2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    225
Çok geçmiş olsun ben yaşamadım ama burada yaşayan arkadaşlar vardı umarım kısa zamanda iyileşir, meme acısı/ağrısı çok zor gerçekten. Çok zorda kalırsan bı genel cerrahi meme bölümüne gidip süt kanallarında tıkanıklık vs kalmış mi baktirabilirsin.
Elle muane edip penisilingrubu antibiyotik igne oldum ancak ole gecti ama suan asiri sizlama var
Cok feci bi durum tekrar yasamaya korkuyorun

Elle muane edip penisilingrubu antibiyotik igne oldum ancak ole gecti ama suan asiri sizlama var

İnşallah öyle bir durum olmaz bence en iyisi tekrardan doktorla muayene olmak, en doğru çözüm bu şekilde sağlanır diye düşünüyorum, tekrar çok geçmiş olsun 🙏

Oturabilmesi için kaslarına bakmış demekki🤭 bizimki de ayaklarına 1 aylıktan beri basıyor yürücek mi ne😄😄
Olabilir tabii desteksiz daha oturamıyor ama illa bir yerlere dayanacak ☺️ yürüme işini hiç bilmiyorum ne zaman olur bizimde basıyor eğer bu işler genetikse ben 9 aylık yürümüşüm mesela 🙈

bende mastit yaşadım doktor ilkinde elle muayene etti antibiyotik verdi kullandım bitince tekrar gel dedi o zaman ultrason istedi açıldığına emin olabilmek için belki tekrar gidip ultrason çekilebilirsin

Kizlar ek gidaya 6.ayin basinda mi dolunca mi başlayacaksiniz biz 6. Ayin basinda baslicaktik kayinvalidem yok 7 .ayda dedi

Kızlar bugün kontrole gittik yine çok şükür ciğerlerine inmemiş virüs bebeğimin 🙏 şimdide ben fena oldum ana oğul yatıyoruz resmen 🤦🏼‍♀️ neyse o iyi olsunda. 1 şubatta özel aşılarımız var o zaman bir daha tartılacak ama şu anlık kg alımı normalmiş. Boyuna göre yine az ama zaten boya göre kg almaya yetişemez dedi. Büyük ihtimal ek gıdayı 6.aya bırakacağız.

Kızlar bugün kontrole gittik yine çok şükür ciğerlerine inmemiş virüs bebeğimin 🙏 şimdide ben fena oldum ana oğul yatıyoruz resmen 🤦🏼‍♀️ neyse o iyi olsunda. 1 şubatta özel aşılarımız var o zaman bir daha tartılacak ama şu anlık kg alımı normalmiş. Boyuna göre yine az ama zaten boya göre kg almaya yetişemez dedi. Büyük ihtimal ek gıdayı 6.aya bırakacağız.
çok geçmiş olsun ana oğul iyi olursunuz inşallah.kaçki boyu maşallah😊

çok geçmiş olsun ana oğul iyi olursunuz inşallah.kaçki boyu maşallah😊
Amin canım teşekkür ederim. 71cm olmuş persentil tablosunda baya dik gidiyor boyu , kg ise ortalarda(boyuna oranla yoksa oda normal) ama yetişemez zaten yapısı bu ince uzun olacak dedi sağlıklı olsunda. Eşimle bende ince uzunuz ( hamilelik öncesi inceydim yani😂) genetik çekmiş.

Geçmiş olsun tekrar. Benim hala devam ediyo boğazımdaki acı 1 haftayı geçti😔 malesef uzun suruyo bu seferki virusler

Geçmiş olsun tekrar. Benim hala devam ediyo boğazımdaki acı 1 haftayı geçti😔 malesef uzun suruyo bu seferki virusler
Teşekkür ederim 🙏 evet korkumuz ciğere inmesiydi dr birkaç hastasını hastaneye yönlendirmiş yatış için çünkü salgın çok diyor havaların güzel olmasıda büyük etken tabiki. Kış gelmedi ki izmire bu sene

Teşekkür ederim 🙏 evet korkumuz ciğere inmesiydi dr birkaç hastasını hastaneye yönlendirmiş yatış için çünkü salgın çok diyor havaların güzel olmasıda büyük etken tabiki. Kış gelmedi ki izmire bu sene
Çok şükür 🙏🏻 bizde test fln yaptırmistik influenza vs mi diye değildi ama iki gün 4 saatte bir ilaçla tuttuk ateşi, aynı anda bende hastayken bakmak çok zordu. Zaten kimseyle gorusmezken nerden geldi bize bilmiyorum. Eşim sadece dişçiye gitti sanirim ordan kaptı

X