Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz

kızlar kızım için bakıcı aradık .
2 saatliğine . babası dükkana götürüyor okul açıldı açılalı .çok da memnun kızından .

ama kış geliyor . dedim biri alsın okuldan . saat 14.30 da
16.00 ya da 16.30 da evime bıraksın . yakın komşum var başka blokta. daha önce ortancayı baktı.
yani bakacağı saat 1 buçuk saat ya da 2 saat .kendi bilir diye düşünüyordum.
ama evime bırakamadı . köpekler oluyor yollarda. gidemem dedi. tamam dedim . ama bu kez benim işten çıkışım oluyor kızın ondan alınma saati.
o zaman da saat 3 saat oluyor.
ben 1 buçuk ya da 2 saate 520 dedim.
neyse
dün mesaj yazmış . 3 saate 700 e bakarım.

kabul etmedim .
babası işe götür getir yapacak.
başka biri oluncaya kadar.
Çok pahalı demiş.
Ablam 8-5 baktiritor, ama bakicinin kendi evinde, 1200 lira küçüğe.

Kızı da okul çıkışında vermek istedi, 2.5 ta çıkıyor 3 ye evde olacak, günde 2 saat yani.

Kadın mirin kırın etti. İstemiyormuş gibi yapıp olacaksa 600 lira olur dedi.

Ablam da sinirlendi küçüğü bile almak istedi ama 4 aylıktan bu yana bakıyor, çok alışık onlara.

Derken kızın kursu çıktı haftada 3 gün, okulda kalıyor, diğer 2 gün de babasının dersi bitmiş oluyor o alıyor derken gerek kalmadı.

Çok pahalı demiş.
Ablam 8-5 baktiritor, ama bakicinin kendi evinde, 1200 lira küçüğe.

Kızı da okul çıkışında vermek istedi, 2.5 ta çıkıyor 3 ye evde olacak, günde 2 saat yani.

Kadın mirin kırın etti. İstemiyormuş gibi yapıp olacaksa 600 lira olur dedi.

Ablam da sinirlendi küçüğü bile almak istedi ama 4 aylıktan bu yana bakıyor, çok alışık onlara.

Derken kızın kursu çıktı haftada 3 gün, okulda kalıyor, diğer 2 gün de babasının dersi bitmiş oluyor o alıyor derken gerek kalmadı.
8 5 arası 1200 çok iyi bence kaldi mı o fiyatlar??

Merhaba kızlar, okul, iş, yürüyüş derken vaktim olmuyor sayfaya bakmaya, kendime yürüyüş arkadaşı buldum şişko benim gibi😂aynı kilodayız 4 gündür adımlarım 13bin oluyor kilo veremiyorum henüz diyet yok kol çalışmamda düzenli olmadı ama 1 cm incelmiş

kızlar kızım için bakıcı aradık .
2 saatliğine . babası dükkana götürüyor okul açıldı açılalı .çok da memnun kızından .

ama kış geliyor . dedim biri alsın okuldan . saat 14.30 da
16.00 ya da 16.30 da evime bıraksın . yakın komşum var başka blokta. daha önce ortancayı baktı.
yani bakacağı saat 1 buçuk saat ya da 2 saat .kendi bilir diye düşünüyordum.
ama evime bırakamadı . köpekler oluyor yollarda. gidemem dedi. tamam dedim . ama bu kez benim işten çıkışım oluyor kızın ondan alınma saati.
o zaman da saat 3 saat oluyor.
ben 1 buçuk ya da 2 saate 520 dedim.
neyse
dün mesaj yazmış . 3 saate 700 e bakarım.

kabul etmedim .
babası işe götür getir yapacak.
başka biri oluncaya kadar.
Yengem yakın arkadaşının çocuklarına bakıyor onun evinde sabahtan akşama kadar işini yemeğinide yapıyor kadın istemese de arkadaş diye 1500 alıyor 2 çocuk ikiside ilkokul onları okula bırakıyor alıyor kadın gerçekten çok istemiş yakınımda olsan ücretsiz bakardım inan

büyük şehirlerde daha fazla fiyatlar alınabiliyor. bakan kadına göre de değişir fiyatlar sanırım.
kaynım baktırıyor . 2 yaşına girecek ekim sonu kızı.
4 bin istedi kadın. çok da iyi bakıyormuş . uzun düşündüler ve karar verdiler . kadın geliyor işte.
çok memnunlar .
çocuk ile ilgilendiği gibi kahvaltı bile hazırlıyormuş bunlara.
yemek de yapıyor ortalık topluyormuş falan .

arabam geldi kızlar çok şükür . 3 gün oluyor .
Allah herkese kazasız binmeyi nasip etsin . bana da inşallah .
Rabbim kazasız belasız kullanmanı nasip etsin inşallah cnm
Arkadaşlar evde ne gibi sporlar yapabiliriz?
Cnm ben evde leslie, uygulamadan 30 günlük spor, youtu.be dan bölgesel çalıştım daimi olmadı ama yinede etkili

Teşekkür ederim canım bende youtu.beden zumba falan başliyim bari🤣🤣
Ben 1 haftadır arkadaşımla yürüyorum 1 ayın sonunda bakıcaz kilo verme, sıkılaşma varmı diye günlük arkadaşla 7bin atıyoruz o yoruluyor ben evde devam edip yatana kadar 13-15 bine tamamlıyorum
Kol egzersiz ine başlarken kaç ölçtüm hatırlamıyorum bakıcam mesajlar dan bugün ölçtüm 34.5 olmuş😂 işe yarıyor demek sevindim buna

Şu mücveri bir beceremiyorum ya çok yağlı yada içi hamur gibi oluyor benimkiler
Kış geliyor ya bende ne yapıcamı şaşırıyorum valla bugünde karışık kızartma domates soslu yapıcam patlıcan almıştım el kadar mini mini patates kızartması biber hatta şimdiden hazırlık yapıyım boşken

Hayırlı olsun şimdiden bende honda yı okudum haberler de Türkiye deki fabrikasını kapatmış ithalle gelecekmiş artık bence korkma reno nun ne parça sıkıntısı olur nede pahalı olur çok kullanılan marka zaten sıfır aldın rabbim kaza bela vermesin inşallah on yıl temiz kullanırsın sen fiyat 200civarıydı dolu paket sorması ayıp kaça mal oldu

Güle güle kullansın kuzular bende bakıyım uygulaması vardı telde sağol

Kollarım çok genişledi sanki kol egzersizine başladım haftalık bugün itibariyle 36cm bakalım etkisi olucakmı o tince göbek sırt bölge bölge bıkmazsam çalışıcam inşallah
Kollarım 36 cm miş 1.5 cm incelmiş şükür

Okulun bahçesinde beklerken eski bir arkadaşımı gördüm nasıl zayıflamış aaa ne güzel kilo vermişsin dedim al ver al ver bıktım mide ameliyatı oldum dedi midesini aldırmış aile hastanesinde 40 kilo vermiş 9 ayda 108 miş 68 olmuş şok oldum küçülmüş resmen

amin sağ olun kızlar . arabam için iyi dileklerinize.

işe geldim .

3 kişiyiz odada. bi kişi pozitif dün.
bugün odamdaki diğer arkadaş da yakın temaslı diye gelmedi. ama o da hasta muhtemelen. dün negatif çıktı ama .

inşallah yine negatiftir .
ben geldim bi ama ben de bilemiyorum .riskliyim şu an .
inşallah bulaşmamıştır.

amin sağ olun kızlar . arabam için iyi dileklerinize.

işe geldim .

3 kişiyiz odada. bi kişi pozitif dün.
bugün odamdaki diğer arkadaş da yakın temaslı diye gelmedi. ama o da hasta muhtemelen. dün negatif çıktı ama .

inşallah yine negatiftir .
ben geldim bi ama ben de bilemiyorum .riskliyim şu an .
inşallah bulaşmamıştır.
İnşallah sana da bulasmamistir canım evham yapma ama dikkat et

Merhaba kızlar ben aranıza yeni katıldım uzun zamandır çok fazla kilom var bndan 1 2 sene onceye kadar 60 kiloydum simdi ise 75 leri gördüm ne yapsamda kilo veremiyorum diyet yapımca 3 gün daha çok yemeye başlayıp kilo aliyorum bu aralarda yataktan çıkmıyorum ve gün geçtikçe kilo aliyorum ne yapaacğımı bilmiyorum yardımcı olun lütfen

İnşallah sana da bulasmamistir canım evham yapma ama dikkat et
inşallah canım. şu an iyiyim . bi belirti sıkıntı yok.
pazartesi öksürmeye başlamıştı az az . salı arttı. çarşamba da yine sık sık kesik kesik öksürdü . işte gitti saat 10 buçuk gibi . test verdi.
sanıyorum bende bi şey yok . çok şükür.

sen nasılsın . neler yapıyorsun

Merhaba kızlar ben aranıza yeni katıldım uzun zamandır çok fazla kilom var bndan 1 2 sene onceye kadar 60 kiloydum simdi ise 75 leri gördüm ne yapsamda kilo veremiyorum diyet yapımca 3 gün daha çok yemeye başlayıp kilo aliyorum bu aralarda yataktan çıkmıyorum ve gün geçtikçe kilo aliyorum ne yapaacğımı bilmiyorum yardımcı olun lütfen
yataktan çık . dışarıya da çık. çalışmıyorsun sanıyorum . baya almışsın 1 iki sene içinde.
hareket gerekiyor biraz hayatında sanıyorum .
diyet deyince kilo verme olayı sıkıntılı olabiliyor.
sağlıklı besleniyoruz burada
istersen sen de günlük menülerini yazabilirsin .
genellikle senin farketmediğin bi yiyeceği burda başkaları farkediyor.
porsiyon küçültmek ve kalori olarak aşırıya kaçmamak lazım. kendiliğinden gider.
sebzeleri de baharatlarla vs ile tatlandırabilirsin mesela. sebze sevmiyorsan

günaydın.
bugün son iş günü.
yarın tatil . hayırlısı . çok şükür
bugün büyük oğlanın ve ortancanın deneme sınavı var .
okul açıldı iyi oldu şükür . boş boş evde 2 seneye yakın zaman geçti.
okula bi fiil gitmek başka.

sabah muz yedim . ceviz attım ağzıma. geç kalıyordum .
poğaça ve kek yaptım yine sabah
işe getirdiklerim ise. 2 yumurta. baharat ekledim üzerine . 1 dilim ekmek
bol zeytin. 1 elma. mandalina ara öğün olarak tüketiyorum . günlük 4-5 mandalina yiyorum

X