2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Arkadaşlar merhaba 6 nisanda transfer oldu 3 gün çift emriyo transferi oldu bugün 11 gün idrar testim bu şekilde çıktı bakarmısınız sizce pozitif mi ilaçların etkisi olabilir mi?
Maşallah cnim gayet net pozitif iyi ne güzel zamanında yapmışsın çok güzel canım 👍🏻👍🏻👍🏻 inşallah sağlıkla ilerlesin kuzucm

kızlar transfer öncesi kovit testi yaptıran var mı çrş transferım var bugün yaptırdım sonucu attım hastane kabul etmeyebilirmiş yarın yaptırmam gerekiyormuş
2 gün içindeki sonucu istiyorlar canım. Bi de bu masraf geldi bu sene sanki azmış gibi verdiğimiz paralar.. devlette yaptırılmıyor heralde dimi

Şubat’tan beri 3 kere verdim, transferde de isterlerse 4 olacak. Neyse sonu güzel olsun da daha fazlasını da veririz 💸💸
Amiin kuzum. Bizde merkez kendi yaptı ekstra ödeme yapmadım fiyata dahildi hepsi. Ama zaten çok masraflı bir süreç haklısınız

Kızlar hiç belirti filan yok bomboş hissediyorum ☹️ Olmayabilir diyeceksiniz ama pozitif olanların geneli belirti yaşıyor. Negatif olanların geneli bir belirti yaşamıyor ☹️

Bende adet olmayı bekliyorum dondurulmuş 3. Gün 2 yumurtam var ilk transfer kimyasal oldu çok korkuyorum bu da olursa diye

2 gün içindeki sonucu istiyorlar canım. Bi de bu masraf geldi bu sene sanki azmış gibi verdiğimiz paralar.. devlette yaptırılmıyor heralde dimi
Ben de parayla yaptırmıştım cnm son istediklerinde esim de ben de devlet.hastanesine gittik yaptırdık...onceden herkese yapmiyorlarmis ama simdi isteyene yapıyoruz dedi burdakiler

Bende adet olmayı bekliyorum dondurulmuş 3. Gün 2 yumurtam var ilk transfer kimyasal oldu çok korkuyorum bu da olursa diye
Ben 2tane arkadaşımla konuştum merkezde sıfır belirti sıfır yani hamile oldular hala yok belirti hatta birinin üçüzdü sonradan bebeklerden biri devam etmemiş ikiz oldu sıfır belirti ile pozitif gördüler ama ikisi de o kadar pozitifti ki bu kez olacak dediler lütfen negatif enerjiyi değil pozitif enerjiyi tetikle kuzum 🤲🏻🥰🙏🤲🏻😄❤️🤲🏻

Ben 2tane arkadaşımla konuştum merkezde sıfır belirti sıfır yani hamile oldular hala yok belirti hatta birinin üçüzdü sonradan bebeklerden biri devam etmemiş ikiz oldu sıfır belirti ile pozitif gördüler ama ikisi de o kadar pozitifti ki bu kez olacak dediler lütfen negatif enerjiyi değil pozitif enerjiyi tetikle kuzum 🤲🏻🥰🙏🤲🏻😄❤️🤲🏻
Yanlış alıntı yapmışım Kilya Kilya bu mesaj sana idi 🥰

X