Kurban a ıki ay kaldı... 2 ayda 10 kılo vermek ısteyenler ...ben burdayım

Sen yeter ki motivasyonunu kaybetme. Tatlidan uzak dur hamurisini bırak. Azcik sporla hallolur :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba arkadaşlar

Benim gibi kabızlık problemi olan ve ramazandada tavan yapan ve bu nedenle kilo veremeyen arkadaşlarım...
İftarda bir bardak ılık suya yarım limon 1 şeker kaşığı bal , bugün 3. gün yapalı ve sonuç harika

Benim fazla vaktim olmuyor ama aklim burda:) bu sabah kalktimm, bi saat tepindim evin içinde. bi litre su içtim. Sonra ise geldim. Bi büyük salata yarım domates buldum. Bi kase yoğurtla bi tutam maydanoz eşliğinde yedim kahvaltimi. Oglede ara olarak da bi altın başak diyet bisküvi yedim, yanına da ada çayı. Bakalim nolcak :/ tartilamiyorum çünkü regl yaklasti. Sistim resmen.

Kod:
Sen yeter ki motivasyonunu kaybetme. Tatlidan uzak dur hamurisini bırak. Azcik sporla hallolur :)

Aynen! Zaten spora ve saglikli yashama bashladiktan sonra agzima ne Ekmek, ne hamurishi, ne shekerli bi sheyler hich koymadim.
Protein agirlikli besleniyorum. 10 kg da Boyle verdim.

Kızlar benimde regl yaklaştı . Tartilinca moral bozukluğu oluyor resmen... tartilmicam😳

Hoşgeldin sefa geldin canm.... Inşallah vericez hep birlikte bu kiloları. ..

Kod:

Aynen! Zaten spora ve saglikli yashama bashladiktan sonra agzima ne Ekmek, ne hamurishi, ne shekerli bi sheyler hich koymadim.
Çok iyi devam, hosgeldiniz

Kızlar benimde regl yaklaştı . Tartilinca moral bozukluğu oluyor resmen... tartilmicam😳
Boş ver cnm regliden sonra tartilırsın

Ben bugün güzel yedim
Öğlen tavuk yoğurt dom salatalık 1 dilim yulaf kepeği ekmeği
Aksam semizotu yemegi yoğurt yine 1 dilim ekmek
biraz önce de 4 veya 5 lokma meyve

Evet aynen oyle, ben de sirf buraya yazicam diye dikkat ettim bugun. Sabah kahvalti gevregi yedim, oglen bi dilim ekmek mercimek corbasi, aksam da bi dilim pizza ve yarim kase mercimek corbasi. O pizzayi yemeyeydim iyiydi. Neyse ben de onu eriteyim diye 2 mil leslie yaptim, daha iyi oldu.

Fast food aslinda cok nadir yerim, de bu ara nedense boyle ust uste geldi hep. Neyse spor yaparak 1260 kaloride kalamyi basardim. Ev yemegi yapinca sorun kalmiyor aslinda da, yapamadim bu ara.
Cok guzel tebrikler

Kod:

Aslinda ekmek yemen iyi bir acidan, ama az bi miktarda yemek lazim tam bugday. Ben kendi ekmegimizi kendim yapiyorum, icine bir de dukancilarin kullandigi yulaf kepegi koyuyorum, hem daha doyurucu hem de besleyico oluyor.
Tartilma eger uzuleceksen tabi. Ben takmiyorum fazla, 1-2 kilo fark sabahtan aksama bile oluyor cunku. 69 tan 70 e cikmisim mesela, hemen toparlandim, 70 li kilo gormek istemiyorum artik, fenalik geldi senelerce. Ben heralde 2-3 kere tartiliyorum bagirsaklarim da tembel, surekli farkli cikmasina alistim :)

Günaydın akşam pilatesimi de yaptım. Bacaklarım kopuyor. Sabah kalkamadım. İşe geç kaldım. Herkese güzel bir gün olsun

2 saat mi?? Maşallah

İnşallah şu kiloları veririz de senin de hayırlı haberlerini duyarız bir gün. Allah gönlüne göre versin. Elbette burda herkes birbirine hep destek tam destek.

Canım sık tartılınca öyle oluyo birden veriyosun moralin yerine geliyo tuvalete çıkamıyosun almış gibi oluyosun moral bozuluyo. Haftada 1 ideal. 15'te 1 de güzel aslında sürprizli olur ama ben o kadar sabrlı değilim
Hoşgeldin aramıza. Kurban'da şaşırtılacak bir çok insan var. Biz buradayız sen de ayrılma bizden
Spor da yapılmış menün de güzel. Tebrik ederim canım. Adet öncesi vaziyeti ben de sevmiyorum bi de ekstra kabızlık oluyo bende.
Bitince tartılırsın bence de. Moralimizi yüksek tutmak lazım
Menün çok güzel olmuş canım

Günaydın akşam pilatesimi de yaptım. Bacaklarım kopuyor. Sabah kalkamadım. İşe geç kaldım. Herkese güzel bir gün olsun

Günaydın canım!

Dünkü iftar menüm:
1 kase çorba Bol salata 1 parça tavuk 4 kaşık sebze yemeği 1 küçük kurabiye

Sonra 6 km yürüdüm. Karın hareketleri yaptım. Bu sabah da uyanıp yürüyemedim. Akşama yürürüm yine 6km.

Ara:Meyve (3 porsiyon yemişimdir )

Sahur: 2 dilim ekmek 1 yumurta 2 kk peynir

Umarım hepimiz için süper bir gün olur

Sanırsam 1 buçuk ay oldu olmadi ama beenn 7 kilo vermisimmm, nicedir 63 u görmemiş ben 70 den 63 olmuşummmmmm ^_^ ♡♥♡♥♡♥♡♥♡♡

Tebriklerr Gulcan! Hepimiz vericez bu kilolari, fit olucaz, saglikli, guzel ve mutlu olucaz inshaAllah.

Senin adına çok sevindim canm.... inşallah darısı tüm topigimizin bayanlarin başına :)

Tebriklerr Gulcan! Hepimiz vericez bu kilolari, fit olucaz, saglikli, guzel ve mutlu olucaz inshaAllah.

Senin adına çok sevindim canm.... inşallah darısı tüm topigimizin bayanlarin başına :)

Cok tesekkur ediyorummmmm, inşallah yaaa hedef 55 falan benim. Hele inşallah ellileri bi göreyim de Hayırlisiyla; hepimiz fit olcaz inşallah. Sizin sayenizdee ^_^

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…