2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
Kızlar iyi akşamlar şimdi dr dan geliyorum 4 gündür nst ye giriyorum kilo alımı gecen hfta az oldu diye bide nts de sancım cıkıo die dr sıkı takibe almıştı .. yrn da nst için bkliyo ama bnim merak ettiğim şey şu 4 günün 3 nde alttan muayene etti açıklık var mı die ve bebeğin kanala girip girmediğini görmek için.. artık sürekli alttan mı bakılcak , siz de de öle mi? Sürekli alttan bkılması thlikeli mi ki

Kızlar iyi akşamlar şimdi dr dan geliyorum 4 gündür nst ye giriyorum kilo alımı gecen hfta az oldu diye bide nts de sancım cıkıo die dr sıkı takibe almıştı .. yrn da nst için bkliyo ama bnim merak ettiğim şey şu 4 günün 3 nde alttan muayene etti açıklık var mı die ve bebeğin kanala girip girmediğini görmek için.. artık sürekli alttan mı bakılcak , siz de de öle mi? Sürekli alttan bkılması thlikeli mi ki
Sancin çıkarsa alttan bakar canım ben 28
Haftadan beri oluyorum bir tehlike görmedim sozde muayene erken doğum yapar dediler ama tık yok halen kilo alımı son ayda azalıyor canım normal bir şey bu kanala da istediği zaman girebilir benimki doğumda girdi

Turgutailesi Turgutailesi ve hastaneye hazırlıklı gidecek olanlara gelsin :KK70:

Eklentiler

• Screenshot_2018-01-02-17-56-28-483.jpeg
    Screenshot_2018-01-02-17-56-28-483.jpeg
    54,3 KB · Görüntüleme: 59
Canım rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin dua edicem senin için inşallah güzel haberlerini alırım hepimiz için kolay doğumlar diliyorum
âmin inşallah canım benim allah razı olsun çok teşekkür ederimm

Kızlar kontrolden geldim, nstde sancı yok, açılmam da yok henüz. Çatıya da baktı doktor, normal doğum için müsait deneyebiliriz dedi. Bu arada hiç korkacak bişey yokmuş, hissetmedim bile, siz rahat olursanız doktor da rahat bakabiliyor ve hemen oldu bitti zaten. Sadece idrarda bir değerin sonucunu bekliyoruz protein/kreatinin oranı. Eğer 300 üzeri çıkarsa yatırmam gerekir ve o zaman gününü beklemeyebiliriz dedi. Tansiyonum düşük, aslında herşey normal ama inşallah bu değer de normal çıkar :dua:

Ben de 2 ocak annesi oldum :)
Sezeryan ile aldım kucağıma bebeğimi
Çok şükür bin şükür :anne::anne:
Rabbim herkese nasip etsin vaktiyle :nazar::emir_bebek:
oo hadi gözünüz aydın allah'ım analı babalı büyütsün inşallah sanada geçmiş olsun canım benim sağlıkla sevdiklerinizle mutlu musmutlu büyütün inşallah miss kokulunu..
darisi tüm.biz bekleyenlerin basina inşallah bizde sağlıkla alırız bebislerimizi kucagimiza inşallah

Kızlar kontrolden geldim, nstde sancı yok, açılmam da yok henüz. Çatıya da baktı doktor, normal doğum için müsait deneyebiliriz dedi. Bu arada hiç korkacak bişey yokmuş, hissetmedim bile, siz rahat olursanız doktor da rahat bakabiliyor ve hemen oldu bitti zaten. Sadece idrarda bir değerin sonucunu bekliyoruz protein/kreatinin oranı. Eğer 300 üzeri çıkarsa yatırmam gerekir ve o zaman gününü beklemeyebiliriz dedi. Tansiyonum düşük, aslında herşey normal ama inşallah bu değer de normal çıkar :dua:
Canım gözün aydın sevindim iyi geçmesine. Tahlil sonucun ne zaman çıkacakmış peki? İnşallah iyi çıkacak

Canım gözün aydın sevindim iyi geçmesine. Tahlil sonucun ne zaman çıkacakmış peki? İnşallah iyi çıkacak

Bu akşam büyük olasılıkla belli olacak canım, iyi çıkarsa normal doğuma engel yok gününü bekleyebiliriz ama yüksek çıkarsa sezaryen olacak sanırım. Hayırlısı diyorum artık ben, hangisi bizim için iyi olacaksa öyle olsun :) İnşallah canım çok teşekkürler.

oo hadi gözünüz aydın allah'ım analı babalı büyütsün inşallah sanada geçmiş olsun canım benim sağlıkla sevdiklerinizle mutlu musmutlu büyütün inşallah miss kokulunu..
darisi tüm.biz bekleyenlerin basina inşallah bizde sağlıkla alırız bebislerimizi kucagimiza inşallah
Çok teşekkür ederim
Vaktiyle hayırlısıyla gelsin sizin de bebişler :KK66:

kızlar doğum yaptım 2 ocaklı olduk bizde.normal doğum yaptım sabah 6,5 tan oglen 12.20 ye kadar kendi sancimla oldu doğumum suyumun gelmesiyle geldik hastane ye, sadece 2 tane dikisimiz var emiyoryzda. Allah hepinize sağlıklı sihhatli dogmlar nasip etsin insallah

Canım benim güzel uzun hayırlı ömür diliyorum darısı bizleri başına

X