2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
ben de epey meraktayım ama doktoru rahatsız etmek istemedim birkaç konu için üstüste yazdım. bir şey demiyor her zaman ara diyor ama ne bileyim. asistanına sordum salaktan test sonucu size de geldi mi diye :KK70:
😄Bence ara rahatsız ediyorum kusuruma bakmayın çok merak ettim de bence sorun olmaz 😄

Evet benim ikiz bazılarına 14 haftada bıraktirmis 1 taneye indirerek, bir arkadaşa da hemen bıraktirdi doktor 6. Haftada falan. Doktora göre değişiyor demek ki. 12. Haftadan sonra bebek kendisi üretebiliyormuş bu hormonu o yüzden bu kadar bekliyor demek ki doktorlar.
, 15. Haftada afp diye bir test yapmıştı doktor o da iyi çıkmış çok şükür. Inslalah sağlıkla doğar minik kızlarım:)
Ayyy kızların mı olucak maşallah ne güzel sağlıkla gelsinler ben de çok merak ediyorum ama henüz 10+4 üm cinsiyet belli değil 🤗

Ayyy kızların mı olucak maşallah ne güzel sağlıkla gelsinler ben de çok merak ediyorum ama henüz 10+4 üm cinsiyet belli değil 🤗
Amin inşallah, benim 15. Haftaya girince belli oldu bazen de göstermiyormuş bebek. Ama aslında en önemlisi sağlıklı olmaları. Çok şükür testler normal çıkınca seviniyorum .

Durun size ilk analık lincimi anlatayım. Eşimin 4 yaşında bir kız yeğeni var. Beni bir türlü sevemedi çünkü dayısını kıskanıyor. Geçen geldi yine bir elinde bir kurabiye var. Karnımı işaret etti. "Orada bebek mi var?" diye sordu. Gülümsedim, sonunda anlaşmaya başlayacağız herhalde diye düşündüm, evet dedim. Eliyle bir yokladı, pat pat vurdu. Sonra elindeki kurabiyeyi bana uzattı ve dedi ki "Küçük kalmış bu, ye de biraz büyüsün."
Allahım istemsizce gülerek okudum büyümüşte küçülmüş resmen 😂😂😂❤️

Gözün aydın. Bacak kapalıysa nasıl emin olmuş ki. Bence kontrole diye tekrar git emin olarak söylesin. Hatta cinsiyet partisi yapıcam emin olmak istiyorum diye deneyebilirsin doktoru emin mi diye 😄🙈benim 12 haftada doktor bacak arası boş tahminim kız dedi dün de başka doktor yine bacak arası boş kız dedi. Yine de kesin deyip adapte olmak istemiyorum en azından bi 16 hafta olayım diyorum
Acil bir durum olmazsa inşallah olmaz gitmem 4Hafta sonra netleşsin değişiklik olursada yapacak bir şey yok😂 detaylıdan sonra almaya başlayalım demiştik zaten daha öncede netleşince hazırlıklara başlarım

hiç sorma valla ailecek ve çevremizde bebeği hiç bilmeyenler olarak rüya görmekten bir hal olduk :KK70:
ben dün gece test sonucuyla kafayı bozdum, raporda mavi yazılar vardı, toplamda 3 erkek bebek rüyası gördüm :KK70:
başka biri annemleri aramış sizi dün rüyamda gördüm kız bebek vardı diye.
erkek delisi bir insan olduğumdan değil de bana öyle malum oluyor işte.

heyecanla kendi doktorumun aramasını bekliyorum, whatsappta son görünmesini kovalıyorum :KK70: labdaki doktor söylemez diye soramadım o an, etik sebeplerdenmiş. :işsiz:
Ahaha canım ya 😂 en hayırlısı olsun haberlerini bekliyoruz😍

Aynen bacım 😅 ya bebek alışverişlerine ne zaman başlanmalı. Ya aslında 15-17. Haftamda İstanbul 'da ailemin yanında olucam o zaman biraz bişeyler almayı düşünüyorum ama erken mi olur acaba. Ben urfada yaşıyorum hazır gitmişken istanbuldan almak niyetim ama bilemedim
Canım Urfa'da hangi doktora gidiyorsun. Memnun musun? Doğumu Urfa'da yapma ihtimalim var.

Yavas yavas cinsiyet öğrenmeler başladığı icin benim merak seviyem iyice arttı, gecen hafta dr 2 hafta sonra ikili teste geldiginde cinsiyeti söylerim dedi ama ben devlete gidicem icin öğrenemicem 🙁 sırf cinsiyet öğrenmek için muayene ücreti verip kendi doktoruma gitsem mi diyorum yaa bi daha 4 hafta falan gitmem acil bisey olmazsa diyorum.. hep sizin yüzünüzden 😂 şaka bi yana son usg de elleri ayakları kıpır kıpır görünce iyice merakım arttı çok değişik bir duyguymus. Göbüşler de büyümüş, ben anlamiyorum daha çünkü önceden de göbeğim vardi yine var, ekstra bisey farketmiyorum daha. Hepinize ayrı ayrı maşallah diyorum 😍

X