Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz

IMG_20210408_100415.jpg

Kahvaltim

Günaydın kızlar ben bugün sebebsiz halsizim sabah tam buğday ekmeğinden sandviç yedim ara öğünde de aynısından yedim. Bugün neden bilmiyorum ama canim surekli yemek yemek istiyor çok ac hissediyorum sürekli . koca sandviç yedim yine doymuyorum kızlar galiba ben yemek yeme hastalığına tutuldum sabahtan beri yemedigim şey kalmadı sandviç yedim üstüne kahvaltı yaptim bide yoğurtlu yulaf yedim 5 dakika sonra yine açım midem kazınıyor tövbe tövbe deliricem 😥😥😥😥😥

Günaydın kızlar ben bugün sebebsiz halsizim sabah tam buğday ekmeğinden sandviç yedim ara öğünde de aynısından yedim. Bugün neden bilmiyorum ama canim surekli yemek yemek istiyor çok ac hissediyorum sürekli . koca sandviç yedim yine doymuyorum kızlar galiba ben yemek yeme hastalığına tutuldum sabahtan beri yemedigim şey kalmadı sandviç yedim üstüne kahvaltı yaptim bide yoğurtlu yulaf yedim 5 dakika sonra yine açım midem kazınıyor tövbe tövbe deliricem 😥😥😥😥😥
Çok geçmiş olsun canim
1 günle yeme hastalığı olmaz .
Ama niye böyle açlık krizi oldu bugün sasirdim

Tablo gibi maşallah....
Ben de çok halsizim canım..Mevsimsel alerjiden dolayı antihistaminik alıyorum sersemletiyor insanı almazsam da burnum hep tıkalı..Bugün ayrıca senin dediğin gibi aşırı halsizim...Mevsimden bu sanırım..
Acıkmana gelince bazen bana da oluyor yedikçe yeme hissi..Dün vardı bende zor tuttum kendimi.:KK51:.iştah kesmek için tarçınlı süt falan iç bakalım ne olacak...:işsiz:

Canim donem donem olur boyle ama ben seninkini bazi gunler ust uste az yemege bagliyorum ne zaman bikac gun az yesem soneasinda 2 gun falan aclik oliyor dun senine menuye baktim azdi baya acaba ondan olabilir mi ki? Tabiki illa bir sebebi olmasi da gerekmez bji de sebepsiz😊

Bende de akşamları oluyor o yeme isteği. Geçecek diyorum kendime. Uyuyunca geçecek:) yemediğin için yarın kendinle gurur duyacaksın, iyi ki yememişim diyeceksin diyorum. Büyük bir kupa yeşilçay içiyorum bastırıyorum.
Hayal ben akşamları tarçıninli karanfilli yeşil çay içiyorum, açlık hissini bastırıyor gibi geliyor bana.

Doğ*ş marka olandan içiyorum. Markette denk gelirsen sende alıp bir dene.

Gecen 50 kilo veren bir bayanın yazısını okudum. Her akşam sütlü kahve içmiş. Açlık hissimi çok bastırdı diyor.

Hayal ben akşamları tarçıninli karanfilli yeşil çay içiyorum, açlık hissini bastırıyor gibi geliyor bana.

Doğ*ş marka olandan içiyorum. Markette denk gelirsen sende alıp bir dene.

Gecen 50 kilo veren bir bayanın yazısını okudum. Her akşam sütlü kahve içmiş. Açlık hissimi çok bastırdı diyor.
Bende de o marka var canım:)
Tarçın ve karanfili demlenme aşamasında mı atıyorsun içine? Hiç de sevmiyorum yeşilçayı belki bu tatlarla güzelleşir :)

Safransari Safransari kadın akşam yemeği yerine mi sütlü kahve içmiş yoksa yemek sonrası mı? Sütlü Türk kahvesi değil mi? Aslında ben de içebilirim bir fincan sütün kalorisinden bir şey olmaz.

Tablo gibi maşallah....

Ben de çok halsizim canım..Mevsimsel alerjiden dolayı antihistaminik alıyorum sersemletiyor insanı almazsam da burnum hep tıkalı..Bugün ayrıca senin dediğin gibi aşırı halsizim...Mevsimden bu sanırım..
Acıkmana gelince bazen bana da oluyor yedikçe yeme hissi..Dün vardı bende zor tuttum kendimi.:KK51:.iştah kesmek için tarçınlı süt falan iç bakalım ne olacak...:işsiz:
Ben bunu deniycem canim bende yatıyorum çünkü kafamı kaldıramıyorum tansiyonum düşüyor benim surekli yiyorum valla bugün halada doymadım ınsallah kesilir galiba depresyondayım ben😥

Bu da güzelmiş..Harika hatırlar...

Anamm ne fenaaa..İnsan utanır azcık..Okusa da itiraf etmez hem suçlu hem güçlü..

Zamanlama da harikaa:confused:

Ne fenasınnnnn:confused::KK53::KK53::KK53:

Çok güzelmiş afiyet olsunn

Benimki irobot canım bu değil..

Senin robotonu alıp sedata kaçan asumanla da ilgin var mı bakemmm:KK53::KK53::KK53:

Ohhh misss....
😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

Canim donem donem olur boyle ama ben seninkini bazi gunler ust uste az yemege bagliyorum ne zaman bikac gun az yesem soneasinda 2 gun falan aclik oliyor dun senine menuye baktim azdi baya acaba ondan olabilir mi ki? Tabiki illa bir sebebi olmasi da gerekmez bji de sebepsiz😊
Istahim açıldı sanırım benim😀😀

X