2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

32 haftalıkken doktora gittim doktorun bana kac hafta sonra gel dediğini unuttum onu düşünüp duruyorum

ben de 32 de gittim 1 ay sonra geldı
bana baya uzun bı sure gıbı geldı ama neyse dedım
cuma gıdıcem 36da olucam bakalım ne dıcek
artık cok merak edıyorum
son bı aydr agrılarım sancılarım zaman zaman cok daha fazla arttı

ozaman 3 hafta sonra gel demiştir bana cünkü 2 ile 3 hafta arasında bişey dediğne eminim...sen napıyon bugün evde olmanın tadını dibine kadar cıkarıyon mu...

Kizlar gunaydin nasilsiniz annem bende kaliyor hadii dog diyor surekli guluyorum:)))) 37+5 olduk bakalim ne zaman gelecek. Adet agrisi gibi agrilarim var ve dun sag kasigima bicak saplar gibi agri girip cikti ve akintidada var. Su an oglum hickiriyor buyudugu icin hickiriklarini daha fazla hissediyorum

gunaydin arkadaslar bugece cok uzun geldi saat 4de kadar sanci cektim sora uyumusum sabah uyandigimda sadece bel agrim vardi acaba melegim gelmek icin hazirlaniyomki.. buarada dogum yapan arkadaslarin gozu aydin olsun ayetelkursi isteyen arkadasa ayetelkursi yi 5 defa okudum.. canim cok slkkin aglayasim geliyo ya:2:

ne oldu canın niye öyle sıkkın.senin bebiş hazırlığa başlamış galiba yola cıkmak icin

ne oldu canın niye öyle sıkkın.senin bebiş hazırlığa başlamış galiba yola cıkmak icin

sebebsiz yere agliyorum. sanirim hormonlar tavan yapti
hiranuru'm gelsin artik annesinin butun slkintilarini unuttursun insallah.. bitek bebegmi dusununce huzur buluyorum. hepimiz sag saglim kucagimiza aliriz insallah meleklerimizi

ozaman 3 hafta sonra gel demiştir bana cünkü 2 ile 3 hafta arasında bişey dediğne eminim...sen napıyon bugün evde olmanın tadını dibine kadar cıkarıyon mu...

bugun kızımın mobılyaları gelecek azcık etrafı toparlayayım dıyorum ama cok sıcak
2 dkka ıs yapsam yarım saat oturuyorum heyecanla mobılyalarımızı beklıyorum ıns sorunsuz gelir

ay canım yaa çok sevindim sorunsuz olmasına merak etme toparlar annesi sen kendine ii bak ki ona bakcak enerjin olsun

arkdaşlar bakın kızıma cici yaptım

Eklentiler

• $DSC04686.JPG
    127 KB · Görüntüleme: 27
  • $DSC04687.JPG
    136,3 KB · Görüntüleme: 47
kızlar gebelikte su azalmas nasıl oluyor? yani suyu azalıp hemen doğuma alınanlar farketmiyorlar mı? yani bizden çıkmıyor mu o su?

kızlar gebelikte su azalmas nasıl oluyor? yani suyu azalıp hemen doğuma alınanlar farketmiyorlar mı? yani bizden çıkmıyor mu o su?

canım nasıl oluyor bende tam bilmiyorum ama son kontrolumde doktorum suyumun biraz azaldığını ve bol su tüketmem gerektiğini söyledi bende dikkat ediyorum su içmeye bugün kontrolüm var umarım suyumda bir artış vardır

yani afedersinizde çamaşırda falan belli olmadımı? benim suyum iyiymiş zaten çok su içiyorum dedim senin su içmenle alakası yok dedi. face grubunda bi arkadaşın suyu bitmiş doğuma alacaklarmış merak ettim biz anlamıyormuyuz suyumuzun bittiğini?

merhabalar bende 2012 eylül annesıyım kızımın dogumgunune sayılı günler kala bende sızlerı zıyaret etmek ıstedım bırcogunuz o

cennet kokulu meleklerını kucağınıza almıssınıdır bırcogunuzda sabırsızca bekliyorsunuz.allah meleklerınıze uzun omurler versın.dunyanın en gıuzel varlıkları onlar

i

yok canım çamaşırda falan belli olmadı bende özellikle sordum doktora benim su içmemle bebeğin suyunun ilgisi varmı diye o da evet bol su tüketmelisin dedi

bizim doğumumuzda belli oldu haftaya çarşamba 28 ağustosta bebişime kavusucam ınsallah. allah hepımızı kurtarsın

canım mutlu sona ulaştın demek Allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin

canım sen aynı beni tarif ediyorsun yürüdükçe arada bana da batıyor ama benim alt tarafıma doğru çamaşır konusunda da aynı artık sinir oldum bide takıntılıyım zaten iyice psikolojim bozuldu ben de sıcaklara yoruyorum ama inşallah başka bi sebebi yoktur.

hayırlı olsun hayatın tatlı kızın sağlıkla büyüt inşallah ben de istiyorum gelsin artık son zamanlar geçmez diyolardı çok doğuru 9 ay nasıl geçti bilmiyorum ama şu son haftalar ilerlemiyo

canımmm geliyo mu yoksa bebişin hadi inşallah sağlıkla gelsin de ne zaman isterse o zaman gelsin ben de iyice deliliğe vurdum sürekli anneme kocişe suyu hazırlaryın doğuruyorum diyip duruyorum

alazade bakalım ne zaman olacak adet ağrısı var devamlı dünde bıçak saplar gibi oldu. evde abim kardeşim var annem benim yanımda zor oluyor onlar içinde. annemde hadi doğur diyor şaka yapıyor başlıyoruz gülmeye:)))))) şu an ağrım var hala.

yok canım çamaşırda falan belli olmadı bende özellikle sordum doktora benim su içmemle bebeğin suyunun ilgisi varmı diye o da evet bol su tüketmelisin dedi

bu doktorlarda hep farklı söylüyor banada seninle pek alakası yok dedi. halbuki ne kadar içsen hem bizim için hem bebeğimiz için iyi. demekki suyun azaldığını biz anlayamıyoruz

bu doktorlarda hep farklı söylüyor banada seninle pek alakası yok dedi. halbuki ne kadar içsen hem bizim için hem bebeğimiz için iyi. demekki suyun azaldığını biz anlayamıyoruz

yok canım yani benim akıntı falanda pek olmuyo zaten ama bazılarında suyun sızıntı şeklinde aktığını ve suyun o şekilde azaldığını duymuştum

evet arkadaşım doğru söylüyosun.ne kadar su içersek o kadar iyi...suyun azalması ve bunun farkedilmemesi gerçekten kötü bi durum..bende her gittiimde suyum normal mi de soruyorum.gebeliğin son dönemlerinde korkulması gereken bişey.suyun azaldığı aktığı hissedilmiyo.arkadaşım yaz gebesiydi ve çalıştığımız yer çok sıcak ve yoğundu.arkadaşım hep bacaklarımın arası çok terliyo diyodu.bence suyu geliyodu farketmiyodu.çümkü 1 hafta sonra suyu%30 olduğundan hemen sezaryana aldılaronu.aklımda hep o kalmış içebildiğim kadar su içiyorum bende.herkes içsin bol bol.ben çok su içebilen biri değildim.bazen 1.5lt suyun içine biraz meyve suyu karıştırıp içiyodum ama şimdi alıştım.insan olabilecekleri düşününce neler neler yapıyo korkudan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…