Kv kp gorumcem temelli bize yerleşiyor.

Üzmek istemiyorum. Çok naif duruyorsunuz. Ama söyleyeyim 2+2=4 onlar gelecek, ufacık eve tikisacaksiniz. Ne eşinizle sohbetiniz ne muhabbetimiz kalacak. Kendi ailenizin bir çay içmeye gelmesi göze batacak. Bozuk psikolojiniz düzelsin diye (yara bandi sevgililer misali) yaptığınız bebek bu kaos ve kargaşaya doğacak. Üzerinde hiçbir hakkınızın olmadigi belki de doya doya sevemeyeceginiz bebeğinizle bu klan hayatında suruneceksiniz. 10 sene sonrasında da aynı kv kp gibi gecimsiz, şirret yani şimdi kinadiginiz neleri varsa öyle insanlar olacaksınız. Çünkü ben sizde yol yakınken uyarma, konuşma belki de boşanma ışığı görmüyorum.

Ayrı ev kurtuluşmu peki Bakmakla hükümlü olduğum bir görünce Sürekli maddi manevi menfaat bekleyen bir aile işin çok zor

Ahh kıyamam ya,Baküden gelmis,Azeri kız,alıskındır hizmet etmeye demisler.
Kendilerinie gelin değil hizmetci almıslar resmen
Ama kavga edeceksiniz gerekirse,aynı evde oturmayacaksınız.
Neden görümceye bakmayı bastan biliyordunuz da evlendiniz ya.
Allah sifa versin saglık sonucta ama kimse baskasının cocugunun sorumlulugunu alamaz yani bi ömür.
Esiniz saygı sınırını coktan asmıs farkındaysanız,size sormdan hayatınaz karar veren adama fazla nazik davranıyorsunuz.

Ben Azerbaycandayim esimde burda. Bilmiyorum napicagimi(((

65 mtr2 evde nasıl olcak minnacık evde Tv odasında mı yatacaklar Eşine söyle bnce açık açık.. Sorumluluk üsteleyemeceğinizi, hala acınızın olduğunu Ahh erkekler ne kadar anlayışsız eşiniz ya hiç mi düşünmüyor sizi ve acınızı.. Bencilmiş

Konuyu neden açtınız. Allah ağzınızın tadını bozmasın. Bize başka birşey demek düşmez.

Ne yapacaksınız,tabiki asla kabul etmeyeceksiniz.Eşiniz sizi buna zorlayamaz,muhtaç olsalar amenna ama gencecik insanlar.
Evinize yerleştiklerinde huzurunuz zaten bozulacak o yüzden şimdi resti çekin ne olacaksa olsun.

Bu evde de ikimiz idar ediyorduk çocuklarimiz için daha guzel şeyler dusunmusduk. Ama içimde oyle çocuk boşluğu varki. Sanki sadece bebek haberi beni kendime getirir( belki bebek olunca ayri eve çikarlar
Ciddi olamazsınız bu düşüncenizde

Çocuk çok istiyorum. Icimdeki bebek boşluğu benim canimi çok acitiyor. Belki hamile kalirsam teselli olur bana. Hamileyim adiyla girer odaya kapiyi kapatirim gelinlik gorevlerimden siyrilirim
Gelinlik gorevlerinde 9 ay siyrilirsin ancak oda belki.
Ayrica gelinlik görevi diye bir görevde yok.
Ne alaka evlendin diye anasina babasina gorumcene bakiyosun herkes kendine baksin yatalak degiller ya.
Cocuk yokken basinin caresine bak.
Bu sekilde ömur gecmez.

E o zaman niye konu açıp napıcam diye soruyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…