2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Gün boyu temizlik yaptm..çocukları esim parka götürdü superdı valla kesıntısız temzlık yapmak:-) akşam esımle pazara gittk bebeleri banyo yaptırdım kendim yaptım derken tek hayali şu saatte kahve içerken kısmetse olur izlemekti resmen ağlama duvarına dönmüş kısmetse olur da herks ağlıyor ınsan bi kavga falan eder gülecektim keyfimi kaçırdılar:-)

bayanlar blw yapiyormusunuz? yoksa kendiniz mi yediriyorsunuz?

En başından beri blw yaptım. Şu an bbeğim çatala kaşığa hakim. Yoğurt kasesinden kaşıkşa yoğury alıp bana yedireviliyor sağolsın:)))
Pilavı bezelyeyi her şeyi kaşıklayıp dökmeden karşısındaki anne babasına yedirebiliyor:)) ama kendi yemiyor.
Ve misafirlilte vs de kendi yemek istiyor, her şeyi kendi yapmak istiyor. Krnfi yutacak yiyecek açacak ne kadar yapabilirse o kadar:KK43:

bayanlar blw yapiyormusunuz? yoksa kendiniz mi yediriyorsunuz?
sanada iyi haftalar canım..sarfansarinin dediği gibi yemege göre ama genelde çatal ve bardagı kendı kullanıyor ben batırıp veriyorum o yıyor veto verıyor tekrar batırıyorum gibi oyun gibi yi yor..bardaktan su komposto kendi içiyor cay bardagına az koyuyorum içiyor artık bende kabul etmiyor bardağı kendi içecekmiş

Günaydın kızlar. Mutlu haftalar dilekleriyle başlayacaktim tam sayfayı açtım bi müşteri aradı sinirlerimi bozdu pazartesi pazartesi yaa elim ayağım titriyo sinirden ne zor iş hayatı bezdim yeminle :KK43:(((

minione minione yarı blw ile ilerliyoruz mesela kahvaltıyı kesinlikle benden kabul etmiyor artık, önüne koyuyorum ne yerse o. Pipetle içmeyi de öğrendi daha doğrusu çocuk içmeyi biliyormuş benim haberim yokmuş büyük kolaylık valla

Safransari Safransari I imspecial kızlar hep diyet psikoljisinde olmaktan sıkılırsaniz detoks gibi bi lahana diyeti buldum 3 gün yaptım kaçamakla beraber 1.8 kilo gitti. İnanmam şok diyetlere ama tartıda azaldığını görmek de moral oluyo. Şimdi de eski sistemde devam etmeye çalışıyorum verdim diye abartmıyorum yani . Hedef 60 şimdiki 62

En başından beri blw yaptım. Şu an bbeğim çatala kaşığa hakim. Yoğurt kasesinden kaşıkşa yoğury alıp bana yedireviliyor sağolsın:)))
Pilavı bezelyeyi her şeyi kaşıklayıp dökmeden karşısındaki anne babasına yedirebiliyor:)) ama kendi yemiyor.
Ve misafirlilte vs de kendi yemek istiyor, her şeyi kendi yapmak istiyor. Krnfi yutacak yiyecek açacak ne kadar yapabilirse o kadar:KK43:
en basindan beri yapmadimm hrp kendim yedirdim ck sukur istahli hepte yedi ama suan eline ne versem atiyor,o kdr inatki tutmuyor bile hep ben yediriyorum ve icime korku geldi artik evlenene kdr benmi yediricem diye :KK43:

Neden regl olmuyorsun? Benimde bu ay gecikti 4 gün kadar hala bekliyorum karnım sis patlayacak gibi ilk aklıma hamilelik geldi böyle bir ihtimal beni korkutuyor bir iki gün daha bekleyip test yapıcam. Sen 2 aydır olmuyorum yazınca merak ettim
Bende 4 gun geciktim oglan hasta cok emziriyorum ondandir insallah diger turlu dus7nemiyorum

Canım ben geçen ay karışık akinti gibi bisey oldu ama olmadı bekleidm 2 ay oldu hala gelmedi oğlumla 15 tatilde çok beraberdirk çok emdi emzirince hormon çok salgilaniyor bende ve regl gecikmesi oluyor kızımda geç başlamıştı regl mesela 17.aya kadar hic olmamıştı süt koruması diyorlar tabi ama sansa birakmiyorum korundugum halde boyle canım bakalım hayırlısı ....ben hamilelik olmadığına %99 eminim ama test yaparım salı günü falan..bu arada benimde karnım patlamak üzere:KK43:
Bende korunuyorum ama bu gecikmeler beni yipratiyor ins.biran once olurummm

Selam güzel anneler, unuttum sanmayın aklımdasınız, persembemiydi girdim sitede bakım var dedi alıntılar kaldı ben cevap yazamadan, pc yi koydum çantasına kaldırdım, tabletide emire yasakladık kaldırdım, ondan gizli giriyorum:) yarın yenidentahlil olacak, okula ağlamaz da giderse pc açıp bilgi vericem size, kk çok vaktimi aliyor8 bir süre uzak kalmak istedim bundan sonrada çok sık giremem, kendi ruh dünyamda hesabım var onu halletmek için internete çok girmemeye karar verdim,cçünkü minik oğlum pc başında beni görünce çıldırıyor o stresle girmek beni daha çok geriyor, telefondan girebilsemonu uyuturken rahat girererim.
Bende interneti kendime kotaladim..instagram disinda pek kullanmiyorum artik...oglym idrar enf.oldu sunnet olmasi gerekiyormus acil...Ankarada iyi bildik bir doktor onerisi olan varmi kizlar

en basindan beri yapmadimm hrp kendim yedirdim ck sukur istahli hepte yedi ama suan eline ne versem atiyor,o kdr inatki tutmuyor bile hep ben yediriyorum ve icime korku geldi artik evlenene kdr benmi yediricem diye :KK43:
En basindan beri her yolu denedim. Bu gune geldik cok sukur ama daha bir tam kase yemek yemisligi yok. Eline verdigini kimi zaman yiyor ama 2- 3 lokma. Anne sutune dustu ama sutle doyabilecegini sanmiyorum. Gun boyunca hicbirsey yemedigi gunler oluyor. Bu konuya moralim cok bozuk

En basindan beri her yolu denedim. Bu gune geldik cok sukur ama daha bir tam kase yemek yemisligi yok. Eline verdigini kimi zaman yiyor ama 2- 3 lokma. Anne sutune dustu ama sutle doyabilecegini sanmiyorum. Gun boyunca hicbirsey yemedigi gunler oluyor. Bu konuya moralim cok bozuk
Benim oğlum da öyle. Zamanı gelince hepsi olur canım. Gelişimin de bir problem yoksa endişe etme.

:KK70::KK70:kendi yemeye başlasında gör bi halılara lekeleri :KK17:zamanı gelince tutamazsın kendi yer canım zor4lama zamanla ister eline

Kizlarr Ankarada iyi bir sunnetci bilen duyan onerisi olan var mi...???
ortodogu hastanesi ve mevlana tıp merkesini öneririm
Spor olarak ne yapıyorsunuz?
sadece çalısıyorum bide temzilk bide ahmetın pesınde yoruluyorum spora vakit ayıramıyorm:cool:

X