2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Tebrikler canım bende 3.ağustos 2021 de dogum 2 hafta önce hamile olduğunu oğrendim tahmini doğum 3 Ağustos 2023 😂 yine beraberiz ♥️
Benim de ikizlerde sat 1 Kasım BDT 8 agustostu
Bunda sat 2 Kasım BDT 9 ağustos
Bu kadar olur yani🤣
Senin de hayırlı olsun canım sağlıklı gebelikler doğumlar geçirelim insallah

Benim de ikizlerde sat 1 Kasım BDT 8 agustostu
Bunda sat 2 Kasım BDT 9 ağustos
Bu kadar olur yani🤣
Senin de hayırlı olsun canım sağlıklı gebelikler doğumlar geçirelim insallah
Amin inşallah 😇 kaç haftalık oldunuz biz bügün 7+1h olduk çarşamba günü doktordayım 🤩 ben hem 2023 agustos anneleri grubunu hem temmuz bakıyorum çünkü ağustosa kadar bekleyecegini duşunmuyorum 😁

Amin inşallah 😇 kaç haftalık oldunuz biz bügün 7+1h olduk çarşamba günü doktordayım 🤩 ben hem 2023 agustos anneleri grubunu hem temmuz bakıyorum çünkü ağustosa kadar bekleyecegini duşunmuyorum 😁
Benim daha yeni 5+3 bugun
Ben geçen sene temmuz annelerinde de takılıyordum haziran annelerine de baksam olurmuş 🤣
1 temmuzda doğdu ikizler ama bu doğarsa saglikliysa son haftaya kadar beklemek istiyorum
Yine temmuz sonu ağustos başı gibi oluyor nasipse

Arkadaşlar merhaba... sizlerin fikrine desteğine gerçekten çok ihtiyacım var... Oğlummm bi saniye oturmuyor bir saniye yatmıyor doğduğu günden beri bi kere şöyle sarılıp yatmamışızdır keyifli keyifli sürekli hareket halinde olmak istiyor. Otursam ya da 2 dk yatsam hemen gördüğü an elimden tutup kaldırıyor.. sürekli kucakta gezmek istiyor sürekli kucak istiyor. Sabah kalkıyoruz kahvaltıyı çığlık çığlığa hazırlıyoruz sebebi kucakta durmak istemesi. Akşam da aynı. Gerçekten o kadar yorgunum ki akşamları sabah olacak yeni gün başlayacak diye korkar oldum. Oyuncaklar ilgisini en fazla 5 10 dk çekio... tek biz mi böyleyiz anlamadım ben ne yapabilirim bilmiyorum... her şey bi yana varlığına bin şükür çok şükür ve onu çok seviyorummm... sadece siz de durumlar nasılll yalnız olmadığımı duymak istiyorum sanırım sadece
Aynıyız canım tek fark kucak istemiyor ama sürekli ayağıma yapışıp darlıyor. Kucağa alınca da tekmeler tokatlar saç çekmeler yere indir diye yapıyor. Doğduğun dan beri ağzı açık ağlıyor sürekli mız mız. Emerken bile kafama çıkıyor bari emerken bi soluklan yahu diyorum. Uykumuzu güzel alsakta aynı. Misal ablam arıyor sürekli bağırmalar çığlıklar iki kelam laf edemiyoruz. Ne ablam sesten beni anlıyor ne ben onu. Böyle yazmak çok basit yaşamak zor hala bazen sessizlik diye yalvarıyorum kafayı yedim sayılır. Uyursa oh diyorum sessizlik ne güzel bişey 😁

Benim daha yeni 5+3 bugun
Ben geçen sene temmuz annelerinde de takılıyordum haziran annelerine de baksam olurmuş 🤣
1 temmuzda doğdu ikizler ama bu doğarsa saglikliysa son haftaya kadar beklemek istiyorum
Yine temmuz sonu ağustos başı gibi oluyor nasipse
Hayırlı olsun canım sağlıkla al kucağına inşallah 🫶🏻

Yani kaç olmalı bilmiyorum ama genetikte önemli tabi
Bizimde 80 cm 9200 kilo 🥰
Bende 1.58 im eşim 1.78 🤷‍♀️

Bizimkide 16 aylık 80 cm
Benim boyda kısa 1.55 eşim 1.175 (fazla da olabilir) nebliyim etrafimda ya yaşıtları olmadigi için kiyaslama da yapamıyorum demekki tedirgin olacağim bi durum yok 😃 madem sizin bebislerde hemen hemen ayni

Bizde 9 gün sonra 16 oluyoruz boyu 82 kg ise 10.100- 10.600 arası değişiyor. Ben 1.72 eşim 1.82 boyunda ama bana da kısa geliyor bizimki
Acaba sorun biz annelerdemi 🤷‍♀️Kizim dunyaya 52cm geldi hani 52 cm dan 1 bucuk yil icinde sadece 80 cm varmasi tuaf geliyor tamam beni mboyum kisa ama nebileyim doktora sormak istiyorum birde sey dustaban olmasindan korkuyorum hala ayaginin alt kismi duz normal mi ?

Kızlar merhaba herkes iyidir umarım benim oğlan üç haftadır hastaydı şükür iyileşiyor artık 🥹🙏🏻çok dikkat edin kalabalıklara sakın girmeyin tridemi deniyor buna rsv covid influenza birleşmiş ve kolay kolay geçmiyor yatmadan önce bakim dedim gebeliği öğrenenler inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız 🥰❤️❤️❤️bizim uyku problemimizi bilen bilir artık çok az uyanıyor kocamı bıraktım bebeyle yatıyorum çocuğun derdi bu imiş baya rahatladık ❤️çalışma hayatında olanlara ekstra sevgilerimi yolluyorum ayrılık anksiyetesi bu aylarda tavan yapıyormuş bizimki de sabahları hiç sevmiyor işe gidiyorum diye ama dönüşü bol bol telafi ediyoruz yanında da yatıyorum daha az vicdan yapıyorum 🤐

2021 ağustos annesiydim 2023 ağustos annesi olacağım inşallah
Geçen hafta plansız bir şekilde 3.bebişe gebe olduğumu öğrendim
İkizlerin tüp bebek olması gebelik ihtimalini aklıma getirmese de korunmayı ihmal etmedim
Ama bu ay başıma çok tuhaf şeyler geldi sağlıklı olursa eğer gebeliğe müdahale etmeyi düşünmüyorum
Gelsin uykusuz geceler, emzirme savaşları, gaz, kolik 🤕
Hayırlı olsun canım, sağlıcakla al kucağına inşallah ❤️ ikinci bebisler daha uslu oluyormus merak etme, doğan büyüyor zaten 🤗

Kızlar aramızda park yatak kullanan varmı? Biz park yataktan çok memnunduk çünkü onun içinden çıkamadığı icin tek o güvenliydi. simdi tirmaniyor ayagini atiyor çıkıyor tutmasak yere düşecek ne yapmam lazım önerileriniz nedir?

Kızlar doğum hikayelerimizi bir hatırlasak mı❤️ Belki buraya yazamayan bile olmuştur anılarımızı tazeleyelim❤️ Doğum hikayesi okumaya bayılıyorum 🫶🏻
Bende 2 sene önce bugün hamile olduğumu öğrenmiştim 😇 bugün çok duygusalim çift çizgiyi gördüğüm gün geliyor aklıma şuan oğlum büyüdü bile zaman su gibi. Doğum hikayemede gelirsek doktor p.tesi sabah gel çatı muayenesi yapalım demisti muayene sonrası aniden sancım geldi. Aksama kadar evde sanci çektim akşam tekrar hastaneye gittim baktilar. açılmam olsun diye yukari kata yürüyerek çıkmıştım açılmam hiç yokmuş moralim bozuldu yatış yapalim dediler eve gitmek istiyorum dedim inerken asansörle indim😅tekrar eve gittik eve gidince aniden suyum geldi tekrar hastaneye gittik baktılar 1cm açılma tabi suyum gelince benim elim ayağım titriyordu. Doktorum geldi tabi ben ağlıyorum sezeryanla normal doğum arasinda kalmıştım. Yatış yapıldı açılmam çok az ilerliyordu o sancılar o kadar zorduki bagirmaktan sesim kısıldı ağlamaktan gözlerim kurudu. Taa ki 04.19 da oğlumu göğsüme alana kadar. Şükür sağlıklı şekilde normal doğumum olmuştu bebegimi kucağıma verdiler o kadar sıcaktiki vücudu hic unutamam🥰 doğumhanede bebeğin kıyafetini hemşire giydiriyor bizde eşimle fotoğraf çekiliyoruz sanki hiç sanci cekmemis aglamamis gibi😂

Bende 2 sene önce bugün hamile olduğumu öğrenmiştim 😇 bugün çok duygusalim çift çizgiyi gördüğüm gün geliyor aklıma şuan oğlum büyüdü bile zaman su gibi. Doğum hikayemede gelirsek doktor p.tesi sabah gel çatı muayenesi yapalım demisti muayene sonrası aniden sancım geldi. Aksama kadar evde sanci çektim akşam tekrar hastaneye gittim baktilar. açılmam olsun diye yukari kata yürüyerek çıkmıştım açılmam hiç yokmuş moralim bozuldu yatış yapalim dediler eve gitmek istiyorum dedim inerken asansörle indim😅tekrar eve gittik eve gidince aniden suyum geldi tekrar hastaneye gittik baktılar 1cm açılma tabi suyum gelince benim elim ayağım titriyordu. Doktorum geldi tabi ben ağlıyorum sezeryanla normal doğum arasinda kalmıştım. Yatış yapıldı açılmam çok az ilerliyordu o sancılar o kadar zorduki bagirmaktan sesim kısıldı ağlamaktan gözlerim kurudu. Taa ki 04.19 da oğlumu göğsüme alana kadar. Şükür sağlıklı şekilde normal doğumum olmuştu bebegimi kucağıma verdiler o kadar sıcaktiki vücudu hic unutamam🥰 doğumhanede bebeğin kıyafetini hemşire giydiriyor bizde eşimle fotoğraf çekiliyoruz sanki hiç sanci cekmemis aglamamis gibi😂
Ay çok güzel😍 hatırlamak o anları tekrar yaşamak gibi ❤️ Zorluğu bile çok güzel ☺️ O ilk sıcaklığı masumlukları hiç unutulmuyor ☺️ Çok çabuk geçiyor zaman🫶🏻

X