Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz

canım ne güzel bi görsel buu
çok beğendimmmm
huzur veren ve ilkbaharı anımsatan bi foto olmuş

kurban bayramı tatilinin başlamasıyla gidiyoruz nasipse kuzum .
sonra 16 ağustosta geri döneceğiz inşallah
1 ay kadad yokuz . tam 30 gün hatta planımız .
sen nasılsın . neler yapıyorsun .
Bendeki yoğunluk hep aynı canım çocuklar büyüyene kadar benim askerlik bitmez bu süreçte Allah bana güç kuvvet sabır versin 🤲🤲
Size de iyi tatiller eşinin tükkan kapalı mı oluyor bu bir ay içinde

Canım ilk hedefim 75 bi göremedim aylardır..

Canım işte hep hastalığından dolayı..Yine iyi toparlıyorsun sonunda...Düzelecek tabiii :KK68:

Harikasınnn:KK9::KK9::KK9:

Hoşbuldum canım..sağolasın amiinnnn:dua::dua:
Tatile kadar da sıkıyorum ama bugün tartı tırt :confused:

Ahh bu evdekiler...Ben de tamam çok dikkatliyim yapmıyacam kaçamak diyorum:KK62: bizimkiler gelirken fırından sıcak ekmek alsana diyor:mad::mad:

Sağol canımcımm...Darısı başınıza inşallah:KK68:
Sağol canım toparlamaya çalışıyorum 😍🥰
Sorma canım
Kahvaltıya ıspanaklı boşnak böreği açmış

Oglen babam lokma getirdi

Akşama da zeytinyağlı biber dolmasi, corba falan vardı
Oo hepsi de enfes afiyet olsun 🥰

Bu sabah kahvaltı yapmadım çünkü gece kendimi mutfakta buldum ve 3 kuru pasta simit,yarım acı badem kurabiye ,2 çatal kadayıf
Gündüz reddettiklerimi yemiş oldum
Öğlen yemeği tavuk fasulye piyazı yoğurt
Akşam salata yoğurt karpuz
45 dakika yürüyüş yaptım

Ben yarin basliyorum bakalim ilaclarada basladim bezelye yemegimide yaptim

Diyetisyenle werdigim taktikden gideyim diorum bende 12 kahwalti 4bucuk ara 7 yemek saatler yarim saat asa yukari oynayabiliyor ama dikkat edicem
Menuleri listeleri olculeri hep aklimda zaten 12sinde sozu war kardesimin bugun ayin 4 ü 1 hafta biraz suzulsem yeter 😍😍 elbise hazir zaten

Sonra 65 i gorene kadar dewam allah yardim ederse
🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩❤❤❤❤

Masraflar hic bitmiyor bu ay bizde beyaz bayrak cektik cok zor bir 7 ay odeme planimiz war allaha herkese yardim etsin yetsin yetistirsin 💖
Amiiin bizde biraz fazla acildik bu ay kapanma doneminde güya alisveris yapmayacaktik ama olmadi tutamadik kendimizi kari koca😬😬😬😬😬 bide yaz sonu bebek tedavisine gidecez para biriktirmek yerine harcadik yaaaa😳😳😳😳😳😳

İnsülin direncine çok iyi geldiği söyleniyor
Ewet diyetisyene giderken 4.gunde falan o el titremelerim dudak ugusmalarim gecmisti bi sure sonra ara ogun bile yapmak istemmistim canim we bu hala geri gelmek cok uzuyor suan tam 1 senedir ewdeyim 4 duwar arasinda yine iyi mucadele werdim diyorum naoayim
Allah kolaylık versin . baya bi şeyler yapmıssınız aslında. inşallah halledersiniz gerisini de.
maşallah .
ev müstakil mi aldınız .
Yok degil bina 2.kat ama hic bisi yapilmamis kiraci warmis 30 mu 40 senelik mi bilen yok ama kredi cikti diye aldik 10 senedir beklioruz bi yerden mal gelecek diye umidi kestik artik gelirsede oraya gecer bunu kiraya werir kizi okuturuz dedik sifirdan hayat kurmak cok zor bir destek olmadan hala borc icin de boguluyiruz ama bugunumuzede sukur
Bu sabah kahvaltı yapmadım çünkü gece kendimi mutfakta buldum ve 3 kuru pasta simit,yarım acı badem kurabiye ,2 çatal kadayıf
Gündüz reddettiklerimi yemiş oldum
Öğlen yemeği tavuk fasulye piyazı yoğurt
Akşam salata yoğurt karpuz
45 dakika yürüyüş yaptım
Offf kotu olmus aliskanlik haline gelmeden kurtul bundan ben 3. Gecedir yemiorum resmen karnim gurluyor allahim yardim et die uyuyorum
Amiiin bizde biraz fazla acildik bu ay kapanma doneminde güya alisveris yapmayacaktik ama olmadi tutamadik kendimizi kari koca😬😬😬😬😬 bide yaz sonu bebek tedavisine gidecez para biriktirmek yerine harcadik yaaaa😳😳😳😳😳😳
Hayirlisi llsun tez zmanda kawusun insallah kismeti ile gelsin

Sabah
Klasik kahwalti yumurta yok 2 dilim cawdar
Kahwe
Ara cay portakal
Aksam bamya 3 dilim kawun 2 dilim cawdar
Kahwe basim agrio die ilaclarimin yaninda magnezyum ictim

Ewet diyetisyene giderken 4.gunde falan o el titremelerim dudak ugusmalarim gecmisti bi sure sonra ara ogun bile yapmak istemmistim canim we bu hala geri gelmek cok uzuyor suan tam 1 senedir ewdeyim 4 duwar arasinda yine iyi mucadele werdim diyorum naoayim

Yok degil bina 2.kat ama hic bisi yapilmamis kiraci warmis 30 mu 40 senelik mi bilen yok ama kredi cikti diye aldik 10 senedir beklioruz bi yerden mal gelecek diye umidi kestik artik gelirsede oraya gecer bunu kiraya werir kizi okuturuz dedik sifirdan hayat kurmak cok zor bir destek olmadan hala borc icin de boguluyiruz ama bugunumuzede sukur

Offf kotu olmus aliskanlik haline gelmeden kurtul bundan ben 3. Gecedir yemiorum resmen karnim gurluyor allahim yardim et die uyuyorum

Amin insallah benim ve benimgibi anne olmak isteyen herkese insallahhhh rabbim büyüktür 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Tekrar olursun gene öyle canım zamanla pes etmek yok inşallah
Pandemi hepimizi sarstı
Çok kötü bir alışkanlık gece yemeleri,kurtulurum inş
Sabah
Klasik kahwalti yumurta yok 2 dilim cawdar
Kahwe
Ara cay portakal
Aksam bamya 3 dilim kawun 2 dilim cawdar
Kahwe basim agrio die ilaclarimin yaninda magnezyum ictim
Aralıklı oruca alışma döneminde baş ağrısı bende de oluyor

nerelerdesin kuzum .
hoş geldin .
Canım hoşbuldum görevlendirmem bitti rahatladım geldim :KK8: :KK8:
Sorma canım
Kahvaltıya ıspanaklı boşnak böreği açmış

Oglen babam lokma getirdi

Akşama da zeytinyağlı biber dolmasi, corba falan vardı
Amanın hep güzel hep tehlikeli şeyler..:KK62::KK62:.Ama çok güzeller...Ye gitsinnn:confused::confused::KK8::KK8:

Yine düzelir canım bence de bu pandemide yine iyi dayandık her şeye..
Ahh bu hayata desteksiz borçla başlama olayı..Biz de yıllarca bankaları zengin ettik...Yıllarımız gitti..Ama napalım:KK51: son 5-6 yıldır rahatız biz de düşün..Tüm meslek yaşamım neredeyse borç ödemekle geçti..Allah bu günümüzü aratmasın sağlık versin hepsi geldi ve geçti...Allah sizi de kurtarsın tüm ihtiyacı olanlara yardım etsin..:cry::dua:
Amin insallah benim ve benimgibi anne olmak isteyen herkese insallahhhh rabbim büyüktür 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Allah başta sana ve tüm isteyenlere hayırlısıyla nasip etsin inşallah canım..:dua::dua:

Günaydın kızlar...Dün akşam karışık ızgara yedim..Çeyrek de lahmacun...
Bugün diyetisyenim pazar kahvaltısına izin verdi pazartesiden itibaren İF diyeti yapacakmışım..Vücudu şaşırtmaca.:confused::confused:.Mercimek ekmeği verdi bakalım bugün yapacağım.. Safransari Safransari yapıyordu bakalım ben beğenecek miyim..
Cok lezzetli oluyor mercimek ekmegi cokda saglikli Safransari yapmisti benden ondan gordum yapmistim benimki kabarmamaisti ama tadi guzel oluyor

Bugün diyetisyenim pazar kahvaltısına izin verdi pazartesiden itibaren İF diyeti yapacakmışım..Vücudu şaşırtmaca.:confused::confused:.Mercimek ekmeği verdi bakalım bugün yapacağım.. Safransari Safransari yapıyordu bakalım ben beğenecek miyim..
Topikçe İF yapıyoruz hadi hayırlısı,güzel sonuç alacaksın bence
Mercimek ekmeği değil de krebini yapmıştı galiba Safransari Safransari ,sen yaparsan tarifini fotosunu atarsın canım

Afiyet olsun bakalim nasil olacak komple if ci olmusuz

Sabah klasik kahwalti tabagi ek olarak 5 tane patates aldim tabagima 2 dilim caedae

Ara 2 kayisi yarim muz turk kahwe

Aksam taze fasulye cacik 1 dilim cawdar

Suan turk kahwe kapanisss :KK25: :KK25: :KK25:

Sabah 2 haşlama yumurta patates salatası yarım avuç içi kadar gözleme 1 lokma simit zeytin yarım İzmir bombası çay
Arada Türk kahvesi
Akşam az kuru fasülye semizotu yemeği salata yoğurt yarım dilim baklava erik karpuz çay

X