2023 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    249
Kızlar bende cuma günü aşılama oldum nasip olursa 2.bebeğim olucak oğluşum da 2. Aşılamayla olmuştu :) test yaptim bugun asilamanin 6.gunu ovitrelle 8.gun acaba ilac etkisi mi gebelik mi acaba

Eklentiler

• 20230125_141804.jpg
    20230125_141804.jpg
    38,5 KB · Görüntüleme: 153
Kızlar bende cuma günü aşılama oldum nasip olursa 2.bebeğim olucak oğluşum da 2. Aşılamayla olmuştu :) test yaptim bugun asilamanin 6.gunu ovitrelle 8.gun acaba ilac etkisi mi gebelik mi acaba
Canım iğnenin etkisi 10-12.güne kadar devam edebiliyormuş emin olmak için bikaç gün sonra tekrar yap inşallah gebeliktir❤️😍

Merhabalar bende aranıza katıldım 1.5 2 yıldır düşünüyordum ve nihayet çift çizgiyi gördüm. Salı günü çift çizgiyi gördüm dün de kan testi verdim beta 952 çıktı :) doktora gitsem keseyi görür mü bilmiyorum

Eklentiler

• 01521D4F-27E9-463A-A94D-10548EF51119.jpeg
    01521D4F-27E9-463A-A94D-10548EF51119.jpeg
    34,3 KB · Görüntüleme: 118
Merhabalar bende aranıza katıldım 1.5 2 yıldır düşünüyordum ve nihayet çift çizgiyi gördüm. Salı günü çift çizgiyi gördüm dün de kan testi verdim beta 952 çıktı :) doktora gitsem keseyi görür mü bilmiyorum
Hayırlı olsun canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin😊 1500lerde kese görünüyor diye biliyorum ben de bekliyorum🙏

Merhabalar yeni üyeyim ben de, 5 günlük bir gecikmem var bu sabah test yaptım..hemen sevinmek istemiyorum ama bebek varsa Ekim annesi olacağım gibi görünüyor 🥰

Eklentiler

• IMG_20230126_131904.jpg
    IMG_20230126_131904.jpg
    42 KB · Görüntüleme: 126
Hayırlı olsun canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin😊 1500lerde kese görünüyor diye biliyorum ben de bekliyorum🙏
Evet dayanamadım gittim doktora daha göremeyiz ama bakalım dedi 3binlerde görebiliriz dedi hatta baktı ve göremedi haftaya tekrar gel dedi:) Zaman nasıl geçecek

Teşekkür ederim canım benim ilk olduğu için heyecanım herhalde son adet tarihim 16-23 Aralık ama ben 1-7 Ocak arası değerlendirdm öncesinde bi ilişki olmadı 1 ocakta evime geldim şehir dışında ailemin yanındaydım adet tarihme daha var çok erken çıktı sonuçlar bende anlayamadım 🙄🙄🙄🙄🙄
canım vücut kendini son adet tarihinden itibaren hazırladığı için yumurtlamadada denesen ortasındada sonundada hastaneye gidince bile ilk son adet tarihine göre hesaplarlar ilk denemen değerlendirme tarihin değil son adet tarihin önemlidir o yüzden arkadaş sana son adet tarihine göre hesaplaman gerektiğini söylemiştir 4-5 haftalık olmadan öğrenmen tahlilin pozitif çıkması çok zordur benim 4 haftalıkta bile çok silik gölge gibi görünmüştü

Herkese merhaba bundan 6 sene önce yine burada takvim ekleyerek bu sürece başlamıştım. Gebelik testim silik çıktı adete 5 gün var. Göğüs ağrısı ve batma ile şüphelenip erken test yapmıştım
İnşallah sağlıklı bir gebeliktir. Şimdilik yavaş gideceğim. Folik asite başlayıp haftaya testi yineleyip sonra doktora gideceğim. Çok heyecanlıyım. Kesinleşen herkesin hayırlı olsun 😌

ben 17 sinde silik cizgi ile ogrendim reglime bes gun vardi,ayni gun kan verdim bhcg 43 cikti sonrasinda ayin 23 unde verim 1063 cikti ve ultrasonda bos da olsa bi kese gorundu cok erken olmasina ragmen bebegi gormek icin bekliyoruz bi hafta daha 🙏🏻insallah isteyen herkes de ben de saglikla kavusuruz

Kızlar tam yurtlama nasıl hesaplanıyor döngü süresi -14 mü yoksa döngü süresi/2 mi? 26 günde bir adet oluyorum yumurtlama günü ilişki istemiyorum (sebebini sormayın linç yemek istemiyorum 😂😂) yumurtlamadan 72 saat öncesi ilişki istiyorum 17 ocakta adet oldum tam hesaplayamadim ya bilen var mı

Kızlar 4+2 deyim şuan ve kasıklarımda ve karnımda çok az ağrılar oluyor sizce normal mi? İlk gebeliğim bir şey bilmiyorum, ilk muayenemde çarşamba günü heyecanla bekliyorum
Merhaba , son adet tarihine göre 4+4 benimde.
Birkaç gündür benimde alt karın bölgemde ağrılar oldu ancak şiddetli ağrılar değildi. Dün geçti galiba. Bugün nasıl olur bilmiyorum. İlk zamanlar belli bir ölçüde ağrı olması normal kabul edilmiş çeşitli kaynaklarda. Sonuçta vücut yeni bir sürece giriyor. Benimde ilk gebeliğim. İnşallah sağlıklı ve hayırlı ilerler 🙏😇

X