Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz

inşallah canım. şu an iyiyim . bi belirti sıkıntı yok.
pazartesi öksürmeye başlamıştı az az . salı arttı. çarşamba da yine sık sık kesik kesik öksürdü . işte gitti saat 10 buçuk gibi . test verdi.
sanıyorum bende bi şey yok . çok şükür.

sen nasılsın . neler yapıyorsun
Çocukların okuluyla uğraşıyorum canım götür getir vakit geçiyor canım kızın sınıfının sınıf annesi sectiler bi de onla ayrı uğraşıyorum öylee işte

Çocukların okuluyla uğraşıyorum canım götür getir vakit geçiyor canım kızın sınıfının sınıf annesi sectiler bi de onla ayrı uğraşıyorum öylee işte
kolay gelsin . sınıf annesi olmak da zor .
öğretmenler günü yaklaşıyor . bi hediye alırsınız sanıyorum.
sınıf annesi ayarlıyor bizde hep o tür etkinlikleri
sınıf kahvaltısı. öğretmenler günü, yıl sonu yemeği. ramazanda bir gün iftar için bir yerde yemek yenir . bunları hep sınıf annemiz ayarlar bizim.
öğretmenler günü için de yine hediye vs için bi para toplanma olayı olur

amin sağ olun kızlar . arabam için iyi dileklerinize.

işe geldim .

3 kişiyiz odada. bi kişi pozitif dün.
bugün odamdaki diğer arkadaş da yakın temaslı diye gelmedi. ama o da hasta muhtemelen. dün negatif çıktı ama .

inşallah yine negatiftir .
ben geldim bi ama ben de bilemiyorum .riskliyim şu an .
inşallah bulaşmamıştır.
Üzüldüm inşallah sanada bulaşmamıştır cnm bende kızımın 2.doz aşısını yaptırdım ilkinde yan etki yoktu inşallah 2.dede olmaz emire yaptırdın mı sen

Günlük adımlarım 17 18 bin oluyor 8 günde 133bin atmışım kilo almışım birde üstüne iyimi kolum incelmiş aynı kıyafetleri giyiyorum ama diyetsiz olmayacak bu iş 16 8 başlıyorum inşallah aralıklı oruç

Merhaba herkese. Ben kilo veremiyorum. 3 kilo verdim bi günde ya sadece bi günde 3 kilo aldım. Psikolojim çok fena. Afedersiniz gaz problemi yaşamaya başladım. Vücuduma neler oluyor bilmiyorum. Pko var fazlaca ve insülin direnci. Ama bi günde de 3 kilo çok değil mi? Bütün emeğim çöp oldu resmen :KK43:

Üzüldüm inşallah sanada bulaşmamıştır cnm bende kızımın 2.doz aşısını yaptırdım ilkinde yan etki yoktu inşallah 2.dede olmaz emire yaptırdın mı sen
canım şifa olsun . hangi aşıyı yaptırdınız . sinovac mı biontec mi.
biz daha yaptırmadık aşı falan
önce bi kardiolog görmesi lazım . kalp ile ilgili sıkıntıları vardı.
1 yıl sonraki kontrolune götüremedik . hatta 2 yıl olmak üzere .
rahatsızlık hissetmedi pek daha sonra.
çok şükür
salı çarşamba bi götürcek babası randevu oluşturacağım.
doktor muayenesinden sonra hangi aşıyı derse onu vurdururuz

bende bi hastalık belirtisi olmadı şimdilik . 3 gün doldu arkadaşın testinden sonra
öncesinde de öksürüyordu ama. maskeli olduğumuzdan genelikle. bulaşmamış olabilir .

Merhaba herkese. Ben kilo veremiyorum. 3 kilo verdim bi günde ya sadece bi günde 3 kilo aldım. Psikolojim çok fena. Afedersiniz gaz problemi yaşamaya başladım. Vücuduma neler oluyor bilmiyorum. Pko var fazlaca ve insülin direnci. Ama bi günde de 3 kilo çok değil mi? Bütün emeğim çöp oldu resmen :KK43:
hoş geldin . gerçekten 1 günde 3 kilo çok fazla. o kadar kalorili beslenmi olabilir misin . bilmedim .
doktor kontrolundesindir diye düşünüyorum . inüsilin direnci için .
burada birlikte verebilirsin kilolarını. menü paylaşımında bulunursan daha dikkatli beslenmeye başlıyorsun emin ol

Günlük adımlarım 17 18 bin oluyor 8 günde 133bin atmışım kilo almışım birde üstüne iyimi kolum incelmiş aynı kıyafetleri giyiyorum ama diyetsiz olmayacak bu iş 16 8 başlıyorum inşallah aralıklı oruç
canım inşallah . baya adım atıyorsun maşallah. iyi sayı

canım şifa olsun . hangi aşıyı yaptırdınız . sinovac mı biontec mi.
biz daha yaptırmadık aşı falan
önce bi kardiolog görmesi lazım . kalp ile ilgili sıkıntıları vardı.
1 yıl sonraki kontrolune götüremedik . hatta 2 yıl olmak üzere .
rahatsızlık hissetmedi pek daha sonra.
çok şükür
salı çarşamba bi götürcek babası randevu oluşturacağım.
doktor muayenesinden sonra hangi aşıyı derse onu vurdururuz

bende bi hastalık belirtisi olmadı şimdilik . 3 gün doldu arkadaşın testinden sonra
öncesinde de öksürüyordu ama. maskeli olduğumuzdan genelikle. bulaşmamış olabilir .
Biontech oldu hafif kolu ağrıdı birazda halsizlik ertesi gün oldu bugün iyi duşta yapabilir artık cumaya getirmem iyi oldu
Emir de iyilişti bence 2 sene geçmiş inşallah bol şifalar versin rabbim tüm çocuklara
Belirtin yoksa bulaşmamıştır 2 günde çıkardı ortaya aman bulaşmasın cnm
Araba nasıl bu arada alıştınmı sürerken sessiz mi ve otomatik mi aldın
canım inşallah . baya adım atıyorsun maşallah. iyi sayı
Adım iyi atıyorum da hafta içi 2 gündür 2500 adım atmışım kiloda oynama yok sırt ağrım geçti daha aktifim

Mevlid kandilimiz mübarek olsun

Eklentiler

• IMG_20211017_095850.jpg
    IMG_20211017_095850.jpg
    104,4 KB · Görüntüleme: 12
Hayırlı kandiller

arabam geldi kızlar çok şükür . 3 gün oluyor .
Allah herkese kazasız binmeyi nasip etsin . bana da inşallah .

amin sağ olun kızlar . arabam için iyi dileklerinize.

işe geldim .

3 kişiyiz odada. bi kişi pozitif dün.
bugün odamdaki diğer arkadaş da yakın temaslı diye gelmedi. ama o da hasta muhtemelen. dün negatif çıktı ama .

inşallah yine negatiftir .
ben geldim bi ama ben de bilemiyorum .riskliyim şu an .
inşallah bulaşmamıştır.
Hayırlı olsun yeni araban. Rabbim kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Şükür sende belirti yokmuş. Geçmiş olsun arkadaşına da.

Kardeşim geldi 1 haftalığına. Erkek kardeşim yilliz izin almıştı. Onla vakit geçti gelemedim buralara

yataktan çık . dışarıya da çık. çalışmıyorsun sanıyorum . baya almışsın 1 iki sene içinde.
hareket gerekiyor biraz hayatında sanıyorum .
diyet deyince kilo verme olayı sıkıntılı olabiliyor.
sağlıklı besleniyoruz burada
istersen sen de günlük menülerini yazabilirsin .
genellikle senin farketmediğin bi yiyeceği burda başkaları farkediyor.
porsiyon küçültmek ve kalori olarak aşırıya kaçmamak lazım. kendiliğinden gider.
sebzeleri de baharatlarla vs ile tatlandırabilirsin mesela. sebze sevmiyorsan
Bi kaç gündür spor yapmaya çalışıyorum birde chia tohumu aldım ara ögünlerimde kullanıyorum. Yemeklerimi de yağsız olanları tercih ediyorum insallah bu sekilde devam edeceğim. Söylediklerin beni motive etti teşekkkür ederim. Evet sebze pek sevmiyorum ama dediğin gibi yapicağım.

Biontech oldu hafif kolu ağrıdı birazda halsizlik ertesi gün oldu bugün iyi duşta yapabilir artık cumaya getirmem iyi oldu
Emir de iyilişti bence 2 sene geçmiş inşallah bol şifalar versin rabbim tüm çocuklara
Belirtin yoksa bulaşmamıştır 2 günde çıkardı ortaya aman bulaşmasın cnm
Araba nasıl bu arada alıştınmı sürerken sessiz mi ve otomatik mi aldın

Adım iyi atıyorum da hafta içi 2 gündür 2500 adım atmışım kiloda oynama yok sırt ağrım geçti daha aktifim
çok şükür bulaşmamış pamuk cum . iyiyim .
inşallah iyileşmiştir emir dediğin gibi.
araba manuel . vitesli.
sessiz önceki arabama göre . baya baya . 2021 model sonuçta. eskisi 2011 modeldi. ama çok kullanılmıştı.
arabaya alışmaya çalışıyorum. eskisi takır tukur olunca kullanmak daha kolaydı. şimdi bu hassas geliyor bana.

iyi yapıyorsun canım . maşallah iyi adım bunlar.

Mevlid kandilimiz mübarek olsun
geçmiş kandiliniz mubarek olsun arkadaşlar.
Hayırlı kandiller

Kardeşim geldi 1 haftalığına. Erkek kardeşim yilliz izin almıştı. Onla vakit geçti gelemedim buralara
amin canım sağ olll.
ben de diyorum bu kızçe gelirdi nelerde acaba

Bi kaç gündür spor yapmaya çalışıyorum birde chia tohumu aldım ara ögünlerimde kullanıyorum. Yemeklerimi de yağsız olanları tercih ediyorum insallah bu sekilde devam edeceğim. Söylediklerin beni motive etti teşekkkür ederim. Evet sebze pek sevmiyorum ama dediğin gibi yapicağım.
çok iyi yapmışsın. spora başlamışsın .
ciha iyidir . suya bile atarak kullananları gördüm . suda şişince o suyu kullanıyordu günlük . denedim ben de . çok da beğenmiştim. garip şeyleri severim zaten .

sevdiğin baharat neyse , onunla sebzeni tatlandır aynen

ben tütsülenmiş bi sosis aldıydım.
beyaz lahana yemeğime ondan doğruyordum. az az . onunla sebze enfes hal alıyordu.

sucuklu olabilir. ne bileyim . kajun baharatı var. kullanıyorum. bir de şu aşağıdaki baharatlar işte. bunları kullanıyorum . omlet yapınca bile üstüne serpiyorum. çocuklar da seviyor .
böylelikle sebze yemeyi sevebilirsin . kış geliyor . ıspanak . pırasa , karnıbahar. brokoli. kereviz vs . bu sebzeler çok sağlıklı hem.
images
06013199-58fd17-1650x1650.jpg

Hayırlı kandiller

Gözün aydın cnm erkek kardeşin var demek yeni duydum
İlk grup bittimi cnm kızın n ye geçmedik biz daha okuma verdi hafta sonu bol bol ve hızlı zaman tutarak okuttum hep
çok şükür bulaşmamış pamuk cum . iyiyim .
inşallah iyileşmiştir emir dediğin gibi.
araba manuel . vitesli.
sessiz önceki arabama göre . baya baya . 2021 model sonuçta. eskisi 2011 modeldi. ama çok kullanılmıştı.
arabaya alışmaya çalışıyorum. eskisi takır tukur olunca kullanmak daha kolaydı. şimdi bu hassas geliyor bana.

iyi yapıyorsun canım . maşallah iyi adım bunlar.
Sağol cnm yürüyüş arkadaşımın sınıfıda karantinaya alındı tek kaldım uzaklaşmadan yürücem artık bizim sınıfta şükür henüz yok h. Sonu bi velide çıkmış oda göndermedi tabiki inşallah çıkmaz daha ilk grup bitmedi elaki deyiz n ye geçmedik siz

İlk grup bittimi cnm kızın n ye geçmedik biz daha okuma verdi hafta sonu bol bol ve hızlı zaman tutarak okuttum hep

Sağol cnm yürüyüş arkadaşımın sınıfıda karantinaya alındı tek kaldım uzaklaşmadan yürücem artık bizim sınıfta şükür henüz yok h. Sonu bi velide çıkmış oda göndermedi tabiki inşallah çıkmaz daha ilk grup bitmedi elaki deyiz n ye geçmedik siz
biz elakinom dayız.
n-o-m var ek olarak sizden
ama çok hızlı gidiyorlar . zorlanıyorlar .bugün m e geçmiş .
öğretmen arkaaşan öğredim . m-u-t en son öğrencekleri sesler . sonra yine arkadaşa soracağım . önden gidip sesi göster dedi ama okumada zorlanıyor ki. nasıl göstereyim. yine ses .

biz elakinom dayız.
n-o-m var ek olarak sizden
ama çok hızlı gidiyorlar . zorlanıyorlar .bugün m e geçmiş .
öğretmen arkaaşan öğredim . m-u-t en son öğrencekleri sesler . sonra yine arkadaşa soracağım . önden gidip sesi göster dedi ama okumada zorlanıyor ki. nasıl göstereyim. yine ses .
Bizimkiler de bugün M harfine geçecekler di. Fasikülu istemişti hoca.

Hafta sonu ödevi 2 şiir yazilacakti deftere. Ben söyledim o yazdı 15 dk da bitti.
Bir de kağıt göndermişti o ve hece kitabı 5 er kez okunacakti. Her gün sabah akşam 1 er kez okuttum, pek sıkmıyor ödevler şimdilik bizim kızı. Okulda öğrenmiş olarak geliyor şükür harfleri. Bizim çok çaba harcamamız gerek kalmıyor..
Bir de babası boyle bulmacalar hazırlatip yaptırıyor, öğrendiği harflerle ilgili

Eklentiler

• IMG_20211018_130140.jpg
    IMG_20211018_130140.jpg
    140,1 KB · Görüntüleme: 14
Bizimkiler de bugün M harfine geçecekler di. Fasikülu istemişti hoca.

Hafta sonu ödevi 2 şiir yazilacakti deftere. Ben söyledim o yazdı 15 dk da bitti.
Bir de kağıt göndermişti o ve hece kitabı 5 er kez okunacakti. Her gün sabah akşam 1 er kez okuttum, pek sıkmıyor ödevler şimdilik bizim kızı. Okulda öğrenmiş olarak geliyor şükür harfleri. Bizim çok çaba harcamamız gerek kalmıyor..
Bir de babası boyle bulmacalar hazırlatip yaptırıyor, öğrendiği harflerle ilgili
Cok guzel.dusunmus babasi

Biz cok bi çalısamadik . Tekrar falan yaptirma kisminda istikrar yok bizde
Ustune düşeyim ben de
Ogretmen de watsaptan yaziyor. Tekrar edin diye
Ben hic valla.
Israr yok
Zaten cok yoruluyorum diue dusunuyorum
BAbaaya soyleyeyim o gostersin dukkanda ugassin biraz. 5. Sinif ile yogunlastim ben de dönem .basladi baslayali. Deneme de oldular cuma gunu
Sinifta 1. Okulda 12. Oldu.
Kitapcikta dogru işaretleyip kodlamada yanlis yaptiklari olmus . Bir.de.soru kökunu yanlis okuma var bir kac soruda .uygundur , uygun degildir .o kisimdan dolayi hatali sonuca ulasma.yoksa ilk 5 de olurdu
Onumüzdeki maçlara bakacagiz artik
Buyuk oglum da deneme.oldu cuma gunu.
O da iyi gibi
Sözün özü kızcemi ihmal ettim

Cok guzel.dusunmus babasi

Biz cok bi çalısamadik . Tekrar falan yaptirma kisminda istikrar yok bizde
Ustune düşeyim ben de
Ogretmen de watsaptan yaziyor. Tekrar edin diye
Ben hic valla.
Israr yok
Zaten cok yoruluyorum diue dusunuyorum
BAbaaya soyleyeyim o gostersin dukkanda ugassin biraz. 5. Sinif ile yogunlastim ben de dönem .basladi baslayali. Deneme de oldular cuma gunu
Sinifta 1. Okulda 12. Oldu.
Kitapcikta dogru işaretleyip kodlamada yanlis yaptiklari olmus . Bir.de.soru kökunu yanlis okuma var bir kac soruda .uygundur , uygun degildir .o kisimdan dolayi hatali sonuca ulasma.yoksa ilk 5 de olurdu
Onumüzdeki maçlara bakacagiz artik
Buyuk oglum da deneme.oldu cuma gunu.
O da iyi gibi
Sözün özü kızcemi ihmal ettim
Maşallah Emire 🧿
Geçen komşularla bir oturmadayiz, 2 komşunun kızı 5. Sınıfta. Okulda deneme sınavı açıklanmış liste geldi watsaplara, birinin kızı 24. Olmuş, diğerini 200 kusuruncu.
24. Olan hangi dersten kaç net yapmış diyor üzülüyor, daha iyi olabilirdi diye.
200. Olan da hiç bakmıyor bile net sayılarina.
Ev hayatlarını da biliyorum, 24. Olan çok ilgili dersleriyle kızının, diğerinin 2 küçük çocuğu daha var, ancak onlarla ilgilenebilir büyüye zaman bulamiyor.

Yani çocukların okul hayatındaki başarısının ailenin de büyük rolü var. Tabiki yüzde yüz ailede bitmiyor, ama yüzde 10 bile katkısı olsa büyük bir oran bu.

Canim senin oğlanlar bursluluk sınavına giremiyorlar değil mi ?

X