işyerinde hırsızlık...

Belkide parayi calan kisi kendi parasinida calinmis gibi gosterip sucu baskasina atmak isteyebilir. Boyle herkes zan altinda kalir o yuzden herkes tedbirini alsin cebinde tasisin parasini. Zaten calan kisi kafasina koyduysa kilit milit dinlemez.

Eskş işyerinde böyle olaylar çok oluyor du.hatta bir ara seriye bağlandı.
35 kişiye çıkış verdiler de durdu çslma olayları.

Ama burda ilk defa oluyor
Yani biz ilk duyuyoruz 6 aydır

Bence o cagirmiyorsa siz cagirin polisi. Zan altinda kalmaktan iyidir.

Sabah karakola gittiler cnm.
Çanta cüzdanını parmak izi aldırmaya.
Varsa bişey zaten işyerindeki parmak okuyucudan çıkar.
Ben kendimden eminim.
Birebir birşey denmedi ki dense
Direk karakola gideri m.
Şuan tüm bayanlar zan altında bende dahil

Hırsız ne insaflıymış paranın bi kısmını alıyo
Kız da garip 100tl banknot sanki kimsede olamaz nasıl suçlar sanki yakut elmas bu

Hırsız ne insaflıymış paranın bi kısmını alıyo
Kız da garip 100tl banknot sanki kimsede olamaz nasıl suçlar sanki yakut elmas bu
Canım 210 tl nin 200 ünü almış

Diğer kızdan da 520 tl den 100 tl almış
Ve çantasını yerlere atmış hep.
Anlamadım ki...

Canım 210 tl nin 200 ünü almış

Diğer kızdan da 520 tl den 100 tl almış
Ve çantasını yerlere atmış hep.
Anlamadım ki...

Cantayi yere atma mantikli gelmedi caktirmamaya gayret ederdi ama birinin geldigini farkedip panikle attiysa o ayri
100 100 alsa diycemki kisiler kendinden suphe etsin diye hani param tamamen gitse calindi derim bir miktar gitse ilk dusurdummu bir yeremi harcadim bankadanmi az aldim falan derim o mantik dusundu diycem ama garip yani 500 den 100 almasi
Valla kardesim artik herkes csi seyrede seyrede profesyonel eldivenle actiysa dolaplari cantayi gecmis ola parmak izi zor
Gecmis olsun

Cantayi yere atma mantikli gelmedi caktirmamaya gayret ederdi ama birinin geldigini farkedip panikle attiysa o ayri
100 100 alsa diycemki kisiler kendinden suphe etsin diye hani param tamamen gitse calindi derim bir miktar gitse ilk dusurdummu bir yeremi harcadim bankadanmi az aldim falan derim o mantik dusundu diycem ama garip yani 500 den 100 almasi
Valla kardesim artik herkes csi seyrede seyrede profesyonel eldivenle actiysa dolaplari cantayi gecmis ola parmak izi zor
Gecmis olsun

İşin garip yani
Hijyenik malzeme üretiyor uz ve eldiven de kullanılıyor bizim işyerinde...
Ne diyeyim kim aldıysa haram olsun...
İnşaallah bş sonuca varır da bizde rahat ederiz

İşin garip yani
Hijyenik malzeme üretiyor uz ve eldiven de kullanılıyor bizim işyerinde...
Ne diyeyim kim aldıysa haram olsun...
İnşaallah bş sonuca varır da bizde rahat ederiz
Herkes kendinden sorumlu zan altinda kalacaginiz bir sey yok bence bir dunya insan girip cikar temizlik icin siz mesaideyken bile girilir pas pas atmaya falan kilidi bozuk dolaba para koymuslar ustelik benzer olay bir onceki hafta olmus ortada paramiz var demisler simdide uzuluyorlar ceplerine alsalarmis yapacaginiz tek sey yapanin biraz salak olmasi icin dua etmek belki eldivensiz dokunmustur

Herkes kendinden sorumlu zan altinda kalacaginiz bir sey yok bence bir dunya insan girip cikar temizlik icin siz mesaideyken bile girilir pas pas atmaya falan kilidi bozuk dolaba para koymuslar ustelik benzer olay bir onceki hafta olmus ortada paramiz var demisler simdide uzuluyorlar ceplerine alsalarmis yapacaginiz tek sey yapanin biraz salak olmasi icin dua etmek belki eldivensiz dokunmustur

Yani ortak kullanım alanı.
Herkes girdi çıktı.
Erkek temizlikçimiz var.orda da odayı temizlemiş ve dağınıklık görmemiş...
İnşaallah herşey sonuca varır.

Çok komik bir şeklilde hırsız paraları yerine bırakmış... Sözde
Şirket polise gitmelerine izin vermemiş

X