2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Biz hastaneye yattık. 1 saat önce ilacı verdiler. İyiyiz, keyfimiz yerinde. Kalbine bakıyorlar şimdi. Kalbi yavaşlayacak. 3 gündür sıçmayan Deniz 3 kere sıçtı. İyi ki 2 tane yedek getirmişim🤣🤣🤣 ağlaması gerekiyordu, ağlatmaya çalıştılar, bi türlü ağlamadı. Damar yolu açılırken bile ağlamadı inat. Diyorlar ne kadar uslu bir çocuk. Dedim el iyisi bu, bi de evde görün. Kimse inanmadı tabiki.
Sigortadan red yedik. Yüzümüz gülmüyor sigortadan yana. Doğumda da böyle olmuştu.
Her şey yolunda giderse yarın akşam çıkıyoruz. İlacı vermeyi öğrettiler, biraz zor olacak. Yoğun bakımda da ilaç veriyordum, o zaman sesi çıkmıyordu. Şimdi hem kıpır kıpır hem tatlara karşı daha duyarlı. Doğumdan itibaren takip eden doktorlar takip ediyor, hemşire ablaları bile aynı. Emin ellerdeyiz.

Biz hastaneye yattık. 1 saat önce ilacı verdiler. İyiyiz, keyfimiz yerinde. Kalbine bakıyorlar şimdi. Kalbi yavaşlayacak. 3 gündür sıçmayan Deniz 3 kere sıçtı. İyi ki 2 tane yedek getirmişim🤣🤣🤣 ağlaması gerekiyordu, ağlatmaya çalıştılar, bi türlü ağlamadı. Damar yolu açılırken bile ağlamadı inat. Diyorlar ne kadar uslu bir çocuk. Dedim el iyisi bu, bi de evde görün. Kimse inanmadı tabiki.
Sigortadan red yedik. Yüzümüz gülmüyor sigortadan yana. Doğumda da böyle olmuştu.
Her şey yolunda giderse yarın akşam çıkıyoruz. İlacı vermeyi öğrettiler, biraz zor olacak. Yoğun bakımda da ilaç veriyordum, o zaman sesi çıkmıyordu. Şimdi hem kıpır kıpır hem tatlara karşı daha duyarlı. Doğumdan itibaren takip eden doktorlar takip ediyor, hemşire ablaları bile aynı. Emin ellerdeyiz.
oyy deniz kuzum cok güçlü bununda üstesinden gelecek rabbim şifa versin 🙏😍ne ilacı şimdi bu tedavi süreci nasıl ilerleyecekmiş

Kaizen S Kaizen S Nefes tutmasını sordum, hem kardiyolojiye hem de pediatriye. Normalmiş, 3 ay sonra çok azalır, en geç 4 aya geçermiş. Deniz prematüre diye biraz daha uzun sürecekmiş. Titremesi, şoka girmiş gibi halleri de normalmiş, kaslarını kontrol edemiyormuş. 7 aya geçermiş.

Bu kadar doktor yanılıyor olamaz herhalde, artık bende takmamaya başladım haftasonu annemin kucağında oldu o da şok oldu normalmiş geçecekmiş dedim 6 aya 🤔
Deniz için çok sevindim maasallah 🧿

1 2 ay rapor nasıl alacaksın doktorlar kolay kolay vermiyorlar benim de 6 nisan işe başlama 15 gün kendi doktorum veriyor pazartesi günleri alacağım beş beş şeklinde nisanı öyle atlattık Mayıs ve Haziran 17 ye kadar nereden nasıl alacağım düşünceleri sardı 😞😞😞 bir buçuk ay halledebilsek öğretmenim ben tatil geliyor sonra.sonraki yıl da ücretsiz alacağım hayırlısıyla
Kendi doktorum bir ay veriyor zaten. Sonra da 10 gün 10 gün 3 kere alacağım muhtemelen. Eşim doktor, onun kontenjanından halledeceğim.

oyy deniz kuzum cok güçlü bununda üstesinden gelecek rabbim şifa versin 🙏😍ne ilacı şimdi bu tedavi süreci nasıl ilerleyecekmiş
12 saatte bir dideral vereceğim. Diderali üçe bölüp, suyla karıştırıp 3 mg olacak şekilde vereceğim. Tadı çok kötü, bakalım nasıl vereceğim. Normal şartlarda tedavi 1 yıl sürecek. 2 aya kadar küçülmeye başlamazsa diğer teşhis için bir daha tomografi çekilecek. Doktorların yarısı hala damar yumağı diyor. Bayağı bir tartışma yaşanmış denizle ilgili. İnş yanıt alırız da iyileşir.

12. Hafta atagindan bildiriyorum ebemizinkini tersten gorduk. Cocugu susturmak icin kucagimiza aliyoruz daha cok agliyor. 3 gundur falan boyle.. gecer gecer yazmiyim dedim ama tukendim bugun.
Kucakta birden cani yanmis gibi bagriyor. Deliricem kollarim koptu.
Hadi yaaa bu ataklar nedir ya nasil ne zaman bitcek😳😳

12 saatte bir dideral vereceğim. Diderali üçe bölüp, suyla karıştırıp 3 mg olacak şekilde vereceğim. Tadı çok kötü, bakalım nasıl vereceğim. Normal şartlarda tedavi 1 yıl sürecek. 2 aya kadar küçülmeye başlamazsa diğer teşhis için bir daha tomografi çekilecek. Doktorların yarısı hala damar yumağı diyor. Bayağı bir tartışma yaşanmış denizle ilgili. İnş yanıt alırız da iyileşir.
İnş çabucak iyileşsin deniz kızı :) umarım tedavisi en kolay olandır eve cıktınız mı gözetim altında mı deniz kız

Çok geçmiş olsun. Bir an önce iyileşşin inşallah.

12. Hafta atagindan bildiriyorum ebemizinkini tersten gorduk. Cocugu susturmak icin kucagimiza aliyoruz daha cok agliyor. 3 gundur falan boyle.. gecer gecer yazmiyim dedim ama tukendim bugun.
Kucakta birden cani yanmis gibi bagriyor. Deliricem kollarim koptu.
Bu kitabı okumadım. Size bisey sormak istiyorum. Bu ataklar uyku şeklinde olabilir mi. Yani cocuk atak haftasında sürekli uyuyabilir mi. Büyüme atağını uyku şeklinde verebilir mi.

Bu kitabı okumadım. Size bisey sormak istiyorum. Bu ataklar uyku şeklinde olabilir mi. Yani cocuk atak haftasında sürekli uyuyabilir mi. Büyüme atağını uyku şeklinde verebilir mi.

Kitapta oyle bir seye rastlamadim. Haftasina gore okuyorum ve genelde hersey tutuyor. Ama uyumasi bence iyi bisey keske uyuyarak atlatsa.. cunku asil buyume uyuyarak oluyor. Belki sorunlu geciren bebekler buyurken zorlanan rahat gecirenlerde bunu kabul edip ayak uydurabilenlerdir. Ama tabi isin uzmani degilim tahmin yurutuyorum

Kızlar merhaba. Bayağıdan beri giremiyodum buraya, bebeğim hastalandı daha yeni iyileşti. Canımı sıkan bir durum var. Kırkım çıkalı 11 gün oldu ama eşimle aramda bir soğukluk var. Hiç bana yanaşmıyor. Sanki karısı değilmişim gibi. Normal olarak iyi, ilgili ama cinsellik olarak sıfır. Tamam bebekten dolayı uykusuz kalıyoruz yoruluyoruz ama kendimi çok eksik hissediyorum benden uzak kalınca. Napmalıyım, normal bi durum mu bu ?

X