Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    79
Çoğunluğun hissettiği cinsiyet çıkmış ama çok garip 🥰🥰 Nasıl hissettiniz? Ve P PINAR OGUZ ?? ❣️
Vala bilmiyorum ki canım belki de 6. hissim kuvvetlidir ilk çocuğum da da erkek hissediyordum doktor kızın olacak dedi ama yok yani inanamiyorum bitürlu kız olacağına içimden bir ses hep erkek diodu 15. Haftaya kadar kız dediği bebeğim erkek oldu 💕 bunda ilk hamileligimden çok farklıydı daha yorgun ve zor geciodu ama kız olacağını hissettim yani Bi ses resmen ben kızım diodu 😂

Vala bilmiyorum ki canım belki de 6. hissim kuvvetlidir ilk çocuğum da da erkek hissediyordum doktor kızın olacak dedi ama yok yani inanamiyorum bitürlu kız olacağına içimden bir ses hep erkek diodu 15. Haftaya kadar kız dediği bebeğim erkek oldu 💕 bunda ilk hamileligimden çok farklıydı daha yorgun ve zor geciodu ama kız olacağını hissettim yani Bi ses resmen ben kızım diodu 😂
Ayy ne kadar güzel 6. His 💕 Cinsiyet yorumlarını en çok senden alacağız o zaman desene yandın 😂😂 Neyse en geç 1 aya herkesin belli olur zaten ☺️ Bana cinsiyet tahmini yapmış mıydın 🙈🙈

Ay kızlar bende bugün ikili test yaptırdım ama şansıma başka doktor baktı ve hiç ilgilenmedi resmen burun kemiğine bile bakmadı kan verdim iki dk ultrason la baktı ve foto bile vermedi çok sinir oldum ama olsun bebeğim iyi çok şükür cinsiyet için soramadım bile 😂ya bide ben artik devlet te devam edecem çünkü serklaj ameliyatı na 25 bin fiyat çıkardılar çok büyük paralar yani doğum paketi bile daha uygundu aslında 28 bindi yani devlet ve şehir hastanesi olarak ilerlicem 😕

X