2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Parktan gitmek istememe/eve girmek istememe bizde de var. Bir şekilde kandırıp eve getiriyorum ve bir daha çıkmayacağını anlayınca avaz avaz bağırıyor ama ne bağırmak. Resmen çığlık atıyor evde.

Mesela geçen gün sabah 10.00da parka çıkardım öğlene kadar oynadı uyku için eve geldik. Öğleden sonra dışarı çıktık alışveriş vs yaptık eve döndük ve sadece çiş için eve girdi. Kapıdan çıkarken "annecim bak ben eve gidiyoruz dediğimde eve gelicez tamam mı" dedim o da bana "tamam anne sonra nereye gideceğiz peki" dedi. Daha nasıl anlatayım bilmiyorum

biz de yaşıyoruz öyle şeyler. Yapmıcam, gitmicem, yemicem. Miiiceemm doldura doldura söylüyor özellikle uykusuz gelirse ya da açsa daha kötü gibi. Normal olduğunu düşünüyorum

Canım peki bebek sahibi oldu mu bu baharatları kullandığın için bende aldım ama çok zorlanıyorum icerken

biz de yaşıyoruz öyle şeyler. Yapmıcam, gitmicem, yemicem. Miiiceemm doldura doldura söylüyor özellikle uykusuz gelirse ya da açsa daha kötü gibi. Normal olduğunu düşünüyorum
Evet bizde de ne soylersek onu yapmak istemiyorum diyor keyfi yoksa sürekli değil ama bir ara bana 15 dakika her dediğimin tersini söyledi geçti . Çocuk gerçekten çok zormuş hele de insana gerçekten yardım eden bir çevresi olmayınca.Birde turnusolmuş çocuk kimin ne mal olduğunu çok iyi anladım çocuğum olunca.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…