BABASININ ÇOCUKLARINI ARAMAMASI

Boşverin toplumu kendi ruh ve fiziksel sağlığınıza bakın siz evlatlarinizla dimdik ayakta durmaya bakın ilerde toplumu oluşturacak olan bu günün annelerinin yetiştirdiği çocuklar siz iyi olun çocuklarınız iyi olsun bilinçli gerisi olur gider
Çok teşekkür ederim,çok haklısınız. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum

Oldu,bir de çocuklarınızı siz götürün eski eş görsün sonra geri evinize gelirsiniz.

Yok artık daha neler arkadaşınız çok abartmış.
Öyle dava falan açamaz olmayan şeyin üzerinden.
Keşke çocukları için arasa,sorsa babalık yapsa keşke.
Ama yapmıyorsa sizlik bir şey yok.
Siz de babalığını yapmasını istiyorsunuz belli ama adamın hamuru buymuş
Aynı evdeyken de yapmıyordu zaten,şimdi beklemek mantıksız

Siz size düşen görevleri yapın bunu dert etmeyin birde. Babasıyla görüşmeyen bir çocuk ve şuan yetişkin bir kadın olarak diyorum ki,babasız büyüyen çocuk,çocuklukta o sancıyı hissediyor ama büyüyünce hiç umursamıyor.Yıllar sonra babam hala görüşmek için çırpınıyor en azından torunları görmek için,engellenenler listemden asla çıkarma tenezzülünde dahi bulunmuyorum.Annemle ise kavga da etsek günün sonunda iletişim hiç bitmez.
O yüzden hiç sıkıntı etmeyin,çocuklar ayrımı,kimin ne kadar çaba harcadığını çok iyi biliyor.Yapmanız gereken size bu tür cümleler kuran insanlardan çocuklarınızı uzak tutmak.Sizlik başka bir durum yok.
Evet çocuklar şu anda farkında olmasalar da ileride her şeyi görecekler. Çok teşekkür ederim ☺️

hiçte sizin göreviniz değil, çocuğunu aramayan özlemeyen merak etmeyen adama sürekli dikte ederek çocuklarını hatirlatmak neden kadının görevi olsun ki?
çocukları almışsiniz zaten sabah akşam herşeyleri ile tek başınıza ilgileniyorsunuz beyimiz bir telefon edecek onuda beceremiyorsa olmasın daha iyi yani.

hiçte sizin göreviniz değil, çocuğunu aramayan özlemeyen merak etmeyen adama sürekli dikte ederek çocuklarını hatirlatmak neden kadının görevi olsun ki?
çocukları almışsiniz zaten sabah akşam herşeyleri ile tek başınıza ilgileniyorsunuz beyimiz bir telefon edecek onuda beceremiyorsa olmasın daha iyi yani.
Çok sağolun içime su serptiniz

Çok sağolun içime su serptiniz
siz arkadaşiniza bakmayin, adam 17 gundur tek gorevi aramak iken zahmet etmiyor alırmı sizce o çocukları hiç sanmıyorum.
boşanmak erkekler için mükafat, çocuğun var ama isteyince goruyosun veriyosun 3 5 nafaka herşey halloluyor e neden alsın yani ???
boşa stres yapmayın

Merhabalar. Eşimle bir kaç ay önce boşandık. Çocukların velayeti bende çok şükür. 2-3 güne bir çocuklarıyla görüntûlü görüsen adam 17 gündür çocuklarını aramıyor. En son aradığında arabadaydık, çocuklar konuşmak istemedi. Eve gidince ilk işim mesaj atmak oldu. Arasın diye. Çünkü çocuklarımla babalarının kopmasını istemiyorum. Daha sonra ararım dedi,ertesi gün çocukların fotoğraflarını attım. Hiç bir şey yazmadı. Herhalde onunla konuşmak istiyorum zannedip havaya girdi. Ben de o gün bu gündür hiçbir şey yapmıyorum. Kendisi zerre kadar umrumda değil ama çocuklar özlüyor. Geçenlerde bir arkadaş çocukların babalarıyla görüşmeleri için çaba göstermelisin,yoksa anne çaba göstermiyor deyip velayet davası açar dedi. Koskoca adamın çocuklarınla görûş deyip peşinde mi dolaşayım? Kendisine istediği zaman gelip görebileceğini söyledim zaten. Ne zaman istese görüntülü görüştû. Aralarındaki ilişkiyi kurmak benim görevimmiş. Saçma değil mi? Kendisinin çaba göstermesi gerekli değil mi? Bu konuda fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar
Bu sizin çaba gostermeniz gereken bir durum değil hiç kafanıza takmayın. Dava açarsa da arama kayıtlarını, attığınız mesajlari gösterirsiniz. Sadece çocuklarınız özlediği için sizde üzülüyorsunuz içten içe çok haklısınız çünkü sizin olduğu kadar onunda çocuğu ve onunda aslında ozlemesi görmesi ilgilenmesi gerekiyor. Sizlik hiçbir durum yok ortada siz anne olarak elinizden geleni yapıyorsunuz o da baba olarak yapacak. Yapmıyorsa da kaybeden kendi olur. O yüzden hiç kafanıza takmayın bence. Yeni hayatinizda çocuklarınızla çok mutlu olun 🙏

Kadınlar boşansa bile bazen şu toksik eski eşlerinden kurtulamıyor ya. Boşanmışsınız zaten daha niye adamın peşinde olacaksınız? Babalık yapmak isteyen kutuplardan, Alaska'dan bile babalık yapıyor. Babalık yapmak istemeyene zorla babalık yaptıramazsınız az da insanın içinden gelecek. Boşanana kadar zaten kadın çabalıyor boşanma durumu oluyor yine kadın çabalıyor bu ne ya?

Bu sizin çaba gostermeniz gereken bir durum değil hiç kafanıza takmayın. Dava açarsa da arama kayıtlarını, attığınız mesajlari gösterirsiniz. Sadece çocuklarınız özlediği için sizde üzülüyorsunuz içten içe çok haklısınız çünkü sizin olduğu kadar onunda çocuğu ve onunda aslında ozlemesi görmesi ilgilenmesi gerekiyor. Sizlik hiçbir durum yok ortada siz anne olarak elinizden geleni yapıyorsunuz o da baba olarak yapacak. Yapmıyorsa da kaybeden kendi olur. O yüzden hiç kafanıza takmayın bence. Yeni hayatinizda çocuklarınızla çok mutlu olun 🙏
Çok çok teşekkür ederim ☺️

Ilk baslarda çekinmeden arasin diye (ki kizim o zaman 10 11 aylik falandi) o aramadan aradim, istediğin zaman arayabilirsin dedim. Bu surec 1 hafta falan sürdü. Ondan sonra zaten kendi aramaya basladi. Bence surekli cocuklarla gorus diye baski yapmayin. Adam bosluktayken gorusur, birini bulunca yapacagi ilk is cocuklari boşlamak olur. Cocugunu gormek isteyen adam yolunu buluyor

Kadınlar boşansa bile bazen şu toksik eski eşlerinden kurtulamıyor ya. Boşanmışsınız zaten daha niye adamın peşinde olacaksınız? Babalık yapmak isteyen kutuplardan, Alaska'dan bile babalık yapıyor. Babalık yapmak istemeyene zorla babalık yaptıramazsınız az da insanın içinden gelecek. Boşanana kadar zaten kadın çabalıyor boşanma durumu oluyor yine kadın çabalıyor bu ne ya?
Aynen Allah annelere güç kuvvet versin 🤲🏻

. Geçenlerde bir arkadaş çocukların babalarıyla görüşmeleri için çaba göstermelisin,yoksa anne çaba göstermiyor deyip velayet davası açar dedi

Çocukları aramaktan aciz herif 2 çocuğa bakmak için velayet davası açacak ha, siz nerenin iyimserisiniz, adam çocukları bırakmış hayatına da bekar gibi devam ediyor

X