2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlarım burda ozelden konustugum bi arkadasim benimle bu videoyu paylaştı hamile kadinlarin bebeklerinin saglikli guzel dogmasi vs icin dualar.

El Mübdi celle celâlühû
Er
Rakib Celle Celalühü
El Musavvir Celle celalühü

Bu esmaları 99 kere okunmasını söylüyor. Anlamları ve hikmeti videoda anlatiyo hoca.

Dinlemenizi isterim. Sizle paylasmak istedim bende.

Kizlar herkese merhaba güzel hafta olsun inşallah iki gündür çok usuyordum bugün adet olacak gibi ağrım vardı kırmızı kanamam oldu çok korktum bir yandan da çoğu kişide olduğu için bekliyordum aslında. hemen doktora gittim çok şükür miniklerin kalp atışını duydum böylelikle doktor bebekler iyi dedi ama kanamam hala var. Rabbim korktugumuzu başımıza getirmesin sağ salim kucaginiza almayı nasip etsin

Canım merak ettim seni kesen düzeldimi diye. 6 haftalık oldun artık dış gebelik riskin kalkmıstır keseyi gördünüz değilmi yuvarlak şekilde? Kanamaların hangi renk nasıl

Ya bari
Ya musavvir
Ya halik
Ya Mübdi çekiyorum bende canım esma sayılarına göre hergün

Canımcım ağrıların ne zamandır var. Benm transferimin 6.günü adet ağrısı gibi basladı . Ne zmana kadar sürecek bilmiyorum

Evet transferden beri pastörize olmayan hiçbir şey tüketmeme izim vermiyor. Ev yapımı peynir kefir turşu bile fermente şeyler de yasak.
Sütü falan pastörize alıp içiyorumda ama ev yapımı peynir yiyorum ben bildiğimiz tanıdığımız yerden geliyor ev yapımı peynirlerin taze olanları sakıncalı diye biliyorum çünkü bir kaç ay tuzun içinde iyice pişiyor bende gidince doktoruma sorayım cidden artık iyice kafam karışıyo ne yesem ne içsem diye

Canım merak ettim seni kesen düzeldimi diye. 6 haftalık oldun artık dış gebelik riskin kalkmıstır keseyi gördünüz değilmi yuvarlak şekilde? Kanamaların hangi renk nasıl
Kese gorundu ama rahimde istenilen yerde değil. 2.gittigim doktor bu konuda daha iyimser yaklasti beni rahatlatti. Ama kesem yuvarlak degil yuvarlak mi olmasi gerekiyor

Kanamam durdu leke cok cok azaldi progestan fitili biraktim igneyi arttirdik. Demekki fitilden kanamam oluyordu diyorum... ama tabii biraz takip etmek lazim belki yine olur bilemiyorm. Kanamalar her renk oldu bende sırasıyla pembe kahverengi kirmizi (

Gözün aydın canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Uzun süre salamura olduysa korkma kuzum tazesi riskli

Kuzum keseyi yakınlaştırdığı takdirde yuvarlak görünmez korkma benim de değildi okuduklarım kese yuvarlak olmalı formu bozuk olmamalı diyordu onu doktor fark ediyor bize yansıttıkları çok yakınlaştırılmış olduğu için öyle yamuk bir şey gibi oluyor

Ya ben ev yogurdu yiyorum. Ayran yapıyorum iciyorum.
Hazir yogurt sevmiyorum. Guzelce kaynatiyorum eskiler hep kendileri sagip içer yermiş napayim ya
Bildiğin yerse karışım gelmiyorsa tek inekten geliyorsa yani bir de en az yirmi dakika kaynatmak gerekiyormuş açıkçası ben evde yaptığımda yirmi dakika fokur fokur kaynatmıyordum. Neyse eğer öyle ise sorun olmaz diyordu geçenlerde tv de bir doktor

Canım ben de dış gebelik geçirdiğimde doktorlar keseye benzettiler vs ama meğerse tüpteymiş artık beta 12 bin küsür olunca keseyi yine göremeyince dış gebelik dediler sonunda iç kanama geçirmeye çok az kalmıstı tüpüm alındı işte. Alttan baktılar bana full birde düşün yani. İnsallah senin keseyi net gördülerse sıkıntı yok. Yuvarlak derken içi siyah bir kese olması gerekiyor benm kini çok karıstırdılar kese gibi birşeyle. Meğersem kan pıhtısıymıs

Turşu fermente besin olduğu için yasak sirke , kefir gibi fermente besinler de yasak dedi

maşallah cnm kalp atışlarını duymuşsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…