Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz

Ooo harika biran önce bizde geçsek
Çok tekrar yapıyor öğrenmeyenmi var bilmiyorum bıktı çocuk tekrar etmekten yeni harfe geçmek istiyor bugün okulda çilek yazmış öğretmene vermiş çok beğenmiş öyle dedi evde çok sıkmıyorum okumaları 5 er 10 ar okumuyor sıkılıyor bende dakika tutuyorum öyle seviyor
Harika bir fikir olmuş safrancım sizde iyi gidiyorsunuz bizim okulda 5 sınıf karantinada korkuyorum bari çoğu harfi öğrenseler
Maşallah çocuklara çok başarılılar aferin edize iyi sonuç almış
Kızcen için çok üzülme cnm eninde sonunda okumayı sökecekler asıl sınavlara başlayınca üstüne düşersin

Cokkk teşekkür ederimm cok yardımcı oluyorsun aynı zamanda heveslendiriyorsun. Bu baharatları da alıp kullanacağım.
Evet suya atılıyor sabahları suya atıp şisiriyorum yemejten once iciyorum. Ara ogunlerdede yogurda katıp icine elma doğruyorum güzel oluuor bende sevdim ozellikle yogurtlu olanı.
Yemekleri deniyorum dedigin gibi bugün sebze ve corba ağırlıklı yedim. Şuanlık tek sıkıntım abur cubur onlarıda yavas yavas birakmaya calisiyorum yemezsem sanki doymuyormuş gibi hissediyorum birde bu meseleyi halledersem eğer sorunum tamamen ortadan kalkmış olacak

Son düzenleyen: Moderatör:
canım ile önemli tabi. yoksa bizimkiler de çok isteksiz . okul da olmadı ya . uzaktan olunca. ama çok yorucu . baba hiç ilgilenmez bizde.ödev ders soru bankası. al de alır getirir kırtasiyeden ama doğru yanlış kontrolu. internet ders videoları . aman yapsın izlesin şeysi hiç yok

yazık 200 üncü.
bizim okulda da 280 kişi girdi sınava. baya da girmeyen var. 100 kişi kadar. zorunlu değil ya

bursluluk sınavına büyük 5. sınıfta girdi. eşim işsiz kaldı 2 yıl . arkadaşının kliniğine gitti yardıma. bi ücret aldı ama az. ve sigortaasız.
öyle olunca emir e 3 kardeş ve benim maaş ile sınava girme hakkı oldu.
kazandı o ilk girdiği yıl. alıyor şimdi . ama kartı bizde. içinde ne var ne yok ilgilenmez. ihtiyaçlarını oradan alırız . giyim ayakkabı . kitap . vs . bazen maaş bitince markette de kullanıyorum aslında

bir de onun parasından hayır yapıyoruz. aylık hayırlarımız oluyor. ya da onun kartına yatanın 3 aylık toplu parasını hayır yapıyoruz.
o şekilde düşünmüştüm . kazanırsa o paradan mutlaka yapalım diye. şükür kısmet oldu.

nasıl seviyorsa oğluş öyle yap tabi pamuk cum.
inşallah sökecek

çok sevindim bak.

aburcubur deyince benden sorulur .
benim de tek bağımlılığım odur.
bıraktım ama . dönem dönem oldu tekrar geri dönüşlerim .
meyve ve fıstık . kuruüzüm ve bitter çikolata bulunduruyorum evde. çekmecemde
çikolata gofret bisküvi. tek tek almazdım . 10 lu alır koyardım iş yerimde çekmeceye.
ama bunlarla öğlen öğnümü yapardım . yemek yemeden . 2 paket bisküvi ile öğlen yemeği. çok seviyordum ondan dolayı.
bundan da kurtulabilirsin. bir daha markete gittiğinde o reyonlara girme mesela. görmezsen istemezsin.

Ayy knslalah canım benim abir cubur hastasıyım hep zaten bu yüzden kilo aldım ya. Birde su siralar artık bunalıma girdim isimden çıkarıldım yuzumde ergenligimde bile olmayan sivilce bir anda 2 ay önce çıktı gitmek bilmiyor ve yüzümün her yeri kaplı sivilcelerle zaten kilom dedem başa bela hersey ust iste geliuor sanırım sıkıntılardan kacmak adına cok yemek yemeye başladım ve kilo aldım

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba hanımlar, ben de aranıza katılmak istiyorum. 2 haftadır diyetisyen eşliğinde diyet yapıyorum. ilk hafta 1,400 kg verdim. bu akşam kontrole gideceğim. Sizinle birlikte motive olmak isterim.

Merhaba hanımlar, ben de aranıza katılmak istiyorum. 2 haftadır diyetisyen eşliğinde diyet yapıyorum. ilk hafta 1,400 kg verdim. bu akşam kontrole gideceğim. Sizinle birlikte motive olmak isterim.
hoş geldin . gel tabi. evli misin. çalışıyor musun . yaşın kaç. çocuk var mı.

kaç kilo vermek istiyordun.

evliyim, çalışıyorum. muhasebeciyim. 34 yaşındayım. 1 kızım var 5 yaşında. ben 65 ve altında olmak istiyorum. yolum uzun yani.

senin fazla kilon yok galiba
aslında çalışırken vermek daha kolay gibi. pandemi dönemi evden çalıştığımdan ben de kiloları aldım . güncelleyemedim aşağıdaki yeri. şu an 58 kiloyum. ekmek yemeye başladım . hamur işi . çok bi kısıtlamıyorum kendimi.
ama sağlıklı değil işte.
şu an kilomdan memnunum .

senin de aslında yolun çok uzun değilmiş.
gözünde büyütme.
kızına da maşallah

1 dilim ekmek yedim şimdi . nescaayfe 3 ü 1 arada ile .
yemek öncesi .
yemeğim de kabak yemeği. zaten hafif.

ben de pandemi döneminde evde yapıp yemekten bu hale geldim. sonra da işe girdim, hep hazır yemek, hep dürüm, pide ıvır zıvır. mahvetti beni. şşimdi iş değiştirdim, çok şükür ev yemeği çıkıyor da diyeti uygulayabiliyorum.

ya arada olacak öyle kaçamaklar tabi ki. bütün ömür bunları yemeyen insanlar da var tabi ama iştahlı olmasak kilo problemimiz de olmazdı.

çok iyi güzel harika safran. az öz . maşallah .
nasıl başardın açıkmadın mı.
Eşim akşam üstü durumle geldi eve. Bende yarım yedim, akşam da çorba içerim dedim. Ama şükür acikmadim. Çorba da içmedim.

Bugün evde biraz tarhana çorba biraz erişte var. Ben çorba içerim.
Yanına da geçen bim den uskumru almıştım, bir tane kalmıştı, onu kizartirim evdekilere. Bende çorba salata doyarim inşallah. Bugün hiç yemek yapasim yok, ve evdeki yarımlar bitsin istiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…