2022 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    275
Yok canım kıyas değil bu biliyoruz zaten genetik ve doğduğu zamanın kilo ve boy orantısının da etkilediğini yaşıtları ile olan durumu merak ediyoruz ama
niye kıyas olsun her cocugun bır yapısı var kızıma doktor cok saglıklı dıyor kılo boy anne baba endekslı bıraz da boy ıcın beslenme dedı kılo degılde en cok boyu uzadımı ve konusma soruluyor bızde kelımeler var bayaca sizlerde durumlarne

yazarım tabıkı :)emzırme bırakan yada hala devam eden var mı wc eğitimini ne yaptınız
Biz emzirmeyi 23 aylıkken bıraktık. Önce 19 aylıkken emmeyi azalmıştır. Gündüz 3 kere gece beslenmesi yok şeklinde . Sömestrda da klasik yöntemlerle tamamen kestik . Yani yara bandı yapıştırdım. Goguslerim yara olmuş doktor amca ilaç sürdü dedim . Bizim oğlanda şükür çabuk kabullendi .
Tuvalet eğitimine başlamadım hiç çünkü bizim oğlan bakiciya gidiyor. Bi ben Bi bakiciyla ikircikli olmasın diye yaz tatilini bekliyorum

Biz emmeyi bırakdık. Bu 3. Cocuğun ilk ikisindede tuvalet egitimi vermedim. Dinlediğim bu profosör yürüme konusma gibi vakti gelince onuda kendi yapıcakdır demisti ona uydum bende. 3 yasında bıraktı 2 oğlumda kendi isteyip bırakdı. Bundada aynısını yapıcam . Sabiha paktuna keskindi dinlediğim kisi bu arada onun bir cok seyini uyguladım ve memnun kaldım

doktor emzırmeye devam mı dedı anlamadım
Yok emmeyi bırakmak üzereydik uykuda gece emiyordu aç kalması gerekiyordu hastanedeydik müşahade odasında aşırı ağladı açlıktan dr emiyorsa sadece emzirin başka bir şey vermeyin dedi tekrar başladık şimdi gündüz de istiyor emmeyi

Yok emmeyi bırakmak üzereydik uykuda gece emiyordu aç kalması gerekiyordu hastanedeydik müşahade odasında aşırı ağladı açlıktan dr emiyorsa sadece emzirin başka bir şey vermeyin dedi tekrar başladık şimdi gündüz de istiyor emmeyi
ay keske gunduz ıstese gece uyanıyor uykular berbat oluyor gece oyalama da yapamazsın unutturma vs gece zor

şuan bizde 10 bucuk kiloyuz boy 85 cm gibi en kötü 83 zorla ölçüyoruz da :) ama kan değerleri cok şükür iyi b 12 sadece düşmüş
wc eğitimine başlamadık hala emıyor bırakamadık
Hosgeldin kiz. Bir gittin sesin solugun cikmaz oldu. Biz de hala emiyoruz. Kan degerlerini bilmiyorum cünkü burada önemli bir durum olmazsa kan alinmiyor.

ay keske gunduz ıstese gece uyanıyor uykular berbat oluyor gece oyalama da yapamazsın unutturma vs gece zor
Biz gece emmesini 14 aylık ken biraktik. Sadece hasta oldugu zamanlar gece emiyordu.
Valla ne zaman kendisi birakirsa o zamana kadar devam edecegiz. Gün icinde bir veya iki defa aklina düsüyor geliyor. Ben de kizimda keyif aliyoruz bu duruma.

Yok canım kıyas değil bu biliyoruz zaten genetik ve doğduğu zamanın kilo ve boy orantısının da etkilediğini yaşıtları ile olan durumu merak ediyoruz ama
Evet aynen öyle. Sırf merak 🫠
yazarım tabıkı :)emzırme bırakan yada hala devam eden var mı wc eğitimini ne yaptınız
Biz emmeyi bıraktık 20 aylıkken. WC eğitimine de yavaştan başladık.

Bizim WC durumu 1 haftadır filan şöyle: genelde yemekten sonra kaka yaptığı için anlıyorum girdiği halleri, hemen wcye gidiyoruz. Bazen tamamen wcye yapıyor bazen de yarısı bez yarısı WC oluyor. Şu an hem bez hem WC şeklinde ilerliyoruz. Biraz ikili oluyor ama böyle yaptık bilmiyorum ne kadar doğru ne kadar yanlış. Yazın kesin bırakırız inşallah

Biz gece emmesini 14 aylık ken biraktik. Sadece hasta oldugu zamanlar gece emiyordu.
Valla ne zaman kendisi birakirsa o zamana kadar devam edecegiz. Gün icinde bir veya iki defa aklina düsüyor geliyor. Ben de kizimda keyif aliyoruz bu duruma.
Bende azaltmaya bile baslayamadım çok sevıyor bır meme demesi var anlatamam aglıyor vermeyınce

Hosgeldin kiz. Bir gittin sesin solugun cikmaz oldu. Biz de hala emiyoruz. Kan degerlerini bilmiyorum cünkü burada önemli bir durum olmazsa kan alinmiyor.
Hoşmuşsun canım bizde emiyoruz nasıl bırakıcaz bılmıyorum bılıyorum ama başlamak çok zor tek basıma çoğunluk

X