2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
Geçmiş olsun canim inşallah çabuk atlatırsiniz sarılığı :dua:bişi soracam sütün yetiyor mu bu süt sorunu herkeste varmı kişiden kişiye değişiyor mu merak ettim :110:
sagol allah razı olsun canım benim
sutum ilk basta azdi emdikce emdikce geldi rezena anason içiyorum corba yiyorum ko.bostu ve petibor buskivisi yiyorum sureklide su içiyorum hamdolsun sutum artti tabi simdilik bebehimiz küçük yetiyor artiyor bile

Kızlar bebeğim Bugun 26 günlük oldu sütüm yetmediği icin mama veriyorm 60 cc içiyor bazen de 75 çok mu sizce

sagol allah razı olsun canım benim
sutum ilk basta azdi emdikce emdikce geldi rezena anason içiyorum corba yiyorum ko.bostu ve petibor buskivisi yiyorum sureklide su içiyorum hamdolsun sutum artti tabi simdilik bebehimiz küçük yetiyor artiyor bile
:nazar::nazar:Maşallah canım arkadaşlarin çoğu yazıyor bu süt konusunda az oluyor yetmiyor diye korktum bi an bide böyle sıkıntılar mi cekecez diye demek ki herkeste aynı olmuyor :halay:yiyip içtiklerini bende evde bulundurup kullanım faydası oluyor demekki tsk ederim canım paylaştığın için bizde hayırlısıyla kucağımiza alırız inşallah bebeğini bekleyen annelerle:KK50:

Merhaba kızlar. 18 ocak persembe günü sezaryenle doğum yaptım. Çok şükür ikimiz de sağlıkla atlattık. Burada görüştüğümüz fikirlerinden yararlandığım sohbet ettiğimiz tüm arkadaşlara teşekkür ederim :KK200::anne::anne::KK200::KK200:
Gözünüz aydın çok sevindim canım Allah analı buyutsun :KK36:

Kızlar bebeğim Bugun 26 günlük oldu sütüm yetmediği icin mama veriyorm 60 cc içiyor bazen de 75 çok mu sizce

Canim ben mamanin ustunde 0-2 hafta 90 ml yaziyo diye ilk gunler 90 veriyodum ama fazla veriyomusum :KK43: 26 gunluk icin 60 filan iyi bence ama sormak lazkm

Banada yazarmisin canim valla vicdan azabi cekiyorum hala :KK43: ilac kullaniyodun dimi sen yanlis hatirlamiyosam o yuzden mama kullanıyosun
Sorarım canım evet ilaç kullanıyorum ama doktor son anda karar değiştire bilirsin dedi yanlız benim sütüm yetmiyor

Oooo takvim silinmiş

Ben de bekleme devam takvimsiz doguramayanlar listesi mi yapsak :)
Çok iyi olur :KK70: Ama güncel olsun. Doğuma gidecek olanlar haber versinler :) Doğum nasıl başlar çok merak ediyorum ^-^ Şu anda hafif ağrım var ayağa kalktığımda yalancı sancıdır diye önemsemiyorum :)
Henüz doğum yapmamış arkadaşlar bebeklerin cinsiyeti neler? :) Erkek mi 40 a kadar bekliyor gerçektende? ^-^ Benim oğlum olacak inşaallah :)

Merhaba kızlar bizde bu gün 12 günlük olduk cok giremiyorum. Bizim kızında poposunda fılan ufak pişik oldu. Geceleri alt acma haric gğn boyu hep pamuk ve su ile temizledim kuruladım sebamedin kremini primanın bezini kullanıyorum ama niye pişik oldu anlamadım. Şimdi pişik kremi yerine iki kere zeytinyağı sürdğm. İnş gecer doktoruda gobegi iyilesene kadar banyo yaptıtmayın dedi. Nasıl gecer pişiği bilemedim. Bide aranızda brnim gibi olan varmı bilmiyorum ama banyo yaptırmaktan cok cekiniyorum yqpamıycakmısım gibi geliyo vok heycanlanıyorum düşinünce:KK43:
Canım bn suyun içine karbonat koyuyorum bi de penaten pişik kremi çok memnunum tavsiye ederim

Sorarım canım evet ilaç kullanıyorum ama doktor son anda karar değiştire bilirsin dedi yanlız benim sütüm yetmiyor
benimde oyleydi ama bebek ceke ceke cogaltti süt artırıcı bitkiler filan da içiyorum uc gundur biraktik sukur mamayi

X