Slim FAT hayatımdan > Slim FIT hayatıma geçiş günlüğüm

Merhaba, benim de alt göbeğim vardı. Hala küçük de olsa var ama onu küçültmenin en önemli yolu kesinlikle şekeri kesmek, yani beslenmeye dikkat etmek göbek bölgesi için en önemli şart. Tabiki egzersizle destekledikçe daha çabuk gidiyor.
Özellikle plank türleri çok etkili. Yan plank ve dizleri çekme hareketi var mesela onları araştırabilirsin. Ben çok faydasını gördüm. Bunun yanında bisiklet mekik (bicycle crunch) de çok işe yarıyor, düz plankte 30-40 saniye beklemek de etkili hareketlerden. Tavsiye ederim. Ben nike training club uygulamasını kullanıyorum, orda karın yağlarını yok et diye bir egzersiz programı var arada onu yapıyorum, çok güzel...
Süpersin benm bı avuç avrdi iki parmak kadar kaldı ama sporu biraktm bu ara sınavlarım var tekrar basliycam şeker i tamamn kesmiştim ama şimdi kurabiye reçel vs yiyorum://///

Aynnen bunlar dışında çakı bacak kaldırma çok iyi .ben ev egzersiz leri karın ağır çalışma yaptm kilom yok fazla sınav bitsn diyetle basliycam 3.4 kg daha vermek istiyorum siz kaç kilo boy

168 boy, 56 kilo idi en son. Bu hafta tartılamadım, yemek konusunda biraz boşlamış olabilirim

Selamlar varlığını unuttuğum konum...
Madem aklıma geldi bir güncelleme yapayım dedim.
En son buraya yazdığımdan beri bırakın kendi hayatımdaki değişiklikleri, dünya değişti. Korona diye bir şey başımıza musallat oldu... Sokağa çıkma kısıtlamalarında birkaç kilo aldım. Yine de evde sporuma devam ettim. Son 1 aydır da chloe ting'in slim thigh programını yapıyordum, dün bitti. Bugün de başka bir challenge'a başlamayı düşünüyorum. Chloe bende baya işe yarıyor. Başlamayı düşünüp tereddüt edenlere hiç düşünmeden başlamalarını öneririm... Kısa bir ölçü güncellemesi geçiyorum;

6 Ekim 2020
Göğüs: 87cm
Bel: 67cm
Göbek: 74cm
Kalça: 96cm
Üst bacak: 54cm
Alt bacak: 34cm
Diz: 32cm
Kol: 26cm

X