2019 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    250
Ne çabuk işe başlıyorsunuz 😞 uyku eğitimi almanız ne iyi .. bende kasımda başlıcam şimdiden nasıl bırakıcam diye düşünüyorum ve sadece anne sütü sağma yaparak sütüm azalcakmı ? Bebeği biberon verince beni reddedermi ?? Kafamda okadar çok soru varkiii :110: şimdiden Allah kolaylık versin ilk gün zorlancaksınız sanırım:KK43:
Aynı korkular bendede var canım ama napalım kendimi motive ediyorum dünyanın sonu değil , Onun için çalışıyorum sonuçta, ben biberon kullandım beni reddetmiyor, Hem sen süt sayarsan sagdikca vücut süt üretir diyorlar azalmaz inşallah

Merhaba adetime 2 gun varken testim cok silik pozitif cikti. Bugun adet gunum adet olmadim ama test yaptim negatif cikti neden olabilir? Acik kahverengi lekede geliyor ara ara cok az .. kasiklarimda agriyor
Canım adet le gebelik belirtileri benziyor , En az adet geciktikten 4gün sonra gebelik Testi yapman lazım onunda hassasini alırsan daha iyi olur, kahverengi lekelenme adet belirtisi de olabilir çok az sa yani minnacık damla şeklindeyse yerleşme olabilir belki. En iyisi kan testi biraz bekle adet olmazsan kan testi ver 🌸

Aynı korkular bendede var canım ama napalım kendimi motive ediyorum dünyanın sonu değil , Onun için çalışıyorum sonuçta, ben biberon kullandım beni reddetmiyor, Hem sen süt sayarsan sagdikca vücut süt üretir diyorlar azalmaz inşallah

Allah yardımcın olsun canım tüm çalışan annelerle beraber.😊

Ne çabuk işe başlıyorsunuz 😞 uyku eğitimi almanız ne iyi .. bende kasımda başlıcam şimdiden nasıl bırakıcam diye düşünüyorum ve sadece anne sütü sağma yaparak sütüm azalcakmı ? Bebeği biberon verince beni reddedermi ?? Kafamda okadar çok soru varkiii :110: şimdiden Allah kolaylık versin ilk gün zorlancaksınız sanırım:KK43:
Sabah işe gitmeden ve akşam eve dönünce bol bol emzirirsen inşallah bir azalma olmaz.

Bu arada biz 2 haftadır hastanede yatıyoruz bebeğim enfeksyon kapmış boynuda da şişlik vardı böyle ceviz kadar olmuştu abseleşmişti. İçinden sıvı alındı ve antibiyotik tedavisi başlatıldı damardan alıyor. El kadar bebeğe o kadar antibiotik veriliyor ki :KK43: Şimdi şişi indi ve iyice küçülene kadar burdayız maalesef:KK43:

Bu arada biz 2 haftadır hastanede yatıyoruz bebeğim enfeksyon kapmış boynuda da şişlik vardı böyle ceviz kadar olmuştu abseleşmişti. İçinden sıvı alındı ve antibiyotik tedavisi başlatıldı damardan alıyor. El kadar bebeğe o kadar antibiotik veriliyor ki :KK43: Şimdi şişi indi ve iyice küçülene kadar burdayız maalesef:KK43:
Allah acil şifasını versin, boynundaki şişlik ne zamandan beri vardı yeni mi oluştu

Çok geçmiş olsun. Allah şifa versin bebeğinize

Geçmiş olsun. Neden kaynaklanmış ki😞

sağolun enfeksyon kaynaklı imiş orda lemf bezeleri şişmiş yani iltihap birikintisi imiş . 2 hafta önce fark ettik birden şişmişti ayni gün götürdük zaten.

Allah şifa versin.Bende bir aydır kendim enfeksiyon ile uğraşıyorum.Kanda yüksek çıkıyor sebebi bulunamadı.Mahvediyor bütün gücümü alıyor 😣

Çok geçmiş olsun kuzum :KK43: İnşallah en kısa zamanda iyileşir bebeğin

Allah şifa versin.Bende bir aydır kendim enfeksiyon ile uğraşıyorum.Kanda yüksek çıkıyor sebebi bulunamadı.Mahvediyor bütün gücümü alıyor 😣
Çok geçmiş olsun canım vücut düşüyor ya gebelikte sonra çok dikkat etmek lazım aslında :KK43: rabbim şifa versin

Kızlarrrr iyi gecelerrr oğlum 2 bucuk aylık size şey sorucamm balgamlı kusuyor ve bazen balgamını çıkarırken zorlanıyor normalmi acaba bu yoksa ?

Canım çok gecmiş olsun allah acil şifalar versin bebegine 🤲

kızlar merhaba 🙋‍♀️
en son yazdığımda kvden dert yanmıştım. daha sonra bebeğimle evimize geldik ve tek başıma bebeğime bakmaya başladım, o kadar mutluyum ki anlatamam. bebeğim de benden başka kimsede pek durmadığından kvye gitsek yada o bize gelse bile canımın içi annesini istediğinden bas bas bağırarak ağlıyor. yalan değil yaşadıklarımdan sonra benden başka kimsede durmak istemesin diye dua etmiştim 😂😂

benim kızım sizinle de paylaştığım gibi biraz iri doğmuştu yine iri gidiyor. ilk ay 7cm birden uzamıştı, ikinci ay da 6cm uzamış. bu normal mi?
bir de üçüncü ayda yapılan rota aşısını yaptıracak mısınız diye sormaya geldim.

buradaki muhabbeti çok özlemişim. onu farkettim.

kızlar merhaba 🙋‍♀️
en son yazdığımda kvden dert yanmıştım. daha sonra bebeğimle evimize geldik ve tek başıma bebeğime bakmaya başladım, o kadar mutluyum ki anlatamam. bebeğim de benden başka kimsede pek durmadığından kvye gitsek yada o bize gelse bile canımın içi annesini istediğinden bas bas bağırarak ağlıyor. yalan değil yaşadıklarımdan sonra benden başka kimsede durmak istemesin diye dua etmiştim 😂😂

benim kızım sizinle de paylaştığım gibi biraz iri doğmuştu yine iri gidiyor. ilk ay 7cm birden uzamıştı, ikinci ay da 6cm uzamış. bu normal mi?
bir de üçüncü ayda yapılan rota aşısını yaptıracak mısınız diye sormaya geldim.

buradaki muhabbeti çok özlemişim. onu farkettim.
Maşallah subanallah
Şuan kaç cm canım 80 vardir heralde 😊
Rota asisini yaptirmicam

X