2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
İnşallah veririz canım ya bende başlayalı bugün tam iki hafta oldu . İlk hafta üç kilodan fazla verdim bu hafta 1 kilo vermisim şükür 76 dan sonra 71 i gördüm ama yinede bir hafta aç gezmeye 1 kilo gözüme az gözüküyor :) . Heralde bu hafta biraz karbonhidrat ağırlıkli yedim ondan diyorum . sebze yemekleri daha iyi verdiriyor bu hafta öyle denicem yine . Bende 7 den sonra yemiyorum geç yattigim için dayanamam daha erken yiymem
Ramazan da yedim canim haberim yoktu ozure gectiginden.
BENDE gercek anlamda bugun baslayacagım kolaylık versın allah :))))

Geçm us olsun canım sağaalim evinize kavuştursun Allah
AngelHeart AngelHeart sanada çok geçmiş olsun tatlım ins düzelir göktuğ

@asliayet ogluma eşime daha çok vakit ayirmak istiyorum çok yoruluyorum demişti

Bugun yürümekten ayaklarımıza kara sular indi ikea ya götürdüm eşimi sırf girince heryer geziloyor yoruluyor diye :-) eve geldim teyze kızım aradı geliyoruz diye ..koştur koştur yemek hazırladım iyi oldu görüştük ahmet onun ogullarini çok seviyor ama şimdi ayağımda sallıyorum sıpa çok yoruldu bide elden ele ezdi nazar değdi sanırım bağıra bağıra ağlıyor bırakınca boğazım kötü benimde pufff:KK14:Eki Görüntüle 1789557 ahmeti bulun bakalım :-)
Çok teşekkür ederim canım. Sana da geçmiş olsun. Göktuğ iyileşsin ben de götüreyim bari böyle bi oyun alanına ne güzel. Senin ki camdan bakıyor

Mrb kızlar çok uzun oldu yazmayali ...umarim herkes iyidir. Gerci kimler hala yaziyor bakamadim... ucretsiz izindeyim oglumu buyutuyorum. Bugun tam bir hayal kirikligi yasadim. Memur olup yarim gun calisma hakkindan biz yararlanamiyoruz sanirim . Bilgisi olan var mi..
yasalasmadi sanırım daha ..biz buralardayiz sen nasılsın

Evin penceresinden bakiyor bidik
aynen canım :-)

Buldummm
Motor gibi bir seyin ustunde
dıztttt yanlış pencereden bakiyot

Çok teşekkür ederim canım. Sana da geçmiş olsun. Göktuğ iyileşsin ben de götüreyim bari böyle bi oyun alanına ne güzel. Senin ki camdan bakıyor
cok mutlu oluyorlar canım dun akvaryuma da görürdük çok seviyor bugün evcil hatvan parkı var bize yakin ordaki hayvanlara çıldırıyor koşturuyor atlara hav diye bagiriyor
P_20160305_134245.jpg

cok mutlu oluyorlar canım dun akvaryuma da görürdük çok seviyor bugün evcil hatvan parkı var bize yakin ordaki hayvanlara çıldırıyor koşturuyor atlara hav diye bagiriyorEki Görüntüle 1789681
Ayy maşallah yavruya kaç aylık oldu senin oğlan canım?

Canim 1 kilo hic az degil
Yavas verilen kilolar daha kalici oluyor
Ben haftada 500 gr vererek ilerledim
Haklısın canım nisan in 1 ine icak bileti aldik manisa ya gidecgm annemlerin yanına o yüzden biraz acele ediyorum kilo vermek için . 68 e dussem o güne kadar süper olur boyum uzun olduğundan 68 yakışıyor ama asıl hedefim 63 manisa dan gelince devam edicem diyete bu kiloya inene kadar . Sen kaç kilosun canım ?
BENDE gercek anlamda bugun baslayacagım kolaylık versın allah :))))
Sanada canım inşallah istediğimiz kiloya ineriz
Geçm us olsun canım sağaalim evinize kavuştursun Allah
AngelHeart AngelHeart sanada çok geçmiş olsun tatlım ins düzelir göktuğ

@asliayet ogluma eşime daha çok vakit ayirmak istiyorum çok yoruluyorum demişti

Maşallah canim bugün bende gidecektim AVM ye sonra vazgeçtim usendim . dün dedesi büyük oglani götürmüştü zaten bende evin önündeki parka götürdum

Ayy maşallah yavruya kaç aylık oldu senin oğlan canım?
23 aralkdogumluyuz canim 14 ay bitti :KK66:

Haklısın canım nisan in 1 ine icak bileti aldik manisa ya gidecgm annemlerin yanına o yüzden biraz acele ediyorum kilo vermek için . 68 e dussem o güne kadar süper olur boyum uzun olduğundan 68 yakışıyor ama asıl hedefim 63 manisa dan gelince devam edicem diyete bu kiloya inene kadar . Sen kaç kilosun canım ?

canım avm aslında sıkıcı ama cocuklar olunca mecburen bide hava soğuk tu bugün normal parka gittik..avm ler hep alışveriş çılgınlığı ama iste bebekler çok rahat yürüyor tehlikesiz:KK66:

Ben 1.59 boyundayim 58 kiloyum canim.
Ama kilom bolgesel basende hep, 55 olsam super olacak. Ama cok zor kilo veriyorum artik

Iyiyim canım

cok mutlu oluyorlar canım dun akvaryuma da görürdük çok seviyor bugün evcil hatvan parkı var bize yakin ordaki hayvanlara çıldırıyor koşturuyor atlara hav diye bagiriyorEki Görüntüle 1789681
iyiyim canim oğlumla evdeyim. 27 aya kadar süremiz var kreslere falan bakıyorum bilgi edinmek için...artık bende döndüm araniza:))

Merhaba herkese.
Oğlum gece çok hasta olunca bugün sabah ilk iş doktora koştuk. Bronşları dolmuş. Antibiyotiğe başlıyoruz diğer şuruplar bu sefer fayda etmedi. Bi de kilo vermiş yine hastalığı geçince iştah açıcı vitamine başlayacak. Siz hiç antibiyotik kullandınız mi yada iştah açıcı vitamin.? Faydası oluyor mu?

Merhaba herkese.
Oğlum gece çok hasta olunca bugün sabah ilk iş doktora koştuk. Bronşları dolmuş. Antibiyotiğe başlıyoruz diğer şuruplar bu sefer fayda etmedi. Bi de kilo vermiş yine hastalığı geçince iştah açıcı vitamine başlayacak. Siz hiç antibiyotik kullandınız mi yada iştah açıcı vitamin.? Faydası oluyor mu?
Canım çok geçmiş olsun. Biz kullanmadık hocam antibiyotik ama hastaysa da kullanmamak daha kötü olur galiba. İştah açıcı surup olarak omnivit balık yağı vermişti 3 gün filan kullandım üzerini okumayı akıl edemedim meğer buzdolabında sallamıyorum açıldıktan sonra :KK43: Gittim yenisini aldım onun da üzerinde 4 yaş üzeri yaziyodu Dr vermisti ama güvenmedim bi de yüzünde küçük kabarcıklar oluştu bilmiyorum balık yağının kendisinden mi dışarıda bıraktığım için mi oldu yani kısaca çok kullanamadık onu da. Eczacı onu alırken nutrigen üzüm tavsiye etti iştah açıcı olarak bi de geçen ya de gördüm bi çocuk dru balık yağı iştah açıcı olarak kullanılmaz diyodu. Sen ne kullanacaksın canım iştah açıcı olarak ?

Canım çok geçmiş olsun. Biz kullanmadık hocam antibiyotik ama hastaysa da kullanmamak daha kötü olur galiba. İştah açıcı surup olarak omnivit balık yağı vermişti 3 gün filan kullandım üzerini okumayı akıl edemedim meğer buzdolabında sallamıyorum açıldıktan sonra :KK43: Gittim yenisini aldım onun da üzerinde 4 yaş üzeri yaziyodu Dr vermisti ama güvenmedim bi de yüzünde küçük kabarcıklar oluştu bilmiyorum balık yağının kendisinden mi dışarıda bıraktığım için mi oldu yani kısaca çok kullanamadık onu da. Eczacı onu alırken nutrigen üzüm tavsiye etti iştah açıcı olarak bi de geçen ya de gördüm bi çocuk dru balık yağı iştah açıcı olarak kullanılmaz diyodu. Sen ne kullanacaksın canım iştah açıcı olarak ?
Bende balik yagi kullaniyorum ama istahinda bir degisiklik yok
İstah acmak icin degil, gelisimi icin almistim zaten

İmnun44 diye vitamin bizimki de canım.

X