Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz

Allah kavuştursun canım❤️
Çok geçmiş olsun canım iyice dinlen bol sıvıya devam🤗🤗
Sağol canım :KK36:
Allah kavuştursun canim.
Şükür ağır atlatmadiniz.
Sağol canım :KK36:
sersum sersum Biraz daha dinlen canım evin tadını cikar 5 gün spor yap evde yapmak istediğin yarim kalan işlerini yap. Örgü olur, boyama vs...
Aynen canım dinleniyorum, kitap okuyorum :KK66:
Hadi inşallah bende kendime ve size güveniyorum 😘
:KK19::KK5:
Bugün yediklerim
Kahvaltıda
2 dilim kizarmis ekmek
Peynir zeytin
(Canim yumurta cekmiyor bu ara sıkıldım sanırım)

Arada
1 kupa az sütlü nescafe
1 krep
Bikac kucuk top lokma
Cevizden küçük oluyor cocuklar yerken attım agzima çıtır çıtırdi

Burda sık sık lokma dökülür cok denk gelinir normalde pandemi dolayısıyla çoktandır yememistim bugün denk geldi.

Akşam
1 tabak etli nohut yemeği
1 kaşık pilav
Salata
Yarım kase yogurt
İzmir demek lokma demek.İlk taşindigimizda paralı sanıyordum adamın biri yanından geçerken arabayla resmen önüme atladı alayım diye dedim bozuk param yok kusura bakmayın..Adam guldu bedava hanfendiiii dedi ne gülmüştüm kendi kendime. Sonrada her gördüğümde aldım tabiisiii :confused::KK70:

Herkese gecikmeli bir günaydın
Kahvaltı
2 dilim ekmek 3 dilim sucuk ve 2 dilim kaşarla yaptığım yağsız tost

1 sade nescafe ve 1 bitter çikolata

Öğle birşey yemeyeceğim zaten günler kısa eşimde erken geliyor akşam yemeğini 6 ya kadar yemiş oluyoruz

Akşama kuru fasulye ve bulgur pilavı yapacağım bide karnıbahar kısırı yapacam ama nasıl yapıldığını bilmiyorum @sarfansari sen nasıl yapıyordun

Herkese gecikmeli bir günaydın
Kahvaltı
2 dilim ekmek 3 dilim sucuk ve 2 dilim kaşarla yaptığım yağsız tost

1 sade nescafe ve 1 bitter çikolata

Öğle birşey yemeyeceğim zaten günler kısa eşimde erken geliyor akşam yemeğini 6 ya kadar yemiş oluyoruz

Akşama kuru fasulye ve bulgur pilavı yapacağım bide karnıbahar kısırı yapacam ama nasıl yapıldığını bilmiyorum @sarfansari sen nasıl yapıyordun
Canım çiğ şekilde robota koyup bulgur gibi ufalana kadar çekiyorum. .
Tencereye biraz yağ salça karnibahari ve baharatları ilave ediyorum. Yarım çay bardağı kadar da şu.
15 dk da felan pişiyor. Gerisi kısır gibi istediğin yeşilliği ekle. Bol limon 🤤

Bende de akşam nohut ve bulgur pilavı var :KK66:

Canım çiğ şekilde robota koyup bulgur gibi ufalana kadar çekiyorum. .
Tencereye biraz yağ salça karnibahari ve baharatları ilave ediyorum. Yarım çay bardağı kadar da şu.
15 dk da felan pişiyor. Gerisi kısır gibi istediğin yeşilliği ekle. Bol limon 🤤

Bende de akşam nohut ve bulgur pilavı var :KK66:
Kuru soğan koyuyomusun kavururken

Selam canlar
Daha iyiyim çok şükür disarda kar ve ben evdeyim daha ne olsun :KK66:
Kahvaltım

2 kaysı yumurta
Lor yeşillik
1 dilim tb
Çayyy
Öglen
2 bardak süt
1 armut

Canım bizde bende dahil olmak üzere kimse bu kısırı sevmedi yada ben yapamadım
Canım ben geçen yine yaptım. Tadını çok yakın buluyorum. Bunlardan biri de normal kısır, evdekilere yapmıştım. Eşim mutfağa gelince yanlışlıkla benimkini kasiklamis sonra farkedince tadı çok benziyor normal kisira dedi.

Gerçi geçen brokoli çorbası yaptım, içine zerdeçal da koymuştum, rengi de değişince eşim mercimek çorbası zannetmiş içmiş onu. Bizim damak tadı çok iyi değil sanırım 😄

Eklentiler

• IMG_20201211_163235.jpg
    IMG_20201211_163235.jpg
    190,5 KB · Görüntüleme: 14
Canım ben geçen yine yaptım. Tadını çok yakın buluyorum. Bunlardan biri de normal kısır, evdekilere yapmıştım. Eşim mutfağa gelince yanlışlıkla benimkini kasiklamis sonra farkedince tadı çok benziyor normal kisira dedi.

Gerçi geçen brokoli çorbası yaptım, içine zerdeçal da koymuştum, rengi de değişince eşim mercimek çorbası zannetmiş içmiş onu. Bizim damak tadı çok iyi değil sanırım 😄
oo eline sağlık .

X