Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    79
Benim de 3. Ayım doldu fakat rahmimde çok yoğun baskı hissediyorum. Sanki aşağı çekiliyor o yüzden biraz zorlanıyorum. Araştırdım 12. Ve 16. Hafta arası normalmiş bu durum, daha sonra yukarı doğru büyümeye başlayacakmış. 😕
Benim de bugün 12 hafta oldu acayip bel bacak ağrım oluyor ya 🥹 yarın kontrolüm de soracağım bakalım☺️

İnsallah hepimiz rahat ve guzel surecler gecirelim burda normali 12. Hafta down sendroma bakiyolar 20. Hafta detayli ultrasyon 32. Hafta dogum pozisyonu dogum sekli hersey yolundaysa ama 4 haftada bir ebeyle gorusuluyor kan degerlerine bakiliyor belli bir haftadan sonra kucuk bir makinayla kalp atisini dinliyolar ordada oyledir diye dusunuyorum.
Muhtemelen burda da aynıdır. O zaman cinsiyette taa 20. haftada belli olur diye düşünüyorum. Peki arada ultrason gerekirse ekstra ücret karşılığında mı yaptırılıyor?

Bilemiyorum ki pismis dahi olsa içeriği değişmiyor ki . Ama çok canın istiyorsa güvenilir yerlerden alıp az az nefsini körelt😀
Tabiki de sonuçta her gun sadece bu besinlerle beslenmeyecegizki arada sırada yenmesinde sakınca yok. Kadin dogum uzmanim ve aile hekimim ayni seyleri söyledi sadece midye konusunda derin deniz urunu agir civa icerir yemesen iyi olur dedi ve kolanin icinde ne var bilmiyoruz onun herine gazoz ic dedi

Yaa hadi bakalım bekleyelim sonuçlarımızı birlikte🥹 ben doktorum genoksu önerdi ama Eurofins içime daha çok sindi onu tercih ettim. 350 euro idi ücreti.

Bayramda neşelenelim inşallah. Benim doktorum da panaroma ve nipt plus önerdi. Biz panaromada karar kilmistik 465 dolar. Ama ucreti ödemek için aradığımda saçma isteklerle (parayı elden alma) karşılaşınca nipt plusa yöneldik. Bir tanidikta vardı arada güvenilir olduğunu belirtti. Nipt plus 11 bin TL ye anlaştık canım. Bayrama kadar da sonuçlanır dediler

Kizlar herkese merhaba🥰 2 li taramam cok sukur guzel gecti one gecmis bile ense burun kalp hepsi cok duzgun sukurler olsun ve hayirlisiyla InsAllah sagligiyla gelsin Bir erkek evladim olacak🩵🩵🤲🤲
Hayırlı olsunn çok sevindim😇 hatta dün içimden geçmişti sizin oğlunuz olucak diyecektim🙈

Kizlar herkese merhaba🥰 2 li taramam cok sukur guzel gecti one gecmis bile ense burun kalp hepsi cok duzgun sukurler olsun ve hayirlisiyla InsAllah sagligiyla gelsin Bir erkek evladim olacak🩵🩵🤲🤲
Ayy hayırlı olsun canım benim bak korkuyordun hep, artık derin bir nefes alabilirsin 🥰🥰 Erkek bebişin de hayırlı olsun çok çok sevindim 💙💙🦋

Kız niye duygulandım ben senin oğlun olucak diye. Çok hormonlar arttı bende de yaa Allah kucağımıza kavuştursun inşallah bende 2li test için gün sayıyorum pazartesi inşallah ogrenicem. kediannesibiri kediannesibiri kuşum benimkide mürdüm eriği ❤️❤️❤️

X