Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    18
Benim daha önceden 21. Haftada kaybım var. İkizlere hamileydim erken doğum yaptım yaşamadı bebeklerim. Servikal yetmezlik varmış ondan dolayı bir anda açılmam olmuştu. Bu sebeple bu hamileliğimde eşim de bende çok korkuyoruz. Ben tüp bebek ile hamile kaldım , zaten transfer günümden beri yatıyorum evde. Hiç bir şey yapmıyorum sadece evin içinde arada bir yürüyüş yapıyordum. Dün kanamam oldu doktor 3 gün falan tuvalet harici kalkma dedi bu 3 gün de full yatacağım. Tüp bebek olduğu için benim kullandığım hormon ilaçları ve progestan fitil ve iğne var. Takviye olarak vinalac folik asit kullanıyorum. Magnezyum kullanıyorum, c vitamini içiyorum hafta 4 gün. Birde hafiften idrar yolu enfeksiyonu olduğu için doktor ilaç vermeyeyim gynobiotic kullan dedi. Onu aldım 5 gün onu içeceğim. ben şimdi tüp bebek doktorumla ilerliyorum 1 haziranda gebelik takibi yapacak olan perinatoloji uzmanına gideceğim ve onunla devam edeceğiz. 8-10. Haftada fetal DNA testi yaptırıp 12. Haftada da serklaj olacağım.
Bu şekilde ☺️
Sen neler kullanıyorsun, nasıl gidiyor 🌸
Canım fetal DNA yo 12. Hafta yaptırmıştım ilk bebeğimde hatta o zaman cinsiyetinize öğrenmiştik 😍

Canım fetal DNA yo 12. Hafta yaptırmıştım ilk bebeğimde hatta o zaman cinsiyetinize öğrenmiştik 😍
😍 ya evet cinsiyeti erken öğrenme şansımız olacak. Benim 12. Haftaya kadar Serkan olmam gerektiği için fetal dna testini daha önce yaptırmamız gerek dedi doktor. Test inşallah temiz çıkarsa serklajı düşünmeden yaparız dedi

😍 ya evet cinsiyeti erken öğrenme şansımız olacak. Benim 12. Haftaya kadar Serkan olmam gerektiği için fetal dna testini daha önce yaptırmamız gerek dedi doktor. Test inşallah temiz çıkarsa serklajı düşünmeden yaparız dedi
İnşallah tertemiz çıkar hiç bir sorun çıkmaz. Geçen yıl şubatta 5500tlye yapmışlardı şimdi ne kadar bizde düşünüyoruz hiç sormadık sen sordun mı canım ne kadar diye

X