2015 Şubat Anneleri

of yaa gunduz çok karbonhidrat tukettil diye aksam yemek yemedim
sut içtim kuur yemis falan eydim ama artik açlikdanmidem bulaniyor
gidip yatayim da sabah olsun kahvalti olsun bari :)))

Yandım desene
O zamana ben pert olurum herhalde.
Bana da hep soruyorlar hamileyken nasıldı diye,demek ki az da olsa alakası var.
Hakan Nasıl peki,Büyüklere göre daha mı hareketli?Bir de enerjilerini doğru yere kanalize etmek gerekiyor biraz da o konuya takılıyorum,neler yapmam lazım diye.Off anne olmak ne zormuş yav.

Aslında bi dermatoloğa gitsen daha iyi olur, her krem iyi gelmeyebilir yüzüne canım. Bide sebebi neymiş, belki vücudunda bişey eksikliği olmuştur diyet sırasında.
Ya 4 aydır var belki 5
Ama ilk defa yasadım böyle birşey taşınma ısı doktor sigorta değişikliği derken benim doktora gitmem bir seneyi bulur :) duşun ki kızım sadece ilk ay asilarini oldu daha yeni yarın eksik asilarini yaptırtmaya goturcez

Bence de alakası var benim kızım da coook hareketliydi su an hem çok bilmiş hem çok hırslı hem çok hareketli

Şahsen benim ilk hamileliğim son ana kadar çok sakin ve çok güzel geçmişti aynen de oğlum çok uslu maaşallah yani tabi yaramazliklari var hergün bi dusmemiz vukuatimiz var ama burda okuduklarına ve çevreden gördüklerime ve insanlarında dedikleri bu yönde uslu sakın bir çocuk benim bebeklegim gibi bende hep oyunxaklariyla oynayan ama müthiş mizmiz çocukmuşum :)) Bu öyle zırt pırt ağlamıyor olgun benim herifim:))

Valla iyi yemeğe çalışıyorum turkiyedekiler çok üstüme geliyor bırak emzirmeye diye kv ler teyzeler falan çocuk olur yok kemikleri erir hasta olur gelisemez zehirlenir daha bir sürü şey ama gördüm ki Avrupa'da çok destekliyorlar ikisini bir emziren çok burdaki doktor ve ebeler emzirebilirsin dedi bende öyle yapiyorum. Türkiye'de bi hastaneye gitmiştik hasta olmuştu adam kotkarimki bu alerjik dedi bir sürü ilaç verdi tabi antibiyotik de vardı bide acilde hava verdiler iyi para kazanıyorlar valla yalandan işler ilaçları hiç düzenli kullanmadım öyle böyle iyileşti burdaki doktora dedik diyor ki yetişkin doktorunami gittiniz alerji falan değil dedi bu çocuk bide burda 2Yasin altında pek ilaç vermiyorlarmış. K Kafkanistan sen nasıl yaptın emzirme isini

yasak canim o tur ilaçlar iki yasin altinda AVRupa ulkelerinde
iyi etmisin vermemekle
ben emreyu ognreigimde hamileligi iki aylik hamileydim bi kaç hafta içinde kestim , çevredekileri dinleyip
ama kizim hiç aramadi bile ben meme vermeyince, gunduz hep isteydim ememeiyordu , çocuk unutmusmus zaten bi gece emerdi beni sorun olmamisti yani

nasip kismet isten bazen aklima geliyor en az onu emzirmis oldum tabi daha hakanin sonucu belli deil ama acaba hak geçmis olurmuki çocuklar arasinda

karindaki halini bilmemde erken yuruyen çocuk hareketli oluyor o kesin elinim :)

valla hakan oturup onune oyun oynadinmi sarki turku soyleidnmi ne biliyim kucakda gezdirdinmi giki çikmaz
oyle çok hareketli deil
buldugu her delige giriyor tabi merak basa bela ogrenmesi lazim ne var ne yok :)))
1 yasindaki çocuk asiri olarak ne hareket yapabilir ben onuda bilmiuorum kii

evet canım daha da kötü olmuştu dudak değil damağını kesmişti ve kanamıştı. ikigüne bişey kalmadı üzülme çabuk iyileşiyo :)
Sağolun kızlar bugün şişliği inmiş kırmızılığı var sadece allahtan çabuk iyileşiyor kendi boyunda düşmelerden bişey olmamasına sevindim çok suçluyorum kendimi çok kafaya takıyorum çünkü ben işteyken bişey olmuyor ben evdeyken düşüyo sürekli ben de kendimi suçluyorum ben mi bakamıyorum acaba diye

Ben çok seviyorum çikolata nutella. Gerçi acı da severim tuzlu da severim. Her şeyi yiyorum kısaca :) bence kilonun çocukla bi ilgisi yok. Yani elbette doğumda kilo alıyotuz ama yine yediklerimize dikkat ederek ve sporla göbek filan kalmaz. O kadında benim kafadaysa biraz zor kilo verir.

Neymiş bu yoğurt zencefil filan nasıl yapıyoruz bende yapıyım. Bu arada teşekkür ederim canım kitap için.

Amanın nasıl durdun kız aşı yaptırmadan bi sakıncası yok muymuş?

Ben de varim canim bi olur gibi oldu ama vazgecti:)

@b
dadera kız ikimiz kalmışız Regl olmayan
Ay evet bir de düzensizlik olacak heralde vücut alışana kadar.Her ay böyle olmaz bence,olmasın yani.Sen heray test yapar durursun artık
evet canim bi ikimiz kaldik. Allah kolaylik versin canim eritmis seni Mustafacik. Duru cok hareketli degildi anne karninda. Su an hareketli ama asiri degil. Yeni ogrendigi icin galiba. Ayni mi oluyo ki anne karniyla:)

Ben de emziriyorum doktorum doğuma kadar emzirebilirsin dedi ama hamileliğim yolunda gitmiyor kalp atışını alamadık çok korkuyorum Sanki çok zaman geçmiş gibi hatırlamıyorum oğlumda nasıldı acaba 18 haftalik hamileyken burayı takibe başlamıştım

Nasıldı 'diyetli' ilk günün :))
Bu gün başladım cnım ben, dün temizlik yapınca akşama makarna yaptım pratik diye. Şu n da iyi gidiyor okulda pek bişey yemek fırdatım o
Nasıldı 'diyetli' ilk günün :))
ben bugün başladım Can'ım, dün temizlik yaptığım için akşama pratik makarna yaptım o yüzden ilk gün yedim diyeti :)) şimdilik iyi gidiyor. Mesela şu an önümde bi tabak yaprak sarma ve açma var ama yemedimmmmm sadece kokluyorum ve aklıma ince belli sütun bacaklı hatunları getiriyorum

Yine beceremedim cevaplama işini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…