Sabahtan beri agliyorum

Toprak2516

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2020
265
161
28
Merhaba kadinlar kulubu ailesi bugun sabahtan beri agladim. Baslayayim anlatmaya esime bu sabah kahvaltiya hazir yufkadan su boregi yapmistim cok begendi koca tepsiyi yedi neredeyse neyse kahvaltimiz bitti sonra ben kayinvalidemleri goruntulu aradim konustuk falan kayinvalidem ne yediniz kahvaltida dedi bende su boregi dedim esim atladi hemen aman çakma su boregi iste dedi bende bozuntuya vermedim evet annecim hazir yufkadan yapmistim dedim neyse kayinvalidem guzel oldu mu dedi ben cevap vermeye kalmadan esim normal iste dedi sonra kayinvalidem nasil normal dedi esimde yoklukta gidiyor iste dedi ama o kadar bozuldum o kadar bozuldum ki kamerada belli etmemeye calistim kayinvaliden yine nasil diye sorunca esim de iste yoklukta gidiyo ya aman neyse dedi konuyu kapatti sonra kamerayi kapatinca bende cok kirildim sana oyle denir mi falan dedim esime misafir odasina gittim hemen esimde arkamdan geldi neye alindin bunda alincak ne var abarttin iyice sacma sapan tripler diye soylenmeye basladi bende agladim sonra da s.cicam bu ne boyle falan dedi sonra esim oyle diyince bende sinirlendim ayagi kalktim tuttum kolundan duzgun konusucaksin benle dedim o da hareketlere bak dedi yuzunde cirkin bir ifadeyle bende cik odadan diye itledim odanin kapisini kapattim sonra aradan zaman gecti gittim yanina iyi olalim mi dedim esimin iyi olmaya niyeti olmadigini anladim ozur diliceksin bana oyle davranmaya hakkin yok tarzi seyler soyledi sonra ben yine aglamaya basladim beni anlamadigini dusundugum icin hemen agliyorum aglayarak yatak odasina gittim sonra ciktim yatak odasindan baktim oturma odasinin kapisini kapatmis aglama sesimi duymamak icin o kadar kotu oldum ki anlatamam sinirden ellerim ayaklarim uyustu kendimi zor sakinlrstirdim ne kadar merhametsiz vicdansiz geldi esim o an gozume simdi ayri odalardayiz vr konusmuyoruz kendimi cok kotu hissediyorum lutfen bir sey soyleyin

Eşiniz sizinle uğraşmıştır belki bu kadar kendinizi harap etmeyin inanın değmez bende sabahtan beri ağlıyorum ama bizim meselemiz ciddi ve hakaretler duydum. Lütfen ağlamayın

Eşiniz sizinle uğraşmıştır belki bu kadar kendinizi harap etmeyin inanın değmez bende sabahtan beri ağlıyorum ama bizim meselemiz ciddi ve hakaretler duydum. Lütfen ağlamayın
Tesekkur ederim insan cok uzuluyor elinde olmadan sizinde Allah yardimciniz olsun insallah cozume kavusur

Bana baygınlık geliyo vallahi okurken. Boşan deyince ben linçleniyorum. Yapsın iyisini o zaman paşa hazretleri. Eli kolu yok mu?
Ben yapmasini gectim gercekten kotu yapmis olsam bile boyle rencide edilir mi bir insan resmen kayinvalidemlere beni kucum dusurdu gorumcemlere herkese aklima geldikce gozlerim doluyor

Bende bazen böyle herşeye alınıyorum
Başka bür sorununuzun yansıması olabilir mi
Eşiniz takılmış gibi sadece
Baska sorunumuz yoktu bu sabah da bogazima bir sey kacti dalga gecti benimle onada cok alindim su getirmen gereken yerde yaptigina bak dedim sonra cok alingansin bu ne boyle diye ustume gelmeye basladi

Bu kadar kaba saba biri bana çok itici geldi. Lafın gelişi bile olsa en azından bir başkasına karşı yaptığım yemeğe güzeldi demek yerine yoklukta gidiyor diyen birine yumurta bile kırmam. Çok biliyorsa oturup kendisi yapsın. Diğer hareketlerine yorum bile yapmak istemiyorum. Böyle birine ağlama gözyaşına bile değmez

Baska sorunumuz yoktu bu sabah da bogazima bir sey kacti dalga gecti benimle onada cok alindim su getirmen gereken yerde yaptigina bak dedim sonra cok alingansin bu ne boyle diye ustume gelmeye basladi
Eşinizin mizacı böyle mi acaba
Kendince şaka yollu şeyler, haklısınız tabi ki beğenmeyen böreği kendi yapsın ama sadece şaka yaptıysa diye dedim

Tesekkur ederim insan cok uzuluyor elinde olmadan sizinde Allah yardimciniz olsun insallah cozume kavusur
İnşallah ama sanmıyorum bizde kültür farklılığı çok fazla ailesini hiç sevmiyorum samimi değiller eşimde arada kalıyor ama ne olcak bilmiyorum

Esek hosaftan ne anlar miydi o? Neyse. Bence bi sure esin icin zahmet edip hazir yufkadan bile olsa bisey yapma alistirmissin yaptiginin kiymetini bilmiyor demekki. Cok aglaman fazla olmus senin icin ama esin sacma sapan tripler diyecegine saka yaptim kusura bakma demeliydi en azindan.
Fazla ilgiden simarmis erkek ornegi iste, bi kac lafiyla bu kadar agladigini gosterme, keyfine bak muhattap olma kendine gelir.

Eşinizin mizacı böyle mi acaba
Kendince şaka yollu şeyler, haklısınız tabi ki beğenmeyen böreği kendi yapsın ama sadece şaka yaptıysa diye dedim
Evet mizaci oyle aslinda ailesiyle hep boyle konusur ama daha once benle ilgili asla boyle bor sey yapmamisti beni rencide etmemisti. Simdi bu sebepten konusmuyoruz ayri odalardayiz kendimi kotu hissediyorum yaptiginin yanlis oldugunu bile gormuyor

Saka yapmış iyi hoş da uzatmış şakayı yoklukta gider vs diyerek. Bu kadar uzatmasına ne gerek vardi.
Esim bana kvnin veya başkasının yanında oyle soylese sen yap da yiyelim derdim ve büyük ihtimal uzun bir sure yapmazdım.

Eşiniz çok kaba. Ama sizin de tepkiniz yanlış. Bu şekilde davranırsanız hep haklı iken haksız çıkarsınız. Hoş eşiniz gibisiyle haklı çıkmaya değecek bir ömür geçer mi bilmem. Umarım yontulur kendisi.

Evet mizaci oyle aslinda ailesiyle hep boyle konusur ama daha once benle ilgili asla boyle bor sey yapmamisti beni rencide etmemisti. Simdi bu sebepten konusmuyoruz ayri odalardayiz kendimi kotu hissediyorum yaptiginin yanlis oldugunu bile gormuyor
Bu konuyu devam ettirmemesi için bir süre sessiz ve soğuk olmanızı öneririm

Yaşlar kaç? Kayınvalidemi görüntülü aramam, kayınvalideme kahvaltıda ne yediğimizin hesabını vermem. Kocam yaptığım herhangi bir şey hakkında böyle konuşursa bir daha göremez. Ve bunun için de ağlamam. Kaynana da fena, senin böreğin gibi değildi cevabını almak için sormuş da sormuş. Sana ne nasıl olduysa oldu afiyet olsun de geç. Hayret bir şey.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…