2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Hanımlar benim kıyafet alışverişim bitti. 16-18 aya kadar kıyafet aldım. Hepsini yıkadım bu gün ütüledim ama daha şimdiden çok zorlandım iki yastık koydum belime ama oturarak ütüledim birde ama yine de belim koptu. Aylarına göre ayırdım vakumlu poşetlere koydum onlarıda hurçlara koyup kaldırdım yine hoşuma giden şeyler olur alırım ama onuda çok biriktirmeden yapmayı düşünüyorum ütü insanı yoruyormuş.

Hanımlar benim kıyafet alışverişim bitti. 16-18 aya kadar kıyafet aldım. Hepsini yıkadım bu gün ütüledim ama daha şimdiden çok zorlandım iki yastık koydum belime ama oturarak ütüledim birde ama yine de belim koptu. Aylarına göre ayırdım vakumlu poşetlere koydum onlarıda hurçlara koyup kaldırdım yine hoşuma giden şeyler olur alırım ama onuda çok biriktirmeden yapmayı düşünüyorum ütü insanı yoruyormuş.
Ben de 1 yaşa kadar yaptim 😂 bi tek ben degilmisim herkes erken dedi ama temmuz sicaginda kocaman gobekle ütü yapmak cok gozumde buyudu valla hersey hazir 😍

Ben de 1 yaşa kadar yaptim 😂 bi tek ben degilmisim herkes erken dedi ama temmuz sicaginda kocaman gobekle ütü yapmak cok gozumde buyudu valla hersey hazir 😍
Oo maşallah size 🤩 ben 0-3 ay aldım sadece😅 Onları da katladım koydum. Yıkama ütüleme işine son zamanlarda gireyim dedim.

Ben daha 1 corap bile almadim🤣🤣okudukca gec kaldigimi dusunuyorum...15 nisanda Rabbim izin verirse detaylimiz var ondan sonra alirim insallah.....listem hazir hatta ne alacagim da belli 🙌

Ben daha 1 corap bile almadim🤣🤣okudukca gec kaldigimi dusunuyorum...15 nisanda Rabbim izin verirse detaylimiz var ondan sonra alirim insallah.....listem hazir hatta ne alacagim da belli 🙌
Zaten cok zaman alan seyler degil ben hep internetten siparis verdim indirimleri takip edip 😁 1 haftada komple biter ben biraz tezcanliyim da yoksa kimse gec kalmadi. Bir tek pijamamı biraktim en sona. Bilemeyiz kac kiloyla doguma girecegimizi 😂

Bende bidahaki randevumdada cinsiyetti kesinlestirirsem herseyini alip hazirliycam biraz agirlassam hayatta yapamam, bide ne olacagi belli olmaz hem bu korona hem hamilelikde risk olurmu ilerde sona birakmak istemiyorum, doktor cinsiyet konusunda kesin konusmadigi icin almak istemiyorum bisey

Kızlar bu haftalarda kaburga altında ağrıları olan var mı sol kaburgamin altında batma var ağırlık yapıyor resmen yürürken otururken batma yapıyor 😨

Bende hep kasıklarımda hissediyorum ya nadir göbek çevresinde hissettiğim ama doktorum hiç öyle bir şeyden bahsetmedi. Özelde çalışmasına rağmen normal doğum yanlısı kendisi bundan şüphem yok. Hatta plesantanın yerleşim yerine bakarken normal doğum için engeli yok demişti. Ama dediğim gibi hiç böyle bir şeyden de bahsetmedi
Doktorunuz iyiymiş😍
Ooo 16-18 ay mı.? O kadar yorulmasaydınız ya. 0-3 ay. Hadi 6 ay olsun. 😍 çocuk 1 yaşında yürüyünce yapardınız. Hayırlı upurlu olsun 😍

Bu arada kızımda hastane çıkışı 0-3 ay almıştım, bol geldi baya, çuval misali. 3 kilonun birazcık altındaydı çünkü. Şimdi yeni doğan alırım belki ama kilodan bilmiyorum ki 😀 kararsızım. Aslında 3 lü 4 lü takım da yeter ama bebeğin bi seti olmuşken daha geniş alıyorum😍 son haftalar alıcam inşaallah. Kızımda da öyle yaptım. 33 de alsam yeter. Gerçi zıbın, pijama hep aynı giyinir ki . Ne alış verişi 😀 hastane çıkışı mavi alıcam ve yeni 😍😍

Ya bu reflü yatagına etrafimda hic rastlamadim ben de. Emzirdikten sonra gazini cikarip biraz yan yatiriyodu kiz kardesim ondan sonra uykuya geciyordu yeğenlerim kusan bebekler degillerdi bir de. Belki o yuzden. Bazi bebekler cok kusuyor yapı olarak. Bakalim simdilik almiycam dogumdan sonra duruma gore bakariz 🤗
Aynen Oğlumda kullanmadım gerek de duymadım açıkçası. Her emzirmeden sonra gazını çıkarıyordum sonra yan yatırıyordum. Kusma falan da çok olmadı. Çok şükür. Başlarda yastık da kullanmadım ben hala da yastıksız yatar öyle alıştığı için. Ama burada gördükçe baya heves ettim alsam mı diye düşünüyorum. Kullanışlı gibi geliyor. Ya da doğumdan sonra öyle çok kusan bi bebek olursa o zaman alırım.

X