Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    18
Canım çok teşekkür ederim inşallah Allah yavrularımızı bize bağışlar. Doktor sanada dinlen dedi mi? Yatmaktan belim ağrıdı bide daha 9aylık kızım var sütü kes verme dedi dünden beri vermiyorum göğüslerim patlıyor sabah dayanamadım sağıp döktüm. Doktor prolotun iğne yaptı bide progrstoron kullanıyorum üç tane vajinadan sabah öğle akşam onun için kes demiş olabilir ayrıca süt vermek meme ucunu uyarıyormuş düşüğe sebep olur gibi bişey dedi
Allah bağışlasın 🙏🏻 evet kesinlikle sürekli yatış dinlenme. Açıkçası sadece tuvalet için kalkıyorum. Zaten aksi mümkün değil. Kalkıp biraz dolandığımda şiddetli ağrı oluyor. Ağrı da tehlikeliymiş. Yani yerleşme ağrısı normal ama şiddetlenirse sıkıntıymış

Ben de dün kan tahlili verdim, benim de aynen bu değerlerim düşük çıktı ve doktor bi kansızlık ilacı yazdı. Kullanıp kullanmamak konusunda tereddütlüyüm. Açıkçası ya başka bir doktora soracağım ya da burada arkadaşlar kansızlığa ne yapıyor ona göre karar vereceğim.
Yaa doktorunuza danışmadan yapmayın ama pekmez birebir 👌🏻

Hep doktora gidene kadar kahveye dönüp azaldığı için hiçbir şey demedi. Progestana devam diyor. Bir de rengi kırmızıya döndüğü an gel hemen acile dedi. Artık alıştım kırmızıdan sonra mutlaka kahveye dönüyor. Allah korusun dönmez devam eder bir sorun olursa mutlaka giderim zaten.
Olmaz inşallah bir sorun 🙏🏻

Kızlar merhaba dün kan tahlili vermiştim tiroidim biraz yüksek cıkmıs dr dahilyeye yönlendirdi ama kaç çıktı bilmiyorum biraz korktum yasayan var mı daha önce :KK43: bir zararı olur mu bebeğe
Gecmis olsun e nabizda baktinizmi benimde ilk kan verdiğimde tiroit yüksek çıkmış demişti daha sonra keseyi görmeye gittim de tekrar kana bakalım yulsek çıkarsa dahiliye gondercem dedi ama bu sefer normal çıkmıştı. Hamilelikte tiroit baya onemliymis

Kese 4+6 da gözükmüştü benim ama doktorum 2 hafta sonra gel dediği için daha gitmedik canım☺ haftaya bir gün gideceğim ben ilçedeyim yakın bir ile gidiyoruz o yüzden sürekli gidemiyorum
Keseyi görünce banada 10 gün sonra gel demişti kalp atışı için erken gidince duymak biraz zor oluyomus☺️

Sizlerin nasım geçiyor? Belirtiler var mı? Günlük yaşantınıza ve sosyal hayatınıza devam ediyor musunuz? Mesela ne vitamin kullanıyorsunuz?
Benim daha önceden 21. Haftada kaybım var. İkizlere hamileydim erken doğum yaptım yaşamadı bebeklerim. Servikal yetmezlik varmış ondan dolayı bir anda açılmam olmuştu. Bu sebeple bu hamileliğimde eşim de bende çok korkuyoruz. Ben tüp bebek ile hamile kaldım , zaten transfer günümden beri yatıyorum evde. Hiç bir şey yapmıyorum sadece evin içinde arada bir yürüyüş yapıyordum. Dün kanamam oldu doktor 3 gün falan tuvalet harici kalkma dedi bu 3 gün de full yatacağım. Tüp bebek olduğu için benim kullandığım hormon ilaçları ve progestan fitil ve iğne var. Takviye olarak vinalac folik asit kullanıyorum. Magnezyum kullanıyorum, c vitamini içiyorum hafta 4 gün. Birde hafiften idrar yolu enfeksiyonu olduğu için doktor ilaç vermeyeyim gynobiotic kullan dedi. Onu aldım 5 gün onu içeceğim. ben şimdi tüp bebek doktorumla ilerliyorum 1 haziranda gebelik takibi yapacak olan perinatoloji uzmanına gideceğim ve onunla devam edeceğiz. 8-10. Haftada fetal DNA testi yaptırıp 12. Haftada da serklaj olacağım.
Bu şekilde ☺️
Sen neler kullanıyorsun, nasıl gidiyor 🌸

Merhaba canım , aşağıdaki bilgileri verirsen eklerim seni de 🌸
Tahmini doğum tarihi :
Kese görünümü (hafta olarak) :
Kalp atışı (hafta olarak) :
Varsa Cinsiyet tahmini:
Yaş 27
1. Çocuk
Şehir İstanbul
Sat 15.04.
Tah doğ bilmiyorum
Kese için haftaya gideceğim inşallah
Kalp atışı daha ypk
Cinsiyet tahminim erkek

Gecmis olsun e nabizda baktinizmi benimde ilk kan verdiğimde tiroit yüksek çıkmış demişti daha sonra keseyi görmeye gittim de tekrar kana bakalım yulsek çıkarsa dahiliye gondercem dedi ama bu sefer normal çıkmıştı. Hamilelikte tiroit baya onemliymis
Çok teşekkür ederim. Şimdi sonuçları öğrendim 3 küsür çıkmış hemşire bir arkadaşım var aslında cok yüksek değil hatta sınırın altında ama yine de gebelikte risk almamak icin ilaç başlatıyorlar dedi

Kuzum ben bugün gidebildim kalp atışını duyduk çok şükür 6+5'teyim SAT göre uyumlu olduğumu söyledi bir sıkıntımız yok çok şükür 🤗
Canım gözün aydın karından mı duydu? Ben de 6+6’da kalp atışı için gidicem karından duyamazsak vajinal bakarız dedi ama vajinalden de ben emin olamıyorum

X