Hediye Olsun En iyisi Olsun Diye Diye Batıyorum

Ev hediyesi cocuk jediyesi almak, misafirlige giderken tatli almak bence de gerekli. Ama durumunuza gore alın orta halli alin. Mesela bebek kiyafeti uygun da var sonucta zaten dusunmeniz yeter. Mesela bebegime bur mendil bile alinsa dusünmuş almiş sagolsun derim. Ha almazsa da bişey olmaz rabi.

Ama alin uygun alin bence

Bebek göremeye borcam getirdiler .
Ay onu getirselerdi en azındsn yemek yapardım
Kışın ortasında doğacak yavruma şortlu takım getirdiler hediye olarak
Hem de 0-3 ay
Keşke direkt bana hakaret etselerdi
Boşa masrafa girilmiş
tam altın taklan yerden çeyrek gelince ilk aydınlanmamı yaşamıştım.hem de altın ucuzkennn haaa
Yok valla şükür öyle bi şok yaşamadım henüz
Ama çok büyük bi altın beklentim var
Doğumdan sonra o gelmez buralara konu açarım valla gitti yarım altınım diye

Ben bebe hediyesi olarak fix 1-2 yaş alıyorum. Çok beğensem bile 3-6 6-9 aylık almam.

Bu karşılığı maddi olarak beklemek değil ama. Özen gösterilsin istiyorum sadece, pahalı birşey alınsın değil. Benim için bakılsın, araştırılsın ya da ben düşünülerek alınsın.

Kendinize alamadığınız şeyleri, aydan aya zor yeten maaşınızı neden böyle savurursunuz anlamam Ne gerek var, illa almak istiyosanız bütçenize uygun şeyler alın,
Ben zaten hediyeleşme olayını hiç sevmiyorum,eskiden ben de sizin gibi kime hediye alacaksam tarzına uysun, beğensin gereksiz kalabalık yaratmasın, aman işine yarayacak bişey olsun diye kendimi paralardım ama bi farkla, ben sizin gibi çok pahalıya kaçmazdım, ama karşılığında hep saçma sapan, bana hiç uymayan, tarzım olmayan, işime yaramayan sırf alınmış olsun diye alınan tonla şey birikirdi başıma, manevi yükünden de hoşlanmazdım ( o hediyenin bi karşılığı olmak zorunda çünkü bana göre) evdeki kalabalığından da rahatsız olurdum, artık çevremi tembihliyorum ben, bana hediye almayın kesinlikle kabul etmiyorum diye, hiç gerek yok, içimden gelir sevdiklerime çam sakızı şeyler alırım ama o kadar, bazı insanlar hediyeleşmeyi çok sever saygı duyarım ama ben sevmiyorum, gelen hediyeler benim hiç bir işime yaramıyosa ben napayım o hediyeyi, evdeki en ufak bi gereksiz kalabalığa yapı olarak zaten tahammülüm yok

Bu devirde doğumdan sonra altın beklemtisi mi bacım sen hazırla kendini şimdiden, beklentilerni en az yarıya düşür

hepimiz alıyorduk ayoll.şimdilerde de var dev gibi marka yazan tişörtler

+1
Sadece aileme ve eşime hediyede sınır koymam bütçe olarak. Ama elaleme 500-800 harcayacağıma gider akşam yemeğine gömerim. Zerre acımam, millete götürünce üzülürüm ahdjdjhd

Nebileyim ben yapmam ama butce sorunu yoktur herşeyin en iyisini alir yapar millete ve rahatsiz olmaz bir şey diyemem ama ay sonunda sıkışarak boyle seyler yapmaya calişmak çok ucuk benim için. Hayatimda hic yapmadigim seyler, anlam veremiyorum belki

ilk bana alarak kır zincirlerinii

Gigiş çok safsın o kendilerine gelen ve kullanmayacakları şeyler hxjdjd

ben bana değil çocuğa getirirlerse mutlu oluyorum.kendime gelenlerin yüzde doksanı asla zevkime uygun şeyler değildi.hem getirenin bütçesine zarar hem de gördükçe evde sinirleniyorum ne bunlar diye

Olabilir tabi, ama kendinizi bunu yaparken zor duruma sokuyormusunuz?

ben bana değil çocuğa getirirlerse mutlu oluyorum.kendime gelenlerin yüzde doksanı asla zevkime uygun şeyler değildi.hem getirenin bütçesine zarar hem de gördükçe evde sinirleniyorum ne bunlar diye
Kesinlikle, çocuklar için bişey şeyler alınmalı, boya olsun, hikaye kitabı olsun, onların sevinci çok değerli Ama senelerce kendimi yırttım aldığım hediye işine yarasın, o kişiye uygun olsun diye, asla bu özeni göstermiyor çoğunluk, hatta bi keresinde yakın bi arkadaşım dedi ki aman ne bu kadar yıpratıyosun kendini, al bişey götür, aldın mı aldın tamam, işte bu zihniyet için zorla kazandığım parayı savuramam ben, o parayla kendi ihtiyacımı alırım, karşı taraftan da asla hediye beklemem, zaten ona buna vericem getirilen şeyi

Ayyyyy aynı ben ,yaşıtlarım dünya para biriktirdi ben ayi bitiremiyorum

Ya bende sizin gibi eli boş gitmem . Kendi yemeyecegim tatlıyı da götürmem . Hatta şöyle soyleyeyim esimin kuzenine giderken çok güzel bir pastaneden pasta aldım ,aklım pastada kaldı resmen

Bir hediye alınacaksa illa ki ihtiyaç ve kaliteli birşey olsun diye düşünürüm .Ama bana gelen hediyeler hep çok manasız oldu . Yakın çevreme direkt ne istedigimi soylemisligim bile oldu evlenirken Hayat çok pahalı maalesef artık eskisi gibi alım gücümüz de yok millet olarak . Vermiş olduğunuz örnek üzerinden gidecek olursak ya ev hediyesi ya da bebek hediyesi alın . Böyle böyle alisirsiniz diye düşünüyorum .

sonuna dek katılıyorum.ben basic spor tarzında giyinen bir kadınım.ama bana bir sürü şal hediye edildi atkı gibi olsa neyse bayağı sırta atılan şallardan.altın gümüş çelik takı dışında alerjim var takamam bir sürüde takı geldi bijuteri.evdeki çocuğa oyuncak kitap lego almak çok daha mantıklı o yüzden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…