2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ya Yürürken ayağı takıldı ya da salyası akıyor o ayağını kaydırdı
😢
yavaş yürüyordu

Allah korusun hepsini tüm gün peşindeyim olacak olan oluyor galiba yine de. Pamuklara sarıp sarmalama deyimi sanırım buradan çıkmış. Panik birine dönüştüm çocuğun gelişimi için hiç iyi değil bu tavır ama yerden kaldırırken kurban olduğum kanını görmek, gözü burnu yerinde bulma ümidiyle kaldırma korkusu… kimse yaşamasın
cok geçmiş olsun . bizimde tatilde oyle bişey oldu . öncesinde nereye vurudugnu anlamadık . acıdan dudakları mosmor oldu. ben agzını vurdu sandım . sonrasında gözünün hemen üstünü vurmuş allah korumuş .
ama elim ayagım kesilmişti korkudan

Ya Yürürken ayağı takıldı ya da salyası akıyor o ayağını kaydırdı
😢
yavaş yürüyordu

Allah korusun hepsini tüm gün peşindeyim olacak olan oluyor galiba yine de. Pamuklara sarıp sarmalama deyimi sanırım buradan çıkmış. Panik birine dönüştüm çocuğun gelişimi için hiç iyi değil bu tavır ama yerden kaldırırken kurban olduğum kanını görmek, gözü burnu yerinde bulma ümidiyle kaldırma korkusu… kimse yaşamasın
Hih.. geçti gitti bitti inşallah. Annelik yürek ağızda gezmek mi, napıcaz böyle bilmiyorum ki.. çok geçmiş olsun.

Dikiş atma nasıl geçti? geçti gitti bitti inşallah..

Çocuğum bugün o kadar kötü düştü ki, yarın uyutulup yüzüne dikiş atılacak ömrümden 10 sene gitti. Allah gözünü ve burnunu korudu. Çok kötü bir gündü. Kenar köşe için işe yarar koruyucu tavsiyeniz var mı, çocuğun çıkaramadığı bir şeyler olmalı. Kaydırmaz çorap bile olsa parkeler katıyor dikkat edin.
Çok geçmiş olsun, beterinden korusun Allah hepsini🙏🏻 Evde ben de masa kenarlarını fln sünger koşeliklerle koli bandı ile sardık. Görüntü çok çirkin ama napalım sürekli geziyor, diğer türlü kendinden bantlı olanları cıkardı. Bugün oğlum da mağazada kaydı kendi düştü, dudağı patlatı ağzı kan doldu o an bayılacaktım sanırım annem teyzem olmasa, çok panikledim😢 çok dikkat ediyoruz ama çocuk işte bi anda oluyo. Hala gözümün önünden gitmiyor. Walla dısarda küçük kask alıp onla mı gezirsem diyorum en azından başını korur😬

o konuda geç kalınmış bişey di,ye düşünmeyin . doktorlar cocuklara göre ayarlıyor. biz de 2 doz bexsero yaptrıdık. 3 uncu doz nimenrix olacak. ama bizim k kontrollerimiz oldugu için cok kan alındı. kaldı cok yoruldu diye . son kontrolden sonra yaptıracagız. 16 aylık suan muhtemelen ocak basında yapılcak
Bexsero dozlarini kacinci aylarda yaptirdiniz acaba hatirliyor musunuz?
Evet gec kalinmis diye dusunup yaptirmamazlik yapmicam, asilar onemli.
3.dozu nimenrix olmasini dr.mu onerdi, biz de mi oyle yapsak ya kafam karisti😟

Arkadaşlar yaklaşık 10 gündür bitik haldeyiz. Uykularımız kalmadı huzursuzluk , ağlamalar Burun akıntısı öksürük deeeerken arkadaki dişlerden kocaman bir diş patlak verdi . Şimdiye kadar hiç böyle bir diş süreci yaşamamıştık . Olayların biri bitiyo diğeri başlıyo😂 sürekli bir gelişim actionı içindeyiz . Allah yardımcımız olsun 😅

emerken ısıran bebişlere çözüm var mı? bizim üst dişler yeni çıkıyor yani 4 diş oldu toplamda ve ısırıyor sürekli. Yapma diye konuşuyorum ama dişleri çok keskin ısınca canım yanıyor tepki veriyorum hoşuna mı gidiyor ki tekrar ısırıyor

Dolunaydan mı uyuyamadık: ) bişey mi retro? 2 gecedir 4. ay gibiyiz. On beş dakikada bir.. ağzı diş dolu, azılar çıktı zaten, daha ne çıkacak bilmiyorum. Uykumuz var.

Hih.. geçti gitti bitti inşallah. Annelik yürek ağızda gezmek mi, napıcaz böyle bilmiyorum ki.. çok geçmiş olsun.

Dikiş atma nasıl geçti? geçti gitti bitti inşallah..
Uyuttukları için ben çok üzüldüm ameliyathaneye götürmek, uyumadan önce içerden ağlama sesini duymak, elin kolun bağlı uyanmasını beklemek baya kötü deneyim. Bantları devamlı çıkarmak istiyor, damaryolunu uyanır uyanmaz sökmek istedi, çok zor takmışlar morarmış. Göz çevresi ve dikiş atılan yerin etrafı mordu hafiflemeye başladı biraz . Bitti gitti kimse böyle şeyler yaşamasın.
cok geçmiş olsun . bizimde tatilde oyle bişey oldu . öncesinde nereye vurudugnu anlamadık . acıdan dudakları mosmor oldu. ben agzını vurdu sandım . sonrasında gözünün hemen üstünü vurmuş allah korumuş .
ama elim ayagım kesilmişti korkudan
Yazık ya söyleyemiyorlar da dertlerini. İnsanın aklı gidiyor öyle görünce.
Çok geçmiş olsun, beterinden korusun Allah hepsini🙏🏻 Evde ben de masa kenarlarını fln sünger koşeliklerle koli bandı ile sardık. Görüntü çok çirkin ama napalım sürekli geziyor, diğer türlü kendinden bantlı olanları cıkardı. Bugün oğlum da mağazada kaydı kendi düştü, dudağı patlatı ağzı kan doldu o an bayılacaktım sanırım annem teyzem olmasa, çok panikledim😢 çok dikkat ediyoruz ama çocuk işte bi anda oluyo. Hala gözümün önünden gitmiyor. Walla dısarda küçük kask alıp onla mı gezirsem diyorum en azından başını korur😬
Ben de sizden duyunca her tarafı bantlarla yapıştırıyorum kötü görünmesi hiç umrumda değil. Hazır ürünleri söktü bugüne kadar, koli bandı aklıma gelmemişti teşekkür ederim. O düşme anı, çocuğu yerden kaldırırken neyle karşılaşacağım korkusu, yüzünü kan içinde bulmak falan of çok iyi anlıyorum ve insan aklını hiç kullanamıyor o an. Geçmiş olsun

Herkese çok teşekkür ederim.

2021 ağustos annesiydim 2023 ağustos annesi olacağım inşallah
Geçen hafta plansız bir şekilde 3.bebişe gebe olduğumu öğrendim
İkizlerin tüp bebek olması gebelik ihtimalini aklıma getirmese de korunmayı ihmal etmedim
Ama bu ay başıma çok tuhaf şeyler geldi sağlıklı olursa eğer gebeliğe müdahale etmeyi düşünmüyorum
Gelsin uykusuz geceler, emzirme savaşları, gaz, kolik 🤕

Bexsero dozlarini kacinci aylarda yaptirdiniz acaba hatirliyor musunuz?
Evet gec kalinmis diye dusunup yaptirmamazlik yapmicam, asilar onemli.
3.dozu nimenrix olmasini dr.mu onerdi, biz de mi oyle yapsak ya kafam karisti😟
doktor önemli aylarını cok hatırlamıyorum ama biri 7 biri 13 aylıkkendi galiba

İkizlerin tüp bebek olması gebelik ihtimalini aklıma getirmese de korunmayı ihmal etmedim
Ama bu ay başıma çok tuhaf şeyler geldi sağlıklı olursa eğer gebeliğe müdahale etmeyi düşünmüyorum
kızzzzz inanmıyorummmm.....
hayırlısı olsun saglıkla kavuss.
inş ilk hamileliğin gibi zor olmaz.
okul müdürüne de allah sabır versin . gene gittin dicek sana :KK70: gerçi işe başladın mı takip edemedim.

kızzzzz inanmıyorummmm.....
hayırlısı olsun saglıkla kavuss.
inş ilk hamileliğin gibi zor olmaz.
okul müdürüne de allah sabır versin . gene gittin dicek sana :KK70: gerçi işe başladın mı takip edemedim.
Başladım canım o da olayli oldu sorma
Hastanede yattım bi ara ağır antibiyotik tedavisi gördüm
Adetim gecikti antibiyotikten dolayı gecikti diyorum hamileymişim meğer
İlki kadar zor olmaz kesinlikle ya
Ikiz değil bi kere çok şükür 🤣

Başladım canım o da olayli oldu sorma
Hastanede yattım bi ara ağır antibiyotik tedavisi gördüm
Adetim gecikti antibiyotikten dolayı gecikti diyorum hamileymişim meğer
İlki kadar zor olmaz kesinlikle ya
Ikiz değil bi kere çok şükür 🤣
hadiiiiiii
oyle deme bak bende tek dogurdum ama benim gibi 5 ay yatan ikiz annesi de nadirdir. beyfendi 20 haftalık olana kadar düşmeye calıstıgı için :KK70:
KAC HAFTALIKMIŞ

hadiiiiiii
oyle deme bak bende tek dogurdum ama benim gibi 5 ay yatan ikiz annesi de nadirdir. beyfendi 20 haftalık olana kadar düşmeye calıstıgı için :KK70:
KAC HAFTALIKMIŞ
6 haftalık şu an kalp atışı falan duymadık tabi
Haklısın valla bu sefer kaygısız dertsiz bi gebelik geçirmek istiyorum
Kaybetmekten korkmadan

Yaaaaa çok tebrik ederiiim: )

Hayırlı olsun sağlıkla gelsin bebişin😍
Tüp sonrası çok var böyle hamile kalan bende inanılmaz tedirgin oluyorum Allah isteyen herkese versin bana supriz vermesin tabi 🙈

Tebrikler canım bende 3.ağustos 2021 de dogum 2 hafta önce hamile olduğunu oğrendim tahmini doğum 3 Ağustos 2023 😂 yine beraberiz ♥️

X