2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar merhaba, benim de 3. Transferim bu. 1 negatif ve 1 kimyasalım var. 9. Gün ve 11. Gün testlerimi koyuyorum. Yarın kan test günüm. Ne dersiniz? Kimyasalmı pek artış yok gibi..soldaki 9. Gün, sağdaki 11. Gün sabahı.
Canım öncelikle hayırlı olsun 🤩kat kat katlansın. Kan vermeden de artışı idrarla çok anlayamayız gibi geliyor idrarın yoğunluğu vs etkiler bence o yüzden kan verince inşallah katlandığını görürsün kuzum.

Kilya Kilya canım sayilirmi bilmem ama bende dis gebelikten sezeryan oldum 🥺 ve sonraki acilari agrilari anlatamam ilk ameliyatimdi. Henuz 1 yil olmadi hala agrisi uyusuklugu var dikis yerinde. Bu yüzden de hamile kalinca bisi olur korkusu yasiyorum . Ayrica doktor kabul ederse normal doğum isterim. Herkesin farkli olabilir elbette ama ameliyat bana iyi gelmedi:KK43: bu kadar aciya suan normal dogum daha basit gibi geliyor bilemiyorum.

Son düzenleme:
Yaaaa inşallah öyle yapıyolardır 😍 sağlıkla hayırlısıyla olsun tabii öncelik o ama şöyle minnoş bir kızım olsun da çok isterdim.. gönlümüZden geçen hakkımızda hayırlısı olsun 🌼
Acaba neden kız olduğunu tahmin ettiklerini transfer ediyorlar ki mantık ne acaba

Kilya Kilya canım sayilirmi bilmem ama bende dis gebelikten sezeryan oldum 🥺 ve sonraki acilari agrilari anlatamam ilk ameliyatimdi. Henuz 1 yil olmadi hala agrisi uyusuklugu var dikis yerinde. Bu yüzden de hamile kalinca bisi olur korkusu yasiyorum . Ayrica doktor kabul ederse normal doğum isterim. Herkesin farkli olabilir elbette ama ameliyat bana iyi gelmedi:KK43: bu kadar aciya suan normal dogum daha basit gibi geliyor bilemiyorum.
😞🥺 Allah ım acılarımızı unutturacak mutluluklar nasip etsin canım. Şifa versin. Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bu kez. Senin için bebeğin için nasıl iyi olacaksa öyle olsun kuzum. Duydukça içim cızlıyor gerçekten bu durumları. Rabbim yüzümüzü güldürsün 🤲🏻🍀

X