Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    82
Akintim cok oluyor ama akinti degildi cis gibi kokuyordu emin degilim bir anda 2,5 lt su ictim hic kalkmadan biri suru sey yazmislar doktora attim resmi oda hemen ustunu degistir ve takip et bir daha gelecek mi dedi gelmedi ama niye geldi ust taraf islanmisti
İnşallah Bi sıkıntı çıkmaz canım yaa çok su icmissin bence ondan oldu sabah haberleşiriz yine gönlünü ferah tut sakin ol oğlusun icin💕

Kuzum su gelmesi öyle basit bir şey değil korkma sen tedirgin olma . Akıntı olabilir dediğim gibi belki enfeksıyon var sızıntı oldu hepsini n çözümü var. Ben ilk doğumda suyum geldi onun gerçekten su olduğunu anlıyorsun yani çok farklı
Oyle mi canim bilmiyorum bende sabah gidecegim gel dedi sabah 12 de oradaydim herseyi iyi dedi soka girdim eve gelince zaten

Eklentiler

• Screenshot_20240330_004128_Instagram.jpg
    Screenshot_20240330_004128_Instagram.jpg
    102,6 KB · Görüntüleme: 38
Ayy benim de aynı haftada olmuştu kürtaj oldum kasım ayında
İlk gebeliğimde kalp atışı hiç olmadı 6. Haftada gelişimi durmuş 9 da net belli oldu kürtaj oldum 2. Gebeliğimde kalp atışı oldu sonra kalp atışı yavaşladı kanamalı düşük yaptım şuan 3. Hamileliğim hem troid ilacı kullanıyorum hemde kan sulandırıcı aspirin kullanıyorum (ecopirin) bu gün 10+6 olduk Allah'ın izniyle doktorun herhangi bir ilaç başladıysa kullan içini de ferah tut ben bu hamileliğimde daha sakindim herşey güzel olacak dedim şuan güzel gidiyor belki ilaç kullanmasam bunda da kötü şeyler olabilirdi bilmiyorum şifa olarak düşünüyorum ben

Aynı fikirdeyim daraldığımda sıkıldığımda hemen buraya geliyorum. Bir de bazen diyorum ki keşke görüşebilsek 🥹
Kesinlikle benim çok çevrem var sürekli arayıp çağırıyorlar bana iyi geleceğini düşünüyorlar ama kimseyle görüşesim yok buraya girip sizinle konuşmak daha iyi çünkü şu an bence beni en iy siz anlarsınız hamileyim yaşadığım sıkıntıyıda heyecanı da ne bilim o yüzden ben sık giriyorum 😀

Akintim cok oluyor ama akinti degildi cis gibi kokuyordu emin degilim bir anda 2,5 lt su ictim hic kalkmadan biri suru sey yazmislar doktora attim resmi oda hemen ustunu degistir ve takip et bir daha gelecek mi dedi gelmedi ama niye geldi ust taraf islanmisti
Canım su gelmesi daha farklı birse hissediyorsun akarken ılık ılık çiş gibi de kokmuyor .. belki farkında değildin hapşırdın birden bişi oldu kaçtı yada üşüttün birden sıcağı görünce de akıntı öyle ıslaklık gibi yapıyor hatta çok yürüyüş yapıncada Allah’ın izniyle bişi yoktur

Amin canım
Aşılamada kullanılan ilaçlar yalancı pozitif yapıyor mu bilmiyorum. Çatlatma iğnesi yalancı pozitif yapıyor çünkü. Ama büyük ihtimalle hamilesiniz bence çünkü koyulaşmış. Hakkında hayırlısı olsun
inşallah normal gebelik testi de yaptım ben ikinci çizgi silik çıktı bunlar erken gebelik testiydi bir de kan vericem ben

Hem Banu çiftçi hem happy mom 1. Trimester diyor, hamilelik+ 2 diyor valla kafam karıştı bitmedi mi şimdi 13 hafta 😄
13+1 olunca değişir be
Kizlar iyi geceler… ailemin yanina ziyarete Elazığ’a geldim deprem beni bekledi sanirim 😅 Yine uykudan kaldirdi 🫠 Geçmiş olsun herkese
Geçmiş olsun canm o büyük depremi görmemişsindir inşallah rabbim hiçbirinizede görmek nasip etmesin öyle bir deprem çok kötüydü

X