2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aysunayy yaptırmış tatlım devlettr, belki yeni gelmiştir bu uygulama.. ben de soracağım transfer zamanı isterlerse
Yaptirdim canim yaptirdim ben once burda da yapmiyorlardi tanidik sokmak gerekiyordu araya ben yaptırmadım ama ozaman yaptıranlar öyle yaptiriyordu...simdi artik test cok her isteyene yapuyoruz dediler

Aysunayy yaptırmış tatlım devlettr, belki yeni gelmiştir bu uygulama.. ben de soracağım transfer zamanı isterlerse
Belkide canım şansını dene tabi ben söyledim operasyon için isteniyor diyor asla yapamam dedi hatta belirti yoksa🤭

Canim ozaman bendeki de negatif:KK43: bak gercekten tek belirtim yok...
Niye böyle oldum bilmiyorum ya bir anda. Kafam yine eskiye gitti. Pozitif gördüğümde ağrılardan kıvranır uykum gelir hapşırır 😬 göğüslerim ağrır, şişkinlik olurdu. Hiç biri yok şimdi düşündüm de 😳 her deneyim farklı olabiliyor diyorlar artık onunla teselli olup bakacağız kuzum. İnşallah pozitiftir 🤲🏻🍀

Kızlar hiç belirti filan yok bomboş hissediyorum ☹️ Olmayabilir diyeceksiniz ama pozitif olanların geneli belirti yaşıyor. Negatif olanların geneli bir belirti yaşamıyor ☹️

Canim ozaman bendeki de negatif:KK43: bak gercekten tek belirtim yok...
O zaman aysunla bende hiçbir şey yok kuzum çünkü bizde hiç belirti olmadı sen biliyorsun 🙈 öyle düşünme zamanın az kaldı senin stres yokk 🥰🥰😘

Niye böyle oldum bilmiyorum ya bir anda. Kafam yine eskiye gitti. Pozitif gördüğümde ağrılardan kıvranır uykum gelir hapşırır 😬 göğüslerim ağrır, şişkinlik olurdu. Hiç biri yok şimdi düşündüm de 😳 her deneyim farklı olabiliyor diyorlar artık onunla teselli olup bakacağız kuzum. İnşallah pozitiftir 🤲🏻🍀
Canım çok az kaldı sonucu öğrenmene. Evet maalesef ortada 2 seçenek var. Ama olumlu ise bu günlerini stres ile geçirmen iyi olmaz. Az daha sabret stres olma lütfen Kilya Kilya

X