2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bugün doktora dedim ki, şimdi siz benim dondurulmuş embriyoların cinsiyetini biliyosunuzdur, çaktırmadan kız olanı koyun kimseye söylemem 😂🙈 bakalım benimki fe bana tutunur inşallah, tiroid ve bağışıklık konusu geriyor beni aklıma geldikçe.. ilkinden travma oldu bana😒
Allah gönlüne göre versin de benim duyduğum merkezler embriyo konusunda kız olduğunu tahmin ettiklerini önce transfer ediyorlarmış başarı açısından tabii hurafe de olabilir bilmiyorum 😬 inşallah korktuğun gibi olmaz çok sağlıklı geçer her aşaman 🤗

Kizlar genelde gebelik testini nerede ve ne kadara yaptiriyosunuz, benim cuma günü yaptırmam lazım ama resmi tatil sokağa çıkma yasağı var, en son medicalde yaptım 150 TL idi. Devletin acilleri yapıyor mu yoksa persembe saglik ocağına yaptıracağım oda bir gün sonra veriyormuş sonuçları
Canım benım otrudugum yerde polıkınlık var 30 tl yaptırıyorum ne kadar fahiş fıyat yaa 150 tl beta degerı ıcın cok yuksek yazık

Maşallah canım ilk hamileliğinden idmanlıymışsın sen niye böyle panik oldum bu sefer 😂😂
Canim cok kötü bir hamilelik yasadim ben ilk animdan son dakikasina kadar o yuzden korkum büyük...bir de cok fazla negatifim kimyasalım vs var ve son şans dedik son yumurtayla ciktik yola o yuzden daha sayayım mı kiz :KK70:

Kızlar merhaba, benim de 3. Transferim bu. 1 negatif ve 1 kimyasalım var. 9. Gün ve 11. Gün testlerimi koyuyorum. Yarın kan test günüm. Ne dersiniz? Kimyasalmı pek artış yok gibi..soldaki 9. Gün, sağdaki 11. Gün sabahı.

Eklentiler

• EA665371-F781-4003-849A-531A42B95967.jpeg
    EA665371-F781-4003-849A-531A42B95967.jpeg
    38,4 KB · Görüntüleme: 35
  • BC4C3934-0AE1-4129-B869-DAAE8B93B6BD.jpeg
    BC4C3934-0AE1-4129-B869-DAAE8B93B6BD.jpeg
    108,6 KB · Görüntüleme: 32
Tek emriyoda şans öylemiymis ya 🥺
İlk tüp denemenmi seninde canim?
Yok ilk değil canım. Bir olumsuz tüp ve sonrasında 3 kere de yumurta toplama yapıldı. Ama 3 kereden sadece 1 kaldı. Ikinci deneme olacak inşallah Canım

Allah gönlüne göre versin de benim duyduğum merkezler embriyo konusunda kız olduğunu tahmin ettiklerini önce transfer ediyorlarmış başarı açısından tabii hurafe de olabilir bilmiyorum 😬 inşallah korktuğun gibi olmaz çok sağlıklı geçer her aşaman 🤗
Yaaaa inşallah öyle yapıyolardır 😍 sağlıkla hayırlısıyla olsun tabii öncelik o ama şöyle minnoş bir kızım olsun da çok isterdim.. gönlümüZden geçen hakkımızda hayırlısı olsun 🌼

Ayy keşke aysunum yaa bakalım😍😍
Ama ben daha opu hazırlıklarına başlamadım
Baştan prp yapalım öyle başlayalım dedi hoca
Polip için histeroskopi olacaktım polipde kaybolmuş
Ama yarın ona da bakacağım dedi hoca
Cok güzel yapsin canim🤩.. benim hiç bir tedavimde boyle prp yapalim histereskopi yapalim diyen olmamisti iyiki de yapmış...
Hadi hersey cok guzel olacak:halay:

Bir de doktorum son 3 tane kalmıştı içerde 3. Gün. Üçünü de koydu, bu defa hem sçık pembe hem kahve lekelenmelerim çok fazla oldu. Dr a sordum tutunma diyor, nasıl tutunma yahu bu😒

Canim cok kötü bir hamilelik yasadim ben ilk animdan son dakikasina kadar o yuzden korkum büyük...bir de cok fazla negatifim kimyasalım vs var ve son şans dedik son yumurtayla ciktik yola o yuzden daha sayayım mı kiz :KK70:
Bu sefer hiç öylr olmayacak annesi hiç üzmeyecek seni 🐣

İnşallah kuzum inşallah eğer doktorum ısrarcı olmasaydı ben tek transfer istiyordum ya hayırlısı olsun 🍀🤗
Yaa iyi ki doktorunuzu dinlemişsiniz. Biz de ikinci embriyo için 3 kere toplama yaptırdık ama maalesef kalmıyor. Tek riskli yani. Iki tane olunca şans yükseliyor.
Hayırlısı hakkımızda🤲

Kızlar merhaba, benim de 3. Transferim bu. 1 negatif ve 1 kimyasalım var. 9. Gün ve 11. Gün testlerimi koyuyorum. Yarın kan test günüm. Ne dersiniz? Kimyasalmı pek artış yok gibi..soldaki 9. Gün, sağdaki 11. Gün sabahı.
Merhaba canim hamilesin ne guzel🥰 tebrik ederim.. insallah kanda cok guzel bir değer alirsin kat kat katlanir🤩

Bence testleriniz çok güzel gayet belirgin.. hayırlı olsun, tamamına ersin inşallah.. kimyasal idrar testiyle anlaşılmaz bence, yarın güzel haberler alırsınız endişelenmeyin 🐣

X