2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
canım eger cok vakit harcıyorsan sen bilirsin ben face instagram hicbisey kullanmıyorum bi whatsap bi burası var o bile bir sürü zaman alıyor ama kendime eziyet etmeden takılıyorum zaten burda sayflar cok ilerlemediği icin sıkıntı yok :) whatsapta sonradan da cevaplayabilirim .. ama face falan ilk yıl vardı ona bak buna bak asırı vakit harcıyordu esim zaten meraklı akrabalarının bizim hayatımızı bilmesini istemiyordu etrafta etiketli foto gelince sinir oluyordu kapattık kafamız rahat 4 yıldr:)
ayyy oyle dedigime bKma ben internetsiz yapamam kendimi biliyorum kafayi yerim
daha az girmeyi deniycem basarabilirsen :KK70:

ayyy oyle dedigime bKma ben internetsiz yapamam kendimi biliyorum kafayi yerim
daha az girmeyi deniycem basarabilirsen :KK70:
Canim bende yapamam :KK43:
İnstigram ve kk da etkinim baya yoksa sikintidan catlarim
Ocak anneleri vasitasiyla cik.guzel seyler ogrendim, keyifli gecti hamileligim

Ondan once kendi kpss ders calisma topigim vardi burada cok guzel arkadasliklar edindim ve birbirimizle.guzel bilgiler paylasarak 87 puan aldim.

Diyet topigine takiliyorum 6 aydir duzenli olarak ve 14 kilo verdim.

Vakit kaybi olarak gormuyorum bu yuzden burayi.

Ondan once kendi kpss ders calisma topigim vardi burada cok guzel arkadasliklar edindim ve birbirimizle.guzel bilgiler paylasarak 87 puan aldim.

Hangi diyet topigi canim ise yaramis sende bende takilayim
I imspecial senin diyet nasil gidiyor canim uyabiliyor musun?

İdare eder:KK15:vücudum sis. 2aydr regl olmuyorum :eek:kilo alma yok vermede yok nasıl bişeyse:KK47:
Neden regl olmuyorsun? Benimde bu ay gecikti 4 gün kadar hala bekliyorum karnım sis patlayacak gibi ilk aklıma hamilelik geldi böyle bir ihtimal beni korkutuyor bir iki gün daha bekleyip test yapıcam. Sen 2 aydır olmuyorum yazınca merak ettim

Neden regl olmuyorsun? Benimde bu ay gecikti 4 gün kadar hala bekliyorum karnım sis patlayacak gibi ilk aklıma hamilelik geldi böyle bir ihtimal beni korkutuyor bir iki gün daha bekleyip test yapıcam. Sen 2 aydır olmuyorum yazınca merak ettim
Canım ben geçen ay karışık akinti gibi bisey oldu ama olmadı bekleidm 2 ay oldu hala gelmedi oğlumla 15 tatilde çok beraberdirk çok emdi emzirince hormon çok salgilaniyor bende ve regl gecikmesi oluyor kızımda geç başlamıştı regl mesela 17.aya kadar hic olmamıştı süt koruması diyorlar tabi ama sansa birakmiyorum korundugum halde boyle canım bakalım hayırlısı ....ben hamilelik olmadığına %99 eminim ama test yaparım salı günü falan..bu arada benimde karnım patlamak üzere:KK43:

Selam güzel anneler, unuttum sanmayın aklımdasınız, persembemiydi girdim sitede bakım var dedi alıntılar kaldı ben cevap yazamadan, pc yi koydum çantasına kaldırdım, tabletide emire yasakladık kaldırdım, ondan gizli giriyorum:) yarın yenidentahlil olacak, okula ağlamaz da giderse pc açıp bilgi vericem size, kk çok vaktimi aliyor8 bir süre uzak kalmak istedim bundan sonrada çok sık giremem, kendi ruh dünyamda hesabım var onu halletmek için internete çok girmemeye karar verdim,cçünkü minik oğlum pc başında beni görünce çıldırıyor o stresle girmek beni daha çok geriyor, telefondan girebilsemonu uyuturken rahat girererim.

I imspecial canım kusura bakma hemen yazamadım . Kk ya bayadir girmiyorum . Bir haftadır filan aktifim diyet topigindeyim . Hepinize selam kızlar . Bizi sorarsanız iyiyiz küçük oğlumu ameliyat ettirdik . Taşı alındı şükür hemen toparlandı . Zaten ameliyat oldu hiç yatmadi yaramazliklara devam etti :) . On gün filan oldu ameliyat olalı biraz daha zaman geçsin annemlere gitmeyi düşünüyorum . Bu yüzden de zayiflamam lazım bir haftayı aşkın süredir diyet spor yapıyorum 76 olarak başladım 71.900 u gördüm bugün . Haftada 3 3 4 kilo gitti bakalım . Hayatımda ilk kez diyet yapıyorum . Biraz zorladı ilk Başlarda ama şimdi biraz alıştım . Bu hafta güzel kilo verdiğim için bugün kendimi ödüllendirdim :) börekler corekler tatlılar inş verdiğimi bi günde almamisimdir :) .
Benden şimdilik bu kadar kızlar burda aktifim nasılsa , yine yazarım hadi iyi akşamlar canlar :KK68:

Hangi takimdasin canım bende diyet topigindeyim .

I imspecial canım kusura bakma hemen yazamadım . Kk ya bayadir girmiyorum . Bir haftadır filan aktifim diyet topigindeyim . Hepinize selam kızlar . Bizi sorarsanız iyiyiz küçük oğlumu ameliyat ettirdik . Taşı alındı şükür hemen toparlandı . Zaten ameliyat oldu hiç yatmadi yaramazliklara devam etti :) . On gün filan oldu ameliyat olalı biraz daha zaman geçsin annemlere gitmeyi düşünüyorum . Bu yüzden de zayiflamam lazım bir haftayı aşkın süredir diyet spor yapıyorum 76 olarak başladım 71.900 u gördüm bugün . Haftada 3 3 4 kilo gitti bakalım . Hayatımda ilk kez diyet yapıyorum . Biraz zorladı ilk Başlarda ama şimdi biraz alıştım . Bu hafta güzel kilo verdiğim için bugün kendimi ödüllendirdim :) börekler corekler tatlılar inş verdiğimi bi günde almamisimdir :) .
Benden şimdilik bu kadar kızlar burda aktifim nasılsa , yine yazarım hadi iyi akşamlar canlar :KK68:
hoşgeldin canım geçmiş olsun ..Çok sevindim oglunun iyi olmasına ..kilo icinde alkışlıyorum seni ..ben verip verip alanlardanim bakalım diyetisyene başladım ama diyetisyenin listesi sanırım fazla geldi kilo vermek yerine aldırdı :-) emziren anneyim diye ekmek çok yazmış ondan sanırım ben veririm kendime güveniyorum ..sanada bol şans,:KK66:

yazmiyor artik canm uyeligini iptal ettrdi

hoşgeldin canım geçmiş olsun ..Çok sevindim oglunun iyi olmasına ..kilo icinde alkışlıyorum seni ..ben verip verip alanlardanim bakalım diyetisyene başladım ama diyetisyenin listesi sanırım fazla geldi kilo vermek yerine aldırdı :-) emziren anneyim diye ekmek çok yazmış ondan sanırım ben veririm kendime güveniyorum ..sanada bol şans,:KK66:

Sağol canım . ben diyetisyene gitmedim kendi diyetimi düzenli bi şekilde yapıyorum 6 öğün yiyorum . Sabah bir yada iki dilim tam buğday yada diyet ekmeği yumurta peynir öğlen sebze yemeği ekmeksiz ve yoğurt akşam ızgara et yada tavuk yada etli sebze yemeği yiyorum ara öğünlerde de elma forum bisküvi filan yiyorum şekeri kestim hiç bir tatlı hamur işi yemiyorum günde üç litre su ve iki bardak yeşil çay içiyorum hergün düzenli egzersiz pilates yapıyorum bu şekilde verdim . Birde besinlerin glisemik indeksini araştır canım ben bunlara dikkat ediyorum mesela elmayi günde bir tane yiyorum havucuhavucu patatesin glisemik indeksi yüksek az yemeye çalışıyorum canım sanada başarılar

Sağol canım . ben diyetisyene gitmedim kendi diyetimi düzenli bi şekilde yapıyorum 6 öğün yiyorum . Sabah bir yada iki dilim tam buğday yada diyet ekmeği yumurta peynir öğlen sebze yemeği ekmeksiz ve yoğurt akşam ızgara et yada tavuk yada etli sebze yemeği yiyorum ara öğünlerde de elma forum bisküvi filan yiyorum şekeri kestim hiç bir tatlı hamur işi yemiyorum günde üç litre su ve iki bardak yeşil çay içiyorum hergün düzenli egzersiz pilates yapıyorum bu şekilde verdim . Birde besinlerin glisemik indeksini araştır canım ben bunlara dikkat ediyorum mesela elmayi günde bir tane yiyorum havucuhavucu patatesin glisemik indeksi yüksek az yemeye çalışıyorum canım sanada başarılar
Canım diyetisyenin verdiği listede ayni seninkiyle sadece ekstra 4 dilim tam buğday vard zaten havuç patates yasakti ama ise yaramadi bu menü bende benim bunyem 6 öğünle veremiyot bakalım belki devam ederim belki listeyi degistirir

Canım diyetisyenin verdiği listede ayni seninkiyle sadece ekstra 4 dilim tam buğday vard zaten havuç patates yasakti ama ise yaramadi bu menü bende benim bunyem 6 öğünle veremiyot bakalım belki devam ederim belki listeyi degistirir
Canim benim kan şekerim aç kalınca hemen düşüyor o yüzden az az sık sık yemek bana göre . Karatay dukan diyeti var ama onlar protein ağırlıklı ve iki öğün yenilebiliyo ama istediğin kadar belirli şeyleri yiyebiliyosun bn kendime uygun bulamadım sadece karatayin diyeti glisemik indekse dayalı diyet biçimi onu uyguluyorum yani karbonhidrat değeri yüksek zararlı olanları tukemyiorum ekmek şeker vs yararlı olanlarida ölçülü şekilde yiyorum elma patates vs . Diyetisyen tahlil filan yaptı mı canım

Ayy ben de kilo vermek istiyorum yaa. Resimlerimde kendimi beğenmiyorum.

Emzirmeye bir zararı olmuyor değil mi? Ben de istiyorum kilo vermek.

Emzirmeye bir zararı olmuyor değil mi? Ben de istiyorum kilo vermek.
Yok canım sık sık yediğm ve cok su içtiğim için emzirmeye zararı olmadı . Sadece metabolizma hızlandırıcı çaylar kürler bebeğe de geçiyor etkiliyor mesela ben ilk başlarda yeşil çayı çok içtim çocuk çok sık kaka yaptı saat başı o yüzden azalttim günde bir yada iki fincan içiyorum.

X