3 Haftalik Zayıflama Yarismasi (Spor + Diyet)

Namaria Namaria bu nedir canim? Gece gece noluyor dedim nasil bir nokta atisidir bu. Yarismanin asil kazanani sensin canim. Tek hedefi tutturan sen olmusun. Ama kusuratli bir hedefi tami tamina tutturmak 41. kez 🧿🧿🧿

Eklentiler

• C5E4B27C-09E6-4A5A-88A3-4B4374EE9B3E.jpeg
    C5E4B27C-09E6-4A5A-88A3-4B4374EE9B3E.jpeg
    98,3 KB · Görüntüleme: 78
Namaria Namaria bu nedir canim? Gece gece noluyor dedim nasil bir nokta atisidir bu. Yarismanin asil kazanani sensin canim. Tek hedefi tutturan sen olmusun. Ama kusuratli bir hedefi tami tamina tutturmak 41. kez 🧿🧿🧿
Ayy canim benim sabah sabah ne güldüm buna 😂
Gecen hafta takımda da nokta atisi yapmıştım bi de hedef yazarken de demisiim ki hic haftalik hedef koymamistim gercekci bi hedef koyayim diye :KK53: benimkiler cok gercekci kuzum demek ki :KK48:

Cok basarili oldu kizlar bende haftaya takima geri donucem yogunlugum hala gecmedi ama yaparsaniz banada haber verin 😊😊
Toparlanmak icin guzel olur

Merhabalar tebrikler hepinize tekrar başlarsanız bende katılmak isterim

Tekkurler arkadaslar, takim cidden ise yariyor. Umarim full Motivasyonla devam edersiniz. Ben devam edemeyecegim takima odaklanmak istiyorum ama isteyen herkes ayni sekilde burdan devam edebilir tabi. Birkac arkadas daha yazmisti sayfada onlar hala istiyorsa tekrar yeni bir grup olusturursunuz super olur bence.

Yarin pil alacagim
Hangi gun ilk tartilmayi yapalim illa cuma olacak diye birsey yok sonucta 😊😊
Canım ilk sayfadaki yarışma formatını değiştirmek isterseniz siz buraya yorum olarak yazın isterseniz listedir, kurallardır başlama tarihi filan... ben o mesajı kopyalayıp ilk mesaja yazarım, böylece yeni arkadaşlar gelirse herşey daha anlaşılır olur onlara da.

Bence yeni bir sayfa açalım. Ben tablo işlerinden pek anlamıyorum. Bilen bir arkadaş açarsa iyi olur. Bu sabah ben tartılmadım. Bugün sayfayı açıp yarın sabah da tartılıp kilo bildirimi yaparsak daha iyi olur bence. Siz ne düşünüyorsunuz?

Evet bende onu düşündüm. Yeni konuda devam edelim. Tablodan bende anlamıyorum ama ilk mesaj dan güncelleriz konuyu açayım nasıl yaparız bakalım

X