sinirim bozuluyor

Konu sahibi diğer yorumları okumadım iyi niyetle bir yorum yaptım.Olabilir hepimiz kendimizce size yanlış gelen gelmeyen yorumlar yapabiliriz.Saygi çerçevesinde yorum yapıyorsak aynı çerçevede görüş yazabilirsiniz.Akrabalariniz sizi size göre kıskanıyor ve sinir ediyorlarsa cevap vermeyin Gül'ün geçin buna daha çok sinir olur insanlar.Yani kızıp cevap veriyorsanız belkide ondan sürekli size laf atıyorlardır.Aile dinamiklerinizi en iyi siz bilirsiniz .Benim tarzım kavga etmek değildir mesela ben güler geçerim kimsede uzatmaz benimki böyle.Verdiginiz parayı tabiki geri isteyin.Ben istemem çünkü ben geri istemeyeceğim kadar samimi aile üyelerime gözden cikarttigim miktarlarda borç veriyorum ve durumu iyi olduğu halde odemiyorsa bir daha o kişiye borç vermiyorum.Hepside istemeden geri geldi

Tek çocuğum demişsiniz ama abiniz yok muydu sizin?
Hemifrithemperi diye bir üye vardı osunuz muhtemelen.
Akrabalık ilişkileri seviyeniz de aynı. Ablam gibi görüyorum dediğiniz kişiyi yerden yere vurmuşsunuz konuda, borç mevzusunda haklısınız ama diğer meselelerde üstten üstten konuşmalarınız gereksiz.
Burada da aynı üsluptasınız, genel haliniz bu demek.

İletişimi tamamen kesin desem bu sefer borcunuzu alamazsınız. O yüzden onlar ne zaman sizi gıcık edecek bir şey dese sizden verilmeyen borçtan söz edin. Kuzen borcunu verene kadar devamlı borçtan söz edin.

Borcunu verdiğinde de iletişimi kökten koparın. Ama eğer borç ufak bir meblağsa " sadakam olsun" diyerek bir daha borçtan bahsetmeden iletişimi komple kesebilirsiniz.

Karşı tarafta " aşağılık kompleksi" var gibi geldi. Böyle tipler her zaman vardır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…