Yeni bir yola girmek üzereyim...

Hay onun merhametine...
Bilmiyor ki boşandığında sürünecek.
Yalnız kvde de kardeşini örnek göstererek ara gazı veriyor.
Çocuğunuz kaç yaşında ? Eğer küçükse muhtemelen sizde kalacaktır ama siz yine de bir iş bulmaya gayret edin,eliniz güçlensin.
5 yaşında şuan

Kadının içi yanıyo aman virgülü koyayım da taşlamasınlar mı deseydi. Allah yardımcınız olsun.
Valla noktaya virgüle takilmadım zaten. Eltisinden sonrasini anlamadim. Siz konu sahibinin mevcut konularini bildiginiz için sıkıntı olmamiş. Amma abarttınız yani.

Allah .......... versin o kv nin pislikler ya zaten ailecek bosbogaz kendilerini bi b....... saniyolarmis anlattigina göré hiç üzülme boyle bi adam için cocugunuda böyle tek büyüt boylelerinin elinde buyuyecegine ben bide kv mı beğenmiyorum benim eşim bana tek kelime etse onların yanında kadın yataklara düşüyor ayrilacaklar diye bu neticisi insanmis yaaa yazık kuzucugaa bu yaştaki çocuklar babaya duskun oluyor da merak etme ailenin yanına gidince bi süre ortam degisikliginden ağlamaz aklına gelmez

Valla noktaya virgüle takilmadım zaten. Eltisinden sonrasini anlamadim. Siz konu sahibinin mevcut konularini bildiginiz için sıkıntı olmamiş. Amma abarttınız yani.
Yok hayır hiç tanımıyorum konu sahibini. Bence siz fazla hafife alıyosunuz. Empati yaparsak sorun kalmaz aslında.

Eşinizle nasılsınız genel olarak? Bir araya gelme ihtimaliniz var mı? Barışma anlamında
Hicbir sorunumuz yoktu son 5 yildir iyiydik hergun sarılıp sohbetler ederiz sabah ise giderken öpmeden gitmez .
Ama dönüş u yok artik ailesi göndermez onu

Hicbir sorunumuz yoktu son 5 yildir iyiydik hergun sarılıp sohbetler ederiz sabah ise giderken öpmeden gitmez .
Ama dönüş u yok artik ailesi göndermez onu
Inşallah aklı başında biri çıkarda size sahip çıkması gerektiğini söyler. Hayırlısı ise inşallah barışırsınız ailesine arkasını döner. Böyle anne mi olur. Merhametsiz.

Allah yardımcın olsun canım. Bı iş bulabilirsen öncelikle ise girmeye çalış, kendi ayakların üzerinde dur. Kayinvaliden de eşin de çok patavatsız konuşmuşlar. O eşten hayır gelmez sana. Merak etme oğlunu sana verirler. Ama sen once ailenin yanına git sonra iş bulmaya bak. Oğlun biraz büyüsün o babaya ezdirmez zaten seni. Allah yardımcın olsun yeniden. Oğlun için güçlü ol. Onları da Allah'a havale et.

Allah yardımcın olsun canım. Bı iş bulabilirsen öncelikle ise girmeye çalış, kendi ayakların üzerinde dur. Kayinvaliden de eşin de çok patavatsız konuşmuşlar. O eşten hayır gelmez sana. Merak etme oğlunu sana verirler. Ama sen once ailenin yanına git sonra iş bulmaya bak. Oğlun biraz büyüsün o babaya ezdirmez zaten seni. Allah yardımcın olsun yeniden. Oğlun için güçlü ol. Onları da Allah'a havale et.
Allah razı olsun

Eşimle kavga ettik ve beni annesinin evinden kovdu velayet davasını unutma diye arkamdan bağırdı kapıyı kapatırken birde şaka gibi kapıyı kitlediler

Bugün kayinvalidem bizi çağırdı yemek için ramazanın başından beri çağırdı iptal etti çağırdı iptal etti vs.
Beni asla kabullenmediler eşya düğün ve yapılmadı gibi birşey eşyalarımı ikinci elden borçla aldık

Eltim 2. evlilikten laf açtı (kaynım ben senin burun ameliyatı na para vereceğime yeniden evlenirim falan demiş) eltim öyle kolay ya evlenmek vs dedi
Kayinvalidem kardeşini kastederek kolay tabi bak dayınız 2. yle mutlu vs dedi
Ben hiç konusmadim
Sonra nasıl oldu bilmiyorum Eşim bizim ailenin yaramazı senin kocan merhametsizi en küçük kaynin merhametlisi benim merhametli olmasam 1O kere evlenirdim başıma ne geldiyse merhametimden geldi dedi herkes gülmeye başladı bende taş bana geldi dedim
Eşimle kadınlarım diğer odaya geçti ama ben tutamıyorum kendimi ağlamaya başladım ben lavaboya gidince kaynanam eşimi çağırmış kavga ettik
Tabi kapıyı kaynanam dinliyor camdan görüyoruz
Eşim şaka yaptım dedi sarıldı
Biz çıktık mutfaktan
kaynanam ne dedi bilmiyorum
Eşim beni kovdu
Bende Oğlumu alıp çıktım...
Şimdi bana sıkı bir avukat lazım böyle süründurmek istiyorum
Şimdi eşyalarımı topladım
Konya ya ailemin yanına gideceğim
Çalışmıyorum param yok barodan ücretsiz avukat verirler mi ?
Oğlum 3 saattir ağlıyor baba diye en son bitkin düşüp uyudu
Oğlum için ne yapabilirim ?
Sakin ol... sakın evi terketme.. eşin eve geldiğinde duzgunce konuşun.. anlaşamazsanız even o gider

Barodan talep edin bosanma davam suruyor esimde bende avukat tuttuk esimin avukati bizim dilekceyi okumamis bile hatta 14 gunluk sure icinde cevap dilekcesi vermeyi unuttular resmen ve dava lehime dondü o nedenle bosa para vermeyin barodan talep edin ve surekli kendinizde ilgilenin

Ve evinizi esyalarinizi birakip gitmeyin evi terkeden haksiz duruma dusuyor sanirim... ben evimdeyim esyalarda mahkeme konusu ve bulundugun yerden beni dava surdukce cikaramayacak benimde cikmaya niyetim yok beni evlenio buraya getirdi madem bakicak ayni sekilde sizin esinizde bakmak zorunda

Önce bir sakinleşseniz
Azıcık uyuyun ben genelde gergin veya öfkeliyken uyuyup öyle karar veririm ne yapacağıma sanırım uykuda sakinleşiyorum sonra etraflıca düşünebiliyorum
Eşinizin annesinin gazıyla sizinle kavga etmesi çok yanlış olmuş ama kayınvalidenin huyunu biliyorsunuz olayları kabartabileceğini de biliyordunuz sanırım ona göre çok önemsemeseydiniz eşinize eve gelirken demek merhametinden dolayı evliyiz falan gibi kırgınlığınızı belirtebilirdiniz
Eşinizin tavrını hiç bir şekilde doğru bulmuyorum hele hele çoçuğunuzun yanında yaptığı hiç olmamış diğer aile fertlerini söylemiyorum...
Ama sakinleşin eşinizin ailesinin ekmeğinede yağ sürmeyin bu gece kendinize zaman tanıyın sabah ola hayrola

X