2022 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    275
Cok geçmiş olsun. Neyin var?
Teşekkür ederim canım. Ameliyat oldum Kasım ayında vulvar vestibülitten, sonra komplikasyon oldu ve 1 ameliyat daha oldum. İyileşme sürecindeydim ama tekrar bir sıkıntı oldu, hafta sonu kontrolüm var doktora. Sanıyorum ki iyi şeyler söylemeyecek. Daha 2. Ameliyattan sonra düzelmezs 3. Ameliyat ihtimalinden bahsetmiştik. Üstünden 3 ay geçti. Düzelmiyor.

Teşekkür ederim canım. Ameliyat oldum Kasım ayında vulvar vestibülitten, sonra komplikasyon oldu ve 1 ameliyat daha oldum. İyileşme sürecindeydim ama tekrar bir sıkıntı oldu, hafta sonu kontrolüm var doktora. Sanıyorum ki iyi şeyler söylemeyecek. Daha 2. Ameliyattan sonra düzelmezs 3. Ameliyat ihtimalinden bahsetmiştik. Üstünden 3 ay geçti. Düzelmiyor.
Cok gecmis olsun canim. Rabbim sifa versin

1. Oglum 6 ay 2. De 11 ay emdi kizimla yasadigim cok farkliydi. Ama nasip ne diyeyim. Anne olmak.cok güzel keske defalarca daha anne olabilsem. 🤗
Ben de ilk kizimi iki yila yakin emzirdim. Kendisi biraktiginda cok üzülmüstüm. Tekrar anne olabilir miyim tekrar emzirebilirmiyim diye cok düsünmüstüm. Ama meğer hamileymisim o ara. Anne olmak mucize gibi. Rabbime sükürler olsun ki dünya da ki en büyük nimeti tattirdi bize. Daim olsun inşallah.
Allahim tüm isteyenlere versin inşallah.

Bizde nasıl bırakıcaz belli degıl emzirme işini dişlerde çok gec cıkıyor bızım ondan da hersey gec oluyor 13 tane diş var suan

Ben de ilk kizimi iki yila yakin emzirdim. Kendisi biraktiginda cok üzülmüstüm. Tekrar anne olabilir miyim tekrar emzirebilirmiyim diye cok düsünmüstüm. Ama meğer hamileymisim o ara. Anne olmak mucize gibi. Rabbime sükürler olsun ki dünya da ki en büyük nimeti tattirdi bize. Daim olsun inşallah.
Allahim tüm isteyenlere versin inşallah.
Aminn hemde nasıl güzel birseymis annelik. Diyorum bu acziyetimizle evladimızı böyle seviyosak, merhametlilerin en merhametlisi Rabbim bizi nasıl seviyodur. Cok şükür Rabbim evlatlarimız uzun ömurler versin sağlıkla

Cok gecmis olsun. Allah sifasini versin inşallah.

Böyle kartondan bir oyuncak yaptık oynuyor neler yapıyorsunuz kızlar 👧

Eklentiler

• B6580DC7-5215-4433-AAF8-1B2457ABA034.jpeg
    B6580DC7-5215-4433-AAF8-1B2457ABA034.jpeg
    114,3 KB · Görüntüleme: 11
Böyle kartondan bir oyuncak yaptık oynuyor neler yapıyorsunuz kızlar 👧
Çok güzel olmuş ya. Biz klasik oyuncaklarla oynuyoruz. Ben çalışıyorum malum çocuğa annem bakıyor. Anca boya, Lego, arabalarla oyun, oyun hamuru, dışarıda park filan. Akşam eve gelince habire “anne beni kovala” diyor, sürekli ya kovalamaca ya saklambaç oynuyoruz. Hiç böyle yaratıcı şeyler yapıp oynatmadım. Kitaplara bayılıyor benimki, kitap okuyoruz her fırsatta.

X