2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Günaydın kızlar. 33. haftaya girdim dün. Artık 5 yastıkla uyuyabiliyorum. 2si başımın altında, biri ayaklarım şiştiği için ayaklarımın altında, biri dizlerimin arasında, biri de göbeğimin altında. :KK70:
Bu arada genellikle öne eğilmek zorladığı için hep geriye yaslanıp yemek yiyorum, bütün tişörtlerim yemek lekesi, çocuk gibi hissediyorum kendimi asdfgds.
Bu arada boynumda ve koltuk altımda çok fazla sayıda minik minik et beni oldu, o da hamilelikle alakalıymış yine. Sizde de oldu mu?

Merhabalar, bugün tam 32+0 im çalışabilir rapor için dr a gittim fakat raporu yazmadı nst de sancim çıktı ama ben bisey hissetmiyorum kendi dr um.degildi serum.takalim dedi istemedim çalışamaz raporu aldım mecbur
Evet sancın cıkmıs düzenli gibi de duruyor bazen hissedilmeyebiliyor dikkat et bol bol dinlen Allahin izniyle vakti zamani gelir
Normalde akşamları 1 saat yürürdüm bu akşam gitmedim sırf bu yüzden inş zamanını beklerler 🙏
Bekler Allahin izniyle hic stres yapma bol dinlen açıklık da yokmuş zaten sancilar da gecerse zaten sona geliyoruz zamaninda saglicakla alicaksin gucağına 🤲🌺

Günaydın kızlar. 33. haftaya girdim dün. Artık 5 yastıkla uyuyabiliyorum. 2si başımın altında, biri ayaklarım şiştiği için ayaklarımın altında, biri dizlerimin arasında, biri de göbeğimin altında. :KK70:
Bu arada genellikle öne eğilmek zorladığı için hep geriye yaslanıp yemek yiyorum, bütün tişörtlerim yemek lekesi, çocuk gibi hissediyorum kendimi asdfgds.
Bu arada boynumda ve koltuk altımda çok fazla sayıda minik minik et beni oldu, o da hamilelikle alakalıymış yine. Sizde de oldu mu?
Günaydın 🌺 32+4 de benim o et benleri bende boynumda oldu minik minik ilk hamileligimde de olmustu bikactane daha ekledik smdi bide gibek deligimde var nalakaysa 🙄 gecmesini umit ediyorum 2 yastikta ben kullaniyorum 3 e gecicem sanirim artik gobegimide desteklemem lazim kesinlkle one dogru ne oturabiliyorum ne yemek yiyebiliyorum yoksa benim kiz tepisiyo sıkışıyo sanirim icerde 🤭 şaka maka ben baya ağırlaştim 30 dan sonra sicaklar mahvetti beni bazen nefes alamiyomus gibi hissediyorum birde sanki uzerimden kamyon gecmis gibi yorgunluk oluyor buna sükür diyelim 37 haftanin yolunu gozluyorum ki sonra ha bugun gelir ha yarin diyerek gecer gunler 😍

Yalnız olmadığıma çok sevindim ya 🤣 daha dün eşim ne pasaklı oldun diye söyleniyordu 😬 tişörtümdeki lekeler bi tarafa oturduğum sandalyenin altından bi kedi rahat doyar 😁 et beni olmadı bende ama yüzümde kahverengi lekeler olmuş küçük çil gibi ☹️ inşallah geçicidir.

Ben de eğilip kalkarken zorlanır oldum hatta bazen eğildiğimde sonradan korkuyorum zararı olur mu diye. Büyüdü göbüşler artık her şey normal bize ☺️

Kızlar sekerim falan normal çıkmıştı benim ama bu akşam ev ortamında ölçtük. 223 cıktı tokluk kam şekeri. Gündüzleri dondurma yiyorum sıcaklardan dayanamıyorum o mu yapıyor anlamadım. Korktum şeker yükselipte bebişe bisey olmasin diye . Dondurmayi kesicem heralde
Canım böyle bir şey olunca yarim saat sonra falan tekrar ölçüp kontrol et anlık bir yükselme olmuştur. Ben de takip ediyorum geven gün tost yemeyi abartınca 155 cıktı sonra hemen düştü. Anlık olarak yediklerimiz etkiliyor. Ekmek, patates, karpuz,kiraz, dondurma vs şekerli şeyler yükseltiyor çok abartmamak lazım bende patatesi kestim bu yüzden

Allah korusun o korku hepimizde var 😁 çok şükür haftalarımız ileri artık, önce 32 sonra da 34 den sonra daha rahat bakıyormuş doktorlar öyle duymuştum
Yarın var bakalım kontrolüm benimde soru listesi yapmaya başladım unutuyorum herşeyi 😂 göbek deliğim ve sağ karında kramp var dünden beri yarın olsa da gitsem diye bekliyorum 😂 çok zormuş kuzum yaaa herşeyden mi korkar insan 😂

Canım böyle bir şey olunca yarim saat sonra falan tekrar ölçüp kontrol et anlık bir yükselme olmuştur. Ben de takip ediyorum geven gün tost yemeyi abartınca 155 cıktı sonra hemen düştü. Anlık olarak yediklerimiz etkiliyor. Ekmek, patates, karpuz,kiraz, dondurma vs şekerli şeyler yükseltiyor çok abartmamak lazım bende patatesi kestim bu yüzden
Bir dahakine öyle yapayim ozaman 😘ya hep normaldi çünkü açlık tokluk bende anlam veremedim sık sık bakmak lazım net bilgi icin. Anlık yediklerimiz yükselebiliyor dediğin gibi 😍

Ben henüz tek yastıkla idare ediyorum 😂😂 eğilip kalkmak biraz zorlamaya başladı beni de bazen tedirgin oluyorum artık eğilmesem mi diye ama mecbur kalıyorum. Et beni hiç fark etmedim bir yerimde ama belki zamanla çıkabilir. Artık her şey normal bizim için ya bende sürekli bir seyler düşürüyorum elimden en son saldım gitti valla😅😂😂😂😂

Elinize sağlık çok güzel hazırlamışsınız. Valiz organizerlerinden bende aldım. Doğumhaneye hemşireye verilecek olan takımı da onlara koydum. Fakat tecrübeli bir tanıdığım hemşirelerin o şekilde kabul etmediğini (geri getirmeyecekleri için sanırım) battaniyeye sarılı veya poşette istediklerini söyledi ( aynı hastanede doğum yapacağım bu durum her yerde farklılık gösterir mi bilmiyorum tabi). O yüzden sadece ilk kıyafetlerini buzdolabı poşetine koyacağım. Görünce size de söylemek istedim.
Tamam canım öyle isterlerse keseden çıkarıp penye baddaniyesine sarıp veririz 🙏❤️

Çok güzelmiş canim. Ben yaptırdım önce hastaneye aşarım sonra eve 😊 artık ikramlık işlerine geçtim hastanede dagitmalik hediye falan. Süslemeciyle anlaşmadım hastanede kendimiz suslucez ikramlık ta pandemi durumuna gore bakıcam artık 😊😁belki gelen giden de olmaz hastaneye belli olmaz
Pandemiden dolayı benim hastaneye kimse gelmez ama tabi herkesin ailesi düzeni çevresi farklı ona göre hazırlık yapılır eve gelen olursa diye de 20 tane tavşanlı buzdolabı süsü yaptırdım ben

Eklentiler

• IMG_20210616_214358.jpg
    IMG_20210616_214358.jpg
    147,8 KB · Görüntüleme: 56
Tek yastıkla yatıyorum bir kez bacağımın arasına alıp denedim ama rahat edemedim benim de boynumda minik minik benler oluştu aynısı annemin de vardı ona benzemek beni mutlu etti eşim de ne güzel oldu boynun diyor 🙄 artık bana moral olsun diye mi bilemedim 😅😊

Kızlar merhaba.. Bayram icin uzun seyahat yapacak olan var mi? Dr unuz musade etti mi ve ettiyse neler önerdi 🌻
Benim de uzun sayılmaz 2 buçuk saate yakın sürüyor trafik falan derken. Özel araçla olduğu için sıkıntı olmaz dedi doktorum. Benim belim hemen ağırlığı için mola vermek daha iyi oluyor sırtını yastıkla destekleyebilirsin.

Yarın var bakalım kontrolüm benimde soru listesi yapmaya başladım unutuyorum herşeyi 😂 göbek deliğim ve sağ karında kramp var dünden beri yarın olsa da gitsem diye bekliyorum 😂 çok zormuş kuzum yaaa herşeyden mi korkar insan 😂
İnşallah bişey çıkmaz aylinliş haberdar et bizleri de ☺️ Karında bıçak gibi batma tarzı şeyler bende de oluyor ama kramp nasıl onu bilemedim🤔

Kızlar merhaba.. Bayram icin uzun seyahat yapacak olan var mi? Dr unuz musade etti mi ve ettiyse neler önerdi 🌻
Doktorum uçak yolculuğuna ve şehirler arası 3,5-4 saatlik mesafeye izin verdi. Bayram dönüşü ama artık sanmıyorum izin vermez ☺️ Arabayı çok istemedi ama 2 saatte bir mola vererek gitmeme izin verdi.

İnşallah bişey çıkmaz aylinliş haberdar et bizleri de ☺️ Karında bıçak gibi batma tarzı şeyler bende de oluyor ama kramp nasıl onu bilemedim🤔
Canım doğru anlattım mı bilmiyorum ama hareket bile edemiyorum o an nefes alsam batıyor ama belli bir bölge de sadece yarın 32. Hafta raporunu alıcam nst istiycem bakalım kafam da soru işareti kalmaz hem diye 😊

X