Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    79
Ben de 8 Nisan'da gidicem cinsiyeti de öğrendim ama teyit lazım 😀 şaka bi yana Bebişimi çok özledim nasıl geçecek zaman şöyle bı an önce hissetsek keşke en azından teselli olurduk görene kadar 🙏🏻😂
Ayyy ne güzel senle inşallah çıkıp güzel haberler veririz baya büyümüş olur seninki daha büyük demi bnden şimdi efsane koca bebek gbi gözükecek sıpa 😍

Eklentiler

• IMG_1522.png
    IMG_1522.png
    275,1 KB · Görüntüleme: 36
Herkese selam hersey yolunda çok şükür kızlar yarın da nipt testi veriyorum bütün değerleri burun kemiği ense kalınlığı elleri ayakları hersey çok güzeldi çok mutluyum 😍🧬 ve bizimde bir kızımız oluyor 😍😍😍😍❤️ kediannesibiri kediannesibiri ❤️
Yaa maşAllah tebrik ederim, hayırlı ve uğurlu olsun...🙏🏻😍 ben de nipt yaptırdım bekliyorum. İnşAllah güzel sonuçlar alırız🙏🏻🌸

merhabalar ben yeni katıldım aranıza 11 haftalık gebeyim. geçen hafta kanamam oldu doktor rapor verdi 5 gün dinlendim çok iyi geldi. Haftaya da ikili test için gideceğim hem heyecanlıyım hem de korkuyorum bebek nasıl acaba iyi mi diye sürekli kendime sorular soruyorum. Umarım hepimiz bu süreci hayırlı bir şekilde atlatırız.

Merhaba kızlar ben çıktım doktordan. Önceki gebeliğimde bebeğin kalbi durmuştu 7+3'te. Bunda da 6+1de duymuştuk kalbini aradan 3 hafta geçmişti. Doktor karından baktı göremedi kalp atışını. Ben yıkıldım o an. Alttan bakalım hazırlan dedi. Tabi ben mahvoldum daha önce de bildiğim için süreci. Alttan bakınca duyuldu kalbi 😍😍 ömrümden 5 10 yıl gitti resmen nasıl ağladım nasıl. Doktor sarıldı mutlu ol bebek iyi dedi. İletişimi güzel bir doktor sağ olsun. Ölçümde 9+2 çıktı. 3 hafta sonra gel, eğer iyi hissetmezsen daha erken de gelebilirsin dedi. Doktordan çıktım ya sanki üstümden TIR geçmiş gibi nasıl yorgunluk var anlatamam. Allah kimseyi korktuğunda uğratmasın inşallah

Günaydın sevgili anne adayları, en son iki hafta önce kantahlilleri ve için kontrole gittim. Bugün 10 haftalık olduk 🥰 içimde bebek iyi midir diye hep bir endişe var 😞 sizde de oluyor mu ? Doktor bayramdan sonraya çağırdı detaylı için
Hem de her gün 😞 😞 inşallah iyilerdir 🥰 hep güzel düşünmeye, kötü düşünceleri kafamdan kovmaya çalışıyorum 🥰

Merhaba kızlar ben çıktım doktordan. Önceki gebeliğimde bebeğin kalbi durmuştu 7+3'te. Bunda da 6+1de duymuştuk kalbini aradan 3 hafta geçmişti. Doktor karından baktı göremedi kalp atışını. Ben yıkıldım o an. Alttan bakalım hazırlan dedi. Tabi ben mahvoldum daha önce de bildiğim için süreci. Alttan bakınca duyuldu kalbi 😍😍 ömrümden 5 10 yıl gitti resmen nasıl ağladım nasıl. Doktor sarıldı mutlu ol bebek iyi dedi. İletişimi güzel bir doktor sağ olsun. Ölçümde 9+2 çıktı. 3 hafta sonra gel, eğer iyi hissetmezsen daha erken de gelebilirsin dedi. Doktordan çıktım ya sanki üstümden TIR geçmiş gibi nasıl yorgunluk var anlatamam. Allah kimseyi korktuğunda uğratmasın inşallah
Gözün aydın sağlıkla kucağına alırsın inşallah çok sevindimm 😍😍😍😍

Kızlar çatlak kremi hangi marka kullanıyorsunuz aşırı arada kaldım. Mustela alerji yapabiliyormuş, lierac malum fiyatları, bio-oil kimi çatlamış kimi çatlamamış. Aşırı kararsızım. Ben şu an bebe yağı ve hindistan cevizi yağı kullanıyorum ama bir tane de krem gerekir diye düşünüyorum😞

merhabalar ben yeni katıldım aranıza 11 haftalık gebeyim. geçen hafta kanamam oldu doktor rapor verdi 5 gün dinlendim çok iyi geldi. Haftaya da ikili test için gideceğim hem heyecanlıyım hem de korkuyorum bebek nasıl acaba iyi mi diye sürekli kendime sorular soruyorum. Umarım hepimiz bu süreci hayırlı bir şekilde atlatırız.
Aminn hepimiz sağlıkla selametle geçirelim insaAllah.. gebelik kapalı bir kutu doğana kadar hepimizde olacak o endişe sanırım 🙂... Hayırlı olsun bebeğiniz... Hoşgeldiniz ... 💞

Kızlar çatlak kremi hangi marka kullanıyorsunuz aşırı arada kaldım. Mustela alerji yapabiliyormuş, lierac malum fiyatları, bio-oil kimi çatlamış kimi çatlamamış. Aşırı kararsızım. Ben şu an bebe yağı ve hindistan cevizi yağı kullanıyorum ama bir tane de krem gerekir diye düşünüyorum😞
aşkom eğer yurtdışında tanıdığın varsa, ya da gidip gelen varsa lierac yurtdışında 20 eur:KK43:

X