2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
kızlar doğum yaptım 2 ocaklı olduk bizde.normal doğum yaptım sabah 6,5 tan oglen 12.20 ye kadar kendi sancimla oldu doğumum suyumun gelmesiyle geldik hastane ye, sadece 2 tane dikisimiz var emiyoryzda. Allah hepinize sağlıklı sihhatli dogmlar nasip etsin insallah
Maşallah canım böyle hikayeler moral veriyor ama ben sezaryene doğru gidiyorum

Canım benim ilk doğum daha önce epidural ya da başka birşey denemedim hangisi daha rahat bilmiyorum ama genel anestezide sen uyuyorsun uyanıyorsun olay bitmiş. Ben zor bir yanını yaşamadım. Sadece dikisler oturup kalkarken zorluyor biraz o kadar. Ama ben çocuğa da baktım yürüyüşte yaptım en az 60 kez otur kalkta yaptım zaten istesende yatamıyorsun :)
Genelde kalkınca çok ağrı oluyor deniyor cnm sen de nasıl

kızlar doğum yaptım 2 ocaklı olduk bizde.normal doğum yaptım sabah 6,5 tan oglen 12.20 ye kadar kendi sancimla oldu doğumum suyumun gelmesiyle geldik hastane ye, sadece 2 tane dikisimiz var emiyoryzda. Allah hepinize sağlıklı sihhatli dogmlar nasip etsin insallah
Hayirli olsun canim :)

Oyy hayırlı olsun mıs kokulun seninki once gelmiş bak :KK49:

canım kalbinde sorun olduğunu önceden mi biliyordun sezaryen olunca kontrol mü ettiler
benim aklima hiç gelmedi onceden biliyordum eklem romatizmasi kalbe vuruyordu kapakta sorun vardi kontrole hic gitmedim
kalp ritim bozukluğu hamilelikte gelisti
kalp ilacina basladim doğum dan hemen sonra sorun yasaya bilirmisim onun için kardiyoloji yoğun bakimi olan hastaneye yonlendirdiler
inşallah sorunsuz gecer dogumum kucagima alirim bebişimi
inşallah tüm bekleyenler sağlıkla alırız bebislerimizi kucagimiza inşallah

maşallah sübhanallah bebisin kucaginda
gözünüz aydın allah'ım analı babalı büyütsün inşallah
sağlıkla büyütün inşallah miss kokulunu

Allah yardimcin olsun cnm dearisida bize...
Cok sagol canim inan heyecanli olacagimi tahmin ediyordum ama bu gece yasadigim duygular karman corman. Sirali sirali vakitlerinde saglikla gelsin insallah hepimizin bebekleri

yarin sezeryana girecek arkadaslar rabbim sağlıkla kucaginiza almayı nasıp etsin inşallah
güzel haberlerinizi bekliyoruz ..
duamda kalbimde sizinle inşallah sorunsuz gecer rabbim sizide bebislerinizide korusun inşallah
Canim coook tesekkur ederim Allah hepimizin bebislerini korusun saglikla kucagimiza alalim insallah

X