2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

iş konusu sıkıntı benim içinde. hamile olduğumu öğrendim çok geçmeden şirket küçülmeye gidiyoruz dedi. işten çıkardı..
10 ay geçti aradan. önceden düşünmüyordum.şimdi bende düşünmeye başladım. bundan sonra ne yapacam ??? 🤔

Kızlar biz de bugün yürüyüş yaptık ilk açık hava gezisi.Benim kız eve gelince öğürdü bir kere sallanmaya alışkın değil arabada biraz sarsıldı tabi ben sarsıldığından öğürdü diye düşünüyorum umarım üşütmedim tedirgin oldum 😔

Biogaia damla kullanıyorduk ama gaz sancılarımız ağlayarak geçiyordu.Nurse harveys aldım dün kullanmaya başladım şimdi daha rahat gaz çıkarıyor denemediyseniz tavsiye ederim.
Merhaba,
Nurse harveys damlasını aldım ben de 3 gün oldu nasıl bir düzende vereceğimi bilemedim, günde 1 kez verdim ama etkisini göremedim. Metsil kullanmıştım onun da hiçbir faydası olmadı boşa gitti. Oğlum 2 buçuk aylık akşamları krizi tutuyo. Nasıl düzende kullanmalıyım siz nasıl veriyosunuz?

Hanımlaaaar sabah işe gidip istifamı verdim bugun rapor um bitmişti 6 ay ücretsiz vermedi işyeriim tazminat verip cıkaralım dediler birde patronun babası oğlumun battaniyesi ne 100 TL sıkıştırmış 🙈🤣 ben çeyrek beklerdim 🤣 artık işsiz Bi annen var evladım diye çocukla konusuyorm 🤣 ev hanımlığı Mode on Müge anlı yı açtım alışma turları yapıyorum neyse ki önümüz yaz yazlığa mayıs da gidip 3 ay paşam la kalırım diyorum 🤣 gece biz de hiç uyumadık gaz mahvetti 2gündür bakalım ne zaman geçecek 😪
Ben de 2 yıldır evdeyim 1düşük hamilelik doğum filan derken geçti zaman ilk zamanlar çok zor geçiyor sonra alışıyorsun.Çalışmayı özledim ancak bebeği bu kadar küçükken bırakacak kimsem de yok.Bu biraz büyüğünce 2.'yi de düşünüyorum derken yakın zamanda iş hayatı olmayacak gibi 🤣 Neyse bir ara biz de buluşalım 2 2kedi_1deli R refikaaydin başlangıcı yaptı 🤣🤣

Arkadaşlar genel olarak da yazayım,
bu gaz nasıl bir illetmiş böyle aşırı olmasa da akşamları mutlaka tutuyo bi kaç saat morarıyo falan. Metsil kullandım düzenli hiçbir etki göremedim, şimdi nurse harveys damla aldım 3 gün oldu pek değişklik yok gibi.. Gündüzleri de genelde mız mız kucakta uyuyo koyunca uyanıyo. Tavsiyeleriniz nelerdir ? Yaklaşık 2 buçuk aylığız. Cevaplarınızı merakla bekliyorum teşekkürler.

Merhaba,
Nurse harveys damlasını aldım ben de 3 gün oldu nasıl bir düzende vereceğimi bilemedim, günde 1 kez verdim ama etkisini göremedim. Metsil kullanmıştım onun da hiçbir faydası olmadı boşa gitti. Oğlum 2 buçuk aylık akşamları krizi tutuyo. Nasıl düzende kullanmalıyım siz nasıl veriyosunuz?
Ben öğlen 11-12 gibi veriyorum bir de gece 10-11 gibi.Ilk gün çok etkili oldu ama 2. gece biraz sancı çekti.2 kere verebilirsin günde.Bugün içeremedim hepsini tükürdü tadını beğenmedi.Biberona süt sağdım içine damlattım biberonu da emmedi.Oda oda dolaşarak biberondan ağlaya ağlaya agzına sıktım bakalım faydası olacak mı yine 🤣 karnına ütü ile havlu ısıt koy o da rahatlatiyor biraz.

Ben öğlen 11-12 gibi veriyorum bir de gece 10-11 gibi.Ilk gün çok etkili oldu ama 2. gece biraz sancı çekti.2 kere verebilirsin günde.Bugün içeremedim hepsini tükürdü tadını beğenmedi.Biberona süt sağdım içine damlattım biberonu da emmedi.Oda oda dolaşarak biberondan ağlaya ağlaya agzına sıktım bakalım faydası olacak mı yine 🤣
Teşekkür ederim. 20 damla yazıyor ama çok gibi sanki. Çay kaşığıyla mi versem? Sanırım çekicez başka çare yok ne kullanırsak kullanalım olacak gibi. En azından azalsa biraz.

Teşekkür ederim. 20 damla yazıyor ama çok gibi sanki. Çay kaşığıyla mi versem? Sanırım çekicez başka çare yok ne kullanırsak kullanalım olacak gibi. En azından azalsa biraz.
Ben de geceleri çok çekiyorum asla uyuyamiyor.Yukarda da yazdım havluyu ütü ile ısıt zıbını ve kıyafeti arasına koy biraz rahatlatıyor.gündüz daha ıyiyiz ama gece hiç uyumuyor.

Ben de 2 yıldır evdeyim 1düşük hamilelik doğum filan derken geçti zaman ilk zamanlar çok zor geçiyor sonra alışıyorsun.Çalışmayı özledim ancak bebeği bu kadar küçükken bırakacak kimsem de yok.Bu biraz büyüğünce 2.'yi de düşünüyorum derken yakın zamanda iş hayatı olmayacak gibi 🤣 Neyse bir ara biz de buluşalım 2 2kedi_1deli R refikaaydin başlangıcı yaptı 🤣🤣
Aynen kıtalar arası buluştular hemde biz baya yakınız ama Ankara ayazı meşhur :) Bi kahve ayarlayalım bebişlerle kaçamak, 2. Düşünüyorum dedin ben cok fenayım hiç düşünemiyorum 🙈🙈 gazdan cok zorlu geçti 2.5 ay bazen ikiz annelerini düşünüyorum halime şükrediyorum. Bu arada bizim grupta hiç ikiz annesi yok demi

bu gaz nasıl bir illetmiş böyle aşırı olmasa da akşamları mutlaka tutuyo bi kaç saat morarıyo falan. Metsil kullandım düzenli hiçbir etki göremedim, şimdi nurse harveys damla aldım 3 gün oldu pek değişklik yok gibi.. Gündüzleri de genelde mız mız kucakta uyuyo koyunca uyanıyo. Tavsiyeleriniz nelerdir ? Yaklaşık 2 buçuk aylığız. Cevaplarınızı merakla bekliyorum teşekkürler.
Aguline şurup tek geçiyorum hepsini denedik. Ama her bebeğe farklı damla iyi geliyo. Nurse harveys i de sabah aksam 10 damla veriyordum aynı saatte

Aynen kıtalar arası buluştular hemde biz baya yakınız ama Ankara ayazı meşhur :) Bi kahve ayarlayalım bebişlerle kaçamak, 2. Düşünüyorum dedin ben cok fenayım hiç düşünemiyorum 🙈🙈 gazdan cok zorlu geçti 2.5 ay bazen ikiz annelerini düşünüyorum halime şükrediyorum. Bu arada bizim grupta hiç ikiz annesi yok demi
Ya aslında şuan sorsan asla istemiyorum ama 2-3 seneye unutursun diyorlar unutursam yaparım tek olmasın kardeşi olsun isterim.Havalar ısınsın ayarlayalım 🤣

Bulusun tabi...
ayni bende bi dusuk bi dogum ve 2. Yide yapiyim diyorum.

Ya bide simdi instagramdan takiplestiklerimiz var malum. Refika ok cepte P pelinsamet06 te ok. Kaplumbagalardaucar Kaplumbagalardaucar ok. Mucizeicimde Mucizeicimde vardi bide.. baska kimse var mi cunku isimler burda farkli orda farkli ya benim kafada bu ara cidden kotu.. varsa bana instagram ozel mesajdan yazsin ne olur

Ben kiraz çekirdeği yastığı aldım . Karnı sertlesip ağlamaya başladığında mikrodalga 1 dk ısıtıp karnına koyuyorum . Kucağıma alıp sakinlestiriyorum. Karnı gurk gurk etmeye başlıyor . Bebek sakinleisnce de gaz masajı yapıyorum patır patir çıkıyor gazlar. Sonra da bir neşe bir neşe . Laf istiyor bizden

Bulusun tabi...
ayni bende bi dusuk bi dogum ve 2. Yide yapiyim diyorum.

Ya bide simdi instagramdan takiplestiklerimiz var malum. Refika ok cepte P pelinsamet06 te ok. Kaplumbagalardaucar Kaplumbagalardaucar ok. Mucizeicimde Mucizeicimde vardi bide.. baska kimse var mi cunku isimler burda farkli orda farkli ya benim kafada bu ara cidden kotu.. varsa bana instagram ozel mesajdan yazsin ne olur
Bende eklemek isterim bana da mesaj atarsanız ekleyim Pelinpars8 bnmki

Bende makrome, kapi susu falan biseyler yapiyorum. Herhalde onun uzerine biseyler yaparim yine. Hastane odasi susleme isinede giresim var ama cesaretim yok...

Bu arada deniz unicorn hastanede tedaviye basladilar. R refikaaydin habersiz birakma bizi

X