Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz

Canım akşam yemeğini az yemissin yanında çorba, salata, yoğurt yok mu?

Ben akşam
3 kepçe yayla çorbası
1 tabak etli patates yemeği
Salata ve yoğurt yedim
Walla kiz ananesinde esimde gec gelicek diye hic bisi yapasim gelmedi bakalim daha acikmadim ilerleyen saatlerde ne olacak
Selam kızlar
Cuma kan vermiştim biraz alt üst olmuş tiroid değerlerim de yükselmiş, haşimatoyum ben de zaten, biraz da enfeksiyon , sağlıksız beslenme olunca hepsi de normal tabii
Pazar günü aralıklı oruca başladım kızlar inşallah devam ettirebilirim,sağım solum belli olmuyor benim
Tüm hafta boyunca da yürüyüş yaptım bugün hariç
Sabah tartıldım

Geçen hafta 79,5
Bu hafta 77,4

Devamı gelir inşallah
Woo masallah guzel baslamis bence ilac kullaniyormusun onlarda ise yarar biraz

Esim geldi cawdar ekmegi al dedim ya kendine de cig kofte sicacik ekmek camlica gazoz almis menemen yap dedi bide 😣😣 standart iste hep tokez yapicak

Selam kızlar
Cuma kan vermiştim biraz alt üst olmuş tiroid değerlerim de yükselmiş, haşimatoyum ben de zaten, biraz da enfeksiyon , sağlıksız beslenme olunca hepsi de normal tabii
Pazar günü aralıklı oruca başladım kızlar inşallah devam ettirebilirim,sağım solum belli olmuyor benim
Sabah tartıldım

Geçen hafta 79,5
Bu hafta 77,4

Devamı gelir inşallah
Benim yaptigimda aealikli oruc saatlerin nasil senin

Selam kızlar
Sabah tartıldım

Geçen hafta 79,5
Bu hafta 77,4

Devamı gelir inşallah
Canim doktorunla konustunmu hashimato hastalari benim doktorum izin vermedi aralikli oruca canim hashimatoda beslenme cok onemli karismis gibi oluyorum ozurdilerim ama 12 yildir hashimato hastasiyim benim endokronoloji doktorum aralikli orucuuygun gormemisti sık sık az az biseyler yemek zorunda kaliyorsun hashimatoda

Eşim 2 hafta eğitime gidecek Eskişehir'e.
Bende memlekette kolacagim bir süre.
Eğitimden sonra da İstanbul yada İzmir'e gitme planimiz var 1 haftalığına.

Bir kaç gün öncesinden izin alabilirse Çarşamba günü memlekete gidip, pazar günü eskisehire geçecek o.

Yani kızlar ben 1 ay yokum 😔
Bu tatile sevinemiyrum. Kaç aylık emeklerim bu sürede yok olacak diye onun burukluğu var.
Hayatım böyle geçiyor işte, al ver, al ver......
Gene dikkat edersin almazsın hemen canım,yürüyüş yapabilirsin
Walla kiz ananesinde esimde gec gelicek diye hic bisi yapasim gelmedi bakalim daha acikmadim ilerleyen saatlerde ne olacak

Esim geldi cawdar ekmegi al dedim ya kendine de cig kofte sicacik ekmek camlica gazoz almis menemen yap dedi bide 😣😣 standart iste hep tokez yapicak
İlaca başlattı tekrar iyi gelir inşallah
Benim yaptigimda aealikli oruc saatlerin nasil senin
Sabah 11-12 akşam 7-8 gibi yapmaya çalışıyorum,gece uykudan kalkıp yemezsem tabii
Senin hangi saatlerde
Canim doktorunla konustunmu hashimato hastalari benim doktorum izin vermedi aralikli oruca canim hashimatoda beslenme cok onemli karismis gibi oluyorum ozurdilerim ama 12 yildir hashimato hastasiyim benim endokronoloji doktorum aralikli orucuuygun gormemisti sık sık az az biseyler yemek zorunda kaliyorsun hashimatoda
Estağfurullah canım ne demek,ben de 4-5 yıldır uğraşıyorum bununla ,son 1.5 yıldır ilaçsızdım,şimdi tekrar başladım
Dr a sormadım canım ama evet genel bir kanı var o yönde
Benim zaten yeme ile ilgili problemim var ,sık ve çok miktarda yiyorum,az yeme işini yapamıyorum,biraz atıştırayım desem arkası geliyor çok fena
Bunu devam ettirebilirsem bir dahaki dr kontrolüne kadar,o zamanki sonuçlara göre duruma bakarız inşallah

Gene dikkat edersin almazsın hemen canım,yürüyüş yapabilirsin

İlaca başlattı tekrar iyi gelir inşallah

Sabah 11-12 akşam 7-8 gibi yapmaya çalışıyorum,gece uykudan kalkıp yemezsem tabii
Senin hangi saatlerde

Estağfurullah canım ne demek,ben de 4-5 yıldır uğraşıyorum bununla ,son 1.5 yıldır ilaçsızdım,şimdi tekrar başladım
Dr a sormadım canım ama evet genel bir kanı var o yönde
Benim zaten yeme ile ilgili problemim var ,sık ve çok miktarda yiyorum,az yeme işini yapamıyorum,biraz atıştırayım desem arkası geliyor çok fena
Bunu devam ettirebilirsem bir dahaki dr kontrolüne kadar,o zamanki sonuçlara göre duruma bakarız inşallah
Benim de ayni saatler gece kiza cok kalkiyorum 7 yasinda ama hala uyanior her kalktigimda kendimi mutfakta buluyorum insilun direncim war benim de diyetisyene gittigimde ben if yapamam imkansiz az sik yemem lazim dedigim de hayir bunu kiricaz bu sekilde demisti ise yaradi diyetisyen wermese bende hayatta yapamazdim aralikli oruc

Benim de ayni saatler gece kiza cok kalkiyorum 7 yasinda ama hala uyanior her kalktigimda kendimi mutfakta buluyorum insilun direncim war benim de diyetisyene gittigimde ben if yapamam imkansiz az sik yemem lazim dedigim de hayir bunu kiricaz bu sekilde demisti ise yaradi diyetisyen wermese bende hayatta yapamazdim aralikli oruc
İnsülin direncine çok iyi geldiği söyleniyor

Ben emeklilikte bu kiloda olmayacağım dedim kaldı izinlerle eylül 15 e kadar zamanım...Olacak inşallah:KK8::KK8::KK8:
Stres çok etkiliyor bence..Ne güzel gidiyordum bi görevlendirme çıktı 1.5 aydır düzenim moralim sıfır oldu...Neyse bitirdim çok şükür..

Sizler nasılsınız azcık baktım ama tam geçmişe dönemedim...Umarım herkesler iyidir...Özledim sizi..
Sersumcum hayirli olsun cnm cok sevndim cokk biz de bosruma gidecegiz ama henuz degil

Bizimde 12sinde nisan war dugun mayis da istio kardesim ama okadar beklicekler mi bilinmez

Aynen baya mastafi oldu hic birikim olmayinca yeni ewler de ki ucuk fiyat yuzunden eski ew aldik...kismet tabi allah herkese yardim etsin...

Hadi bakalim insallah son ugraslarimiz olsun hedeflere waralim ben 65 i gorursem eger 60 ida gorurum diye dusunuyorum

Senin hedef kacti
Canım ilk hedefim 75 bi göremedim aylardır..
Ben de çok zor giriyorum düzene

75 tim zezecim toparlamaya çalışıyorum ama yeme döngüsüne girince çıkmak zor oluyor sürekli yiyorum

Çok güzel hepsi de şifa olsun

Yemek yemekten artık zevk bile alamaz durumda tabiri caizse tıkınıyorum adacım,toplamaya çalışıyorum

Süpersin eftalios bravo 👏

82 den 75 e düşüp çok kısa sürede 80 e dayandım canım elimde değil gece gündüz yedim,düzene girecek inşallah
Canım işte hep hastalığından dolayı..Yine iyi toparlıyorsun sonunda...Düzelecek tabiii :KK68:
Selam kızlar
Sabah tartıldım

Geçen hafta 79,5
Bu hafta 77,4

Devamı gelir inşallah
Harikasınnn:KK9::KK9::KK9:
Hoş geldin sersumcum özlettin🥰
Hayırlı olsun emekliliğin inşallah sağlıkla ailenle birlikte canım
Tatilini yap güzelce gelince kaldığın yerden devam edersin
Hoşbuldum canım..sağolasın amiinnnn:dua::dua:
Tatile kadar da sıkıyorum ama bugün tartı tırt :confused:

Ahh bu evdekiler...Ben de tamam çok dikkatliyim yapmıyacam kaçamak diyorum:KK62: bizimkiler gelirken fırından sıcak ekmek alsana diyor:mad::mad:
Sersumcum hayirli olsun cnm cok sevndim cokk biz de bosruma gidecegiz ama henuz degil
Sağol canımcımm...Darısı başınıza inşallah:KK68:

Günaydın arkadaşlar...Tatile gidene kadar bari düzenli paylaşım yapayım

Dün akşam yemeğim fırında çavdar unlu sebze mücveri

2.jpg

Bu sabah kahvaltım eski resim ama görülsün dedim
Yulaflı hindi fümeli tost

1.jpg

Eki Görüntüle 2863111
Günaydın kızlar nasılsınız oooo tatiller gelmiş @sarfansari E Eftalios A aaadddaaa iyi tatiller kızlar, adilemir adilemir canım sen ne zaman gidiyorsun, Z zeze_35 sende tatil planı var mı, @hayal_hatun canım sen nasılsın

Demeden edemedim seviyorum sizleri❤️
canım ne güzel bi görsel buu
çok beğendimmmm
huzur veren ve ilkbaharı anımsatan bi foto olmuş

kurban bayramı tatilinin başlamasıyla gidiyoruz nasipse kuzum .
sonra 16 ağustosta geri döneceğiz inşallah
1 ay kadad yokuz . tam 30 gün hatta planımız .
sen nasılsın . neler yapıyorsun .

Eski bir ew aldik biraz dogalgaz falan yaptirdik hic degilse kira yerine malimiz olsun dedik 6sene war daha kredinin bitmesine...Simdik de yalitim yapildi binaya , araba bozuldu ,kardesim ewleniyor...hepsini hallettik lakin bize ekmek alcak para kalmadi :KK51::KK51:
Allah kolaylık versin . baya bi şeyler yapmıssınız aslında. inşallah halledersiniz gerisini de.
maşallah .
ev müstakil mi aldınız .

X