2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Herkese merhaba bende kürtaj oldum ve hemen tekrar denemeye başlamaya karar verdim umarım hepimiz için bidaki ay çift çizgiler olur hepimizin hakkında hayırlısı olsun 💜
Yaaa buna çok üzüldüm 😞 sizi başka bir topikten biliyorum, ama hangisi hatırlayamadım, aynı dönemde hamile kalmaya çalıştığımız için bir yerde sizin hamilelik haberinizi de okumuştum 😊 inşallah bir sonraki ay hepimiz sağlıklı gebelikler yaşarız. Benim de bir kimyasalım var. En önemlisi sağlıklı gebelik 🤰🏻💗

Yaaa buna çok üzüldüm 😞 sizi başka bir topikten biliyorum, ama hangisi hatırlayamadım, aynı dönemde hamile kalmaya çalıştığımız için bir yerde sizin hamilelik haberinizi de okumuştum 😊 inşallah bir sonraki ay hepimiz sağlıklı gebelikler yaşarız. Benim de bir kimyasalım var. En önemlisi sağlıklı gebelik 🤰🏻💗
Sağol canım evet bende seni hatırlıyorum malesef mutlu haber kısa sürdü böyle biraz araştırdım falan tekrar kalmamda bı sakınca yok gibi Dr Lada görüşüp deneyeceğim sanada çok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda hayırlı haberler alırız 💙💙

Çok teşekkür ederim mutlaka görüşeceğim ve soracağım sizede çok geçmiş olsun Allah en kısa zamanda tekrar nasip etsin inşallah 🥰
Amin inşallah çok teşekkür ederim rabbim sizin de çok bekletmeden kucağınızı doldursun. Kürtajdan 4 ay sonra bir kimyasal yaşadım. Şimdide 5 aydır uğraşıyorum. 15 ay oldu totalde. Bekleyen uğraşan herkes için 2 ayda olsa 15 ayda olsa 15 yılda olsa zor. Sabırla metanetle hayırlı zamanı beklemek lazım❤️

Son testi az önce yaptım. Ne diyosunız kızlar sanırım bu ay güzel yumurtlamışım gibi dimi😍

Eklentiler

• 0B160F28-5338-48AE-834F-1C685691B2DD.jpeg
    0B160F28-5338-48AE-834F-1C685691B2DD.jpeg
    67 KB · Görüntüleme: 230
Amin inşallah çok teşekkür ederim rabbim sizin de çok bekletmeden kucağınızı doldursun. Kürtajdan 4 ay sonra bir kimyasal yaşadım. Şimdide 5 aydır uğraşıyorum. 15 ay oldu totalde. Bekleyen uğraşan herkes için 2 ayda olsa 15 ayda olsa 15 yılda olsa zor. Sabırla metanetle hayırlı zamanı beklemek lazım❤️
Gerçekten öyle 2 tane oğlum var benim insanlar diyorki üzülecek ne var bunda çocuğun var ama gerçekten öyle olmuyor bir sene önce bos gebelik geçirdim bende herkesle paylaştık sonra çok hüsrana uğradik bu sefer kalp atışıni falan gördük dedik artık bişey olmaz heralde gene hüsran tabiki bende diyorum Rabbim önce olmayana versin ama insan üzülüyor sonucda hissediliyor isteyen herkese nasip etsin inşallah 🤗

Yaaa evet 🤩 acaba yarın daha mı koyu olacak yoksa silikleşecek mi, sen kesin bugünü değerlendir 🥳 bu arada bugün döngünün kaçıncı günü, telefon uygulamasıyla ovülasyon günü tuttu mu merak ettim 🤗
14.gün gösteriyor uygulamada dün 14.günüydü yinede koyu görünüyor oda sondan ikinci olan ben piktir diye değerlendirdim, bugün 15.gün baktım daha da koyulaşmış ben de meraktayım acaba yarın ne olacak diye. Reglim 28 de bir tahmini yumurtlama günümde oldu bu sefer. Geçen seferlinde 12.günde yumurtlamıştım aynı olmuyor işte ovulasyon testinin önemi büyük😍

Gerçekten öyle 2 tane oğlum var benim insanlar diyorki üzülecek ne var bunda çocuğun var ama gerçekten öyle olmuyor bir sene önce bos gebelik geçirdim bende herkesle paylaştık sonra çok hüsrana uğradik bu sefer kalp atışıni falan gördük dedik artık bişey olmaz heralde gene hüsran tabiki bende diyorum Rabbim önce olmayana versin ama insan üzülüyor sonucda hissediliyor isteyen herkese nasip etsin inşallah 🤗
Amin inşallah siz gönlünüzü ferah tutun. Giden bebişlerimiz cennette şefaatçimiz olacak demekki ondan gitmeleri gerekiyordu belki de ❤️ Amiinn inşallah

Yaaa evet 🤩 acaba yarın daha mı koyu olacak yoksa silikleşecek mi, sen kesin bugünü değerlendir 🥳 bu arada bugün döngünün kaçıncı günü, telefon uygulamasıyla ovülasyon günü tuttu mu merak ettim 🤗
Canımm sana yazmayı unutmuşum. Dün silikleşti test🥰 muhtemelen bugün daha silik olur

bende iyiyim reglim hâlâ devam ediyor bitmesini bekliyorum. Ovulasyon testini nasıl kullanıyorsunuz?
Ben bugün ilk defa kullandım. Buradan edindiğim bilgilere göre 2 saat kadar sıvı alımını kestim ve tuvalete hiç gitmedim. Öğlen 2.30 gibiydi ben yaptığımda. Diğer adete kadar devam etmeyi planlıyorum 🤗

X